Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gigantyczne bicie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Podczas hamowania z dużej prędkości czyli 180 zacząłem mocno hamować i tak zaczęło bić ze kierownicę ciężko utrzymać. Poniżej 100 km tego nie ma.tarcze i klocki pół roku temu zmieniłem. Czy mogła być było to Inna przyczyną niż krzywą tarcza?

Edytowane przez hunter91

Opublikowano

Właśnie tarcze podejrzewam.

Opublikowano

Też tak miałem i wyszły tarcze! :angry:

Tak to jest jak stan nie odpwiada jakości :)

Opublikowano

Czytam tego posta i nie umiem go myślowo ogarnąć.

Opublikowano

Cóż,w szkole dużo wagarował to teraz nie potrafi pisać.

Tak bywa.

Opublikowano

Ha, ha :P

Mam na myśli jakość tarcz :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Głupi słownik w telefonie sam zmienia wyrazy,a co do szkoly to skończyłem bardzo dobra.

Edytowane przez hunter91

Opublikowano

A jak wygląda zawieszenie? Nie masz luzów?

Tarcze zbierają równomiernie? :)

Opublikowano
  • Autor

mysle ze jak by byl luz to by pukalo i by to bylo odczuwalne caly czas a tu powyzej 150 km na godz jak ostro hamuje to sie tak dzieje,teraz testowalem 120 km jechalem i nic nie bilo. Dlatego zastanawia mnie co jest do cholery.Tarcze jak sprawdzic ?

Edytowane przez hunter91

Opublikowano

mysle ze jak by byl luz to by pukalo i by to bylo odczuwalne caly czas

Czasami tak ale nie zawsze! :)


Tarcze jak sprawdzic ?

Zdjąć i sprawdzić bicie na tokarce ;)

Tarcze zamawiałeś konkretnej firmy, bo różnie reagują przy dużej temp. z kontaktem z wodą!

Opublikowano
  • Autor

ATE

Opublikowano

No juz wszystko wiadomo :facepalm:

Kto Ci montowal ten zestaw ?

Opublikowano

Bardzo prawdopodobne że to tarcze hamulcowe. Ewentualnie luzy w drążkach kierowniczych.

Opublikowano

No i jak? Temat wyjaśniony? :)

  • 8 miesięcy temu...
Opublikowano

Kamil, masz moc wiec przyspiesznie od 100-180 to chwila moment. Wystarczy ze na trasie z 3-4x wyhamowales z duzej predkosci i tarcze się pokrzywiły.

Możesz dokonać pomiaru bicia tarcz aby miec 100% pewnosci.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

O temacie dawno zapomniałem ale dla ciekawych to wina tarcz i od siebie dodam ze na ATE nawet nie spojrze ,dwa zestawy i nie wytrzymały kilka przejazdów z dużych prędkości

Opublikowano

Czyli u mnie ta sama sytuacja. Wcześniej żadnego bicia, a po kilku trasach i hamowaniu w DE z dużej prędkości, przy hamowaniach pokazuje się bicie i wniosek ten sam. Tarcze, a nie koła.

Opublikowano

tyle razy było na forum że ATE to tylko pakowacz i nie produkuję tarcz a ludzie dalej swoje że ma ori tarcze w audi bo takie szły na pierwszy montaż bo jak zdejmie koło to przecież jest napisane na zacisku ATE :facepalm:

Edytowane przez wyzyk83

Opublikowano

Ate = brembo :decayed:

Opublikowano

Dev a kto robi tarcze dla ATE ? O ile nie Breck to moim zdaniem nie ma krzywdy. Osobiście mam zestaw tarcze + klocki ATE i nie mam zastrzeżeń, tylko że ja nie hamuję ze 180 do 0 tak dla zabawy więc nie było szans żeby je pokrzywić :P Więc jak dbasz - tak masz. A żeby nie nabijać postów albo nie schodzić z tematu to też raz spotkałem się z gigantycznym biciem, okazało się wtedy że poluźniła się śruba mocująca jarzmo do zwrotnicy, sprawdź to.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.