Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Klubowe lanie czyli COD4


Rekomendowane odpowiedzi

juz dwa razy przeszedłem :) ale stwierdziałem ze juz grał ni ebede i sprzedałem na allegro :P

COD4 jest dla mnie najlepsza gra jaka do tej pory grałem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to dales ciala na calej linii :) tryp multiplayer rzadzi w tej grze. single player to tylko wstep nadajacy smaczku i zaostrzajacy apetyt gry. zreszta nie ma to jak pograc z innymi, ludzmi, wszystko jest nieprzewidywalne i to wlasnie cala frajda w tej grze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze mozesz z torrenta pociagnac ale przy kazdym uruchomieniu multiplayera weryfikuje ci cd-key i jesli ktos inny go uzywa lub uzywal to Cie nie pusci dalej. Najlepiej z oryginalna kopia gry. W empiku za 90 zl kupisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz w saturnie były po 59 czy 69 zł :P

ale wczoraj nie było żadnej :P a o empku ja kudłaty durnowaty nie pomyslałem ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz dwa razy przeszedłem :) ale stwierdziałem ze juz grał ni ebede i sprzedałem na allegro :P

COD4 jest dla mnie najlepsza gra jaka do tej pory grałem :P

do-kła-dnie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ani cod4 ani tym bardziej cod5 nie sa w 10% tak dobre jak cod1 i cod2. Poza lepszą grafiką nic nowego sie nie pojawiło. Tak naprawdę cod5 to tylko duży mod cod4 ( z potężną dawką błędów i bugów ) i sposób na wyciśnięcie z nas kasy póki tytuł jest "gorący". Nazwa Call of Duty jest prawdopodobnie jedną z najbardziej rozpoznawanych marek gier w tym momencie. Osobiście mam każdą część cod-a i tylko pieniedzy wydanych na cod5 żałuję.

Ale w cod4 bardzo chętnie z wami pogram. Podajcie ip serwera na którym gracie to dołączę. Albo wasze xfire jeśli macie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówię o multiplayer. Nawet nie włączyłem singla. Rejstracja strzałów, balans broni itd. No i oczywiście ilość szczegółów na mapach powoduje, że gra nigdy nie będzie ważną grą w e-sporcie. Cod 1,2 i 4 były. Cod5 nie będzie.

Single player prawdopodobnie jest sympatyczny z miłą grafiką itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to zasuwamy ja już sie loguję

nazwa serwera {BLK} Fight Time

kurna znowu nie mam tego serwa f*ck :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówię o multiplayer. Nawet nie włączyłem singla. Rejstracja strzałów, balans broni itd. No i oczywiście ilość szczegółów na mapach powoduje, że gra nigdy nie będzie ważną grą w e-sporcie. Cod 1,2 i 4 były. Cod5 nie będzie.

Single player prawdopodobnie jest sympatyczny z miłą grafiką itd.

aha , a ja pisałem o single player :wink4:...

muliplayera jeszcze nie liznąłem :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adaho szkoda że nie odpisałeś mi na moje PW z pytaniem o COD :decayed: Więc sobie z Wami nie pogram :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde :angry: :angry: :angry: , byłem w realu, media i electro, gra kosztuje 99 zeta, więc nie wiem czy uda mi się połączyć z wami :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie go nie widzimy bo mamy patcha 1,7 a tamten jest na nizszym

a ten moj pusty nazywa sie ZBB ZEISTERBADB

panowie o co biega z tym pachtem te serwy co podaje adaho oraz ich ip u mnie nie wykrywa co moze byc nie teges?gram w to ok pol roku z ludzmi ustawki na clanwary i serwy ktore oni maja mi tez pokazuje, z tych co podaje ADAHO zadnego niema u mnie..... pls pomocy bo pogralbym z wami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde :angry: :angry: :angry: , byłem w realu, media i electro, gra kosztuje 99 zeta, więc nie wiem czy uda mi się połączyć z wami :disgust:

to nie kupuj - dam Ci moją, chodzi bez płyty[br]Dopisany: 03 Grudzień 2008, 21:57_________________________________________________

pewnie go nie widzimy bo mamy patcha 1,7 a tamten jest na nizszym

a ten moj pusty nazywa sie ZBB ZEISTERBADB

panowie o co biega z tym pachtem te serwy co podaje adaho oraz ich ip u mnie nie wykrywa co moze byc nie teges?gram w to ok pol roku z ludzmi ustawki na clanwary i serwy ktore oni maja mi tez pokazuje, z tych co podaje ADAHO zadnego niema u mnie..... pls pomocy bo pogralbym z wami

widocznie masz starą wersję - ściągnij Patch 1,7 COD4 Modern Warfare - zainstaluj i będzie hulać

jeżeli masz np. wersje 1,5 to żeby zainstalowac patcha 1,7 musisz wcześniej doinstalowac 1,6 .. dasz sobie rade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...