Skocz do zawartości
IGNOROWANY

F1 Rajdy Motorsport - sezon 2016


Wąski

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jedziemy :wink4:[br]Dopisany: 10 Październik 2010, 03:24_________________________________________________No teraz chłopaki wreszcie zaczęli jeździć :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brawo kubek, start z drugiej linii :good:[br]Dopisany: 10 Październik 2010, 08:23_________________________________________________ale się zaczęło :shocked: :shocked: :shocked:

a robercik :notworthy: :notworthy: :notworthy: jak narazie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:angry:

P....ne żabojady, nawet k...wa nie potrafią koła dobrze dokręcić...

Ehhh...

niemcy też w mercedesie nie postarali sie tylko groźniej miał rosberg :thumbdown:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szlag by trafił. Co za pech :wallbash:

Szczęście w nieszczęściu, że ani Rosberg, ani Massa nie punktowali.

Świetna jazda Kobayashi'ego :good:

Timo Glock nie mógł dać rady Sakonowi, który miejscami mało nie stawał na dohamowaniach :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdziele,jak widzialem ze robson 2 jedzie za SC to otwarlem sobie piwko, poszedlem do kibla, mysle zaraz sie zacznie akcja- tym bardziej ze Renault sie dobrze spisywal na tym torze, wychodze z kibla a tu ROBSON OUT!!!!!!!!!!! :wallbash:

Ale sie wk :rant: :rant: :rant:ilem, niepotrzebnie tak wczesnie wstawalem! :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To raczej nie wina mechaników tylko tego pistoletu..

A może sie poprostu coś ukręciło bo jednak jechał dobrze wibracji ani nic nie miał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdziele,jak widzialem ze robson 2 jedzie za SC to otwarlem sobie piwko, poszedlem do kibla, mysle zaraz sie zacznie akcja- tym bardziej ze Renault sie dobrze spisywal na tym torze, wychodze z kibla a tu ROBSON OUT!!!!!!!!!!! :wallbash:

Ale sie wk :rant: :rant: :rant:ilem, niepotrzebnie tak wczesnie wstawalem! :wallbash: :wallbash: :wallbash:

To weź sobie teraz pomyśl, że ja do 4:10 nie spałem (kwalifikacje), potem trzepłem sie do wyra na 3,5h i wstałem na wyścig, żeby zobaczyć jak Robert odpada na 3 okrążeniu :wallbash:

Co do samego startu to mimo, że Vitek się rozpierd..., to zauważcie, że już nie pierwszy raz pokazał swój "atomowy" start :kox: Świetnie wygląda na powtórce :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witalij Pietrow w następnym wyścigu - 24.10. w Korei Południowej - zostanie po kwalifikacjach przesunięty o pięć miejsc do tyłu. To kara za zbyt niebezpieczną jazdę i spowodowanie wypadku w GP Japonii.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...