Skocz do zawartości
IGNOROWANY

F1 Rajdy Motorsport - sezon 2016


Wąski

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

piekna koncowka. Blad Vettela, Button dal rade i psycha mu nie siadla do konca. troche szkoda Schumiego. No i Massa wyprzedzajacy Kobayashiego tuz przed linia mety. warto bylo siedziec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny wyścig, Vettel w końcu dostał to co trzeba, trochę ciśnienia i pokazał na co go stać :evil: Gratki dla Buttona i Schumiego :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na polsacie w naziemnej to normalnie tak leci tyle czasu?[br]Dopisany: 12 Czerwiec 2011, 22:48_________________________________________________ :cool1:

Ja oglądam na Polsacie HD ale na normalnym też leciał pewnie.

Wyścig jakich mało, kto nie dotrwał do końca to niech żałuję!

Button :good:

Żałuję że schumacher nie utrzymał 2 pozycji ale to już bolid miał swoje granice, jak by nie było na mokrym jest mistrzem![br]Dopisany: 12 Czerwiec 2011, 23:08_________________________________________________

Piękny wyścig, Vettel w końcu dostał to co trzeba, trochę ciśnienia i pokazał na co go stać :evil: Gratki dla Buttona i Schumiego :good:

Dokładnie, Vettel nie wytrzymał ciśnienia Buttona, szkoda też Heidfelda bo mógł dobrze wypaść ale przynajmniej efektownie i widowiskowo zakończył :decayed:

Ponad 4h formuły 1, tego jeszcze nie było :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MegA :kox:

Końcówka dosłownie wymarzona.

Choć kasa jak zwykle dała znać o sobie. Został złąmany punkt regulaminu, który stanowi, że od momentu startu do zakończenia wyścigu nie może minąć więcej niż 2 godz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się zastanawiałem nad tym, nie znam wszystkich przepisów formuły 1, komentatorzy z polsatu jakoś nie mówili o tym. Według mnie jest jakiś inny punkt z regulaminu który mówi o tym że jak pada to może być inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MegA :kox:

Końcówka dosłownie wymarzona.

Choć kasa jak zwykle dała znać o sobie. Został złąmany punkt regulaminu, który stanowi, że od momentu startu do zakończenia wyścigu nie może minąć więcej niż 2 godz...

Nie kasa.

Czerwona flaga to zatrzymanie wyścigu. Zatrzymanie wyścigu = zatrzymanie czasu.

As simple as that :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatrzymanie wyścigu = zatrzymanie czasu.

Właśnie nie :decayed: Zgodnie z regulaminem jeżeli jest zatrzymanie tak jak dzisiaj i mija 2h to powinni zakończyć wyścig. Jeżeli przejechali mniej niż połowę dystansu to pkt byłyby dzielone na pół..... zrobili wyjątek a raczej poszli na rękę tym "lepszym" zespołom.

Oczywiście oficjalnie było to zrobione dla widzów :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak hornet pisze, do tej pory wszystkie wyścigi które były przerywane czerwoną flagą miały 2h limit czasu, jeżeli kierowcy przejechali 75% dystansu wtedy całkowite punkty były przyznawane.

Ten wyścig pokazał że jednak wielkie pieniądze i biznes są na 1 miejscu, co dla nas widzów/kibiców wyszło na dobre :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

As simple as that :wink4

No :wink4:

Napisałem wyraźnie, że nie może upłynąć więcej niż 2h od startu do zakończenia wyścigu

nie ma tu znaczenia, czy wyścig był przerywany, czy też nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

As simple as that :wink4

No :wink4:

Napisałem wyraźnie, że nie może upłynąć więcej niż 2h od startu do zakończenia wyścigu

nie ma tu znaczenia, czy wyścig był przerywany, czy też nie.

oczywiscie, ze ma znaczenie. regulamin FIA mowi:

5.3 The distance of all races, from the start signal referred to in Article 38.9 to the chequered flag, shall be

equal to the least number of complete laps which exceed a distance of 305 km (Monaco 260km). However,

should two hours elapse before the scheduled race distance is completed, the leader will be shown the

chequered flag when he crosses the control line (the Line) at the end of the lap during which the two hour

period ended. However, should the race be suspended (see Article 41) the length of the suspension will be

added to this period.

czyli wyscig trwa nie dluzej niz 2 godziny, jednakze do tego czasu jest dodawany czas zatrzymania wyscigu. zadnego walu tu nie bylo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

As simple as that :wink4

No :wink4:

Napisałem wyraźnie, że nie może upłynąć więcej niż 2h od startu do zakończenia wyścigu

nie ma tu znaczenia, czy wyścig był przerywany, czy też nie.

oczywiscie, ze ma znaczenie. regulamin FIA mowi:

5.3 The distance of all races, from the start signal referred to in Article 38.9 to the chequered flag, shall be

equal to the least number of complete laps which exceed a distance of 305 km (Monaco 260km). However,

should two hours elapse before the scheduled race distance is completed, the leader will be shown the

chequered flag when he crosses the control line (the Line) at the end of the lap during which the two hour

period ended. However, should the race be suspended (see Article 41) the length of the suspension will be

added to this period.

czyli wyscig trwa nie dluzej niz 2 godziny, jednakze do tego czasu jest dodawany czas zatrzymania wyscigu. zadnego walu to nie bylo.

Fakt. :notworthy:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jestem fanem tego periodyku ale jak to sie mowi "z braku laku (...)"

http://www.fakt.pl/Kubica-wraca-do-zdrowia-Pierwsze-zdjecia-po-wypadku,artykuly,106167,1.html

z jednej strony rozumiem Kubice, ktory od dawien dawna traktuje swoja prywatnosc jak wielki skarb. z drugiej strony uwazam, ze troche jest za malo informacji o tym co u niego (i z nim) sie dzieje wiec niestety spora czesc jego fanow musi sie posilkowac jakims scierwem tworzonym przez paparazzi zza krzakow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze zdjęć widać, że ten sezon to może sobie na 100% odpuścić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jestem fanem tego periodyku ale jak to sie mowi "z braku laku (...)"

http://www.fakt.pl/Kubica-wraca-do-zdrowia-Pierwsze-zdjecia-po-wypadku,artykuly,106167,1.html

z jednej strony rozumiem Kubice, ktory od dawien dawna traktuje swoja prywatnosc jak wielki skarb. z drugiej strony uwazam, ze troche jest za malo informacji o tym co u niego (i z nim) sie dzieje wiec niestety spora czesc jego fanow musi sie posilkowac jakims scierwem tworzonym przez paparazzi zza krzakow.

no niestety. Ja tez mu sie nie dziwie że w takim stanie nie chce sie pokazywać, ale jednak skoro tak zalezy mu na fanach to mógłby przynajmniej pojawić sie na jakiejś krótkiej konferencji i coś powiedzieć a nie tylko przez Morellego.

Mimo wszystko dobrze zobaczyc jakies foto od paparazzi bo mozna było sie domyślac że kubica wcale nie wraca do zdrowia tylko aby sie pisze o tym :tongue4:

Ze zdjęć widać, że ten sezon to może sobie na 100% odpuścić...

jesteś chirurgiem, neurologiem czy chirurgiem plastycznym że stawiasz takie diagnozy na podstawie zdjęcia z krzaków robionego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesteś chirurgiem, neurologiem czy chirurgiem plastycznym że stawiasz takie diagnozy na podstawie zdjęcia z krzaków robionego?

Wystarczy, że przez 3 miesiące miałem rehabilitację barku 3 razy w tygodniu i spotykałem się z różnymi "połamańcami". Możesz się ze mną nie zgadzać, generalnie wisi mi to :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...