Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wahacze SKV

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No tutaj akurat nie zawsze jest to takie oczywiste. Może być konstrukcja taka jak w oryginale, ale jakość materiału może być już gorsza. To samo w innym przypadku, jak konstrukcja będzie inna ale materiał za to bardziej wytrzymały.

Opublikowano
  • Autor

witam

Fajnie ze ktos probowal zrobic ten test, szkoda ze nie w pełni zostały one przetestowane.  Swoją drogą myślę, że użytkownikom wahaczy SKV jeden z testowanych wahaczy może wyglądać znajomo...

Konkluzja na koniec dotycząca tego co mówi redaktor z filmu jest baardzo tożsama z tym co mówimy od początku, że każda sieć dystrubucji i producenci potrafią rozstrzelić się cenami...

Opublikowano

@Dystrybutor SKV a co w kwestii łączników stabilizatora ? Bo coraz częściej pojawiają się posty, że gumowe tuleje wychodzą z gniazd. Zgłaszałem i pokazywałem na forum ale bez Waszej odpowiedzi... 

Możecie się odnieść do tego ? ? ? To jest normalne ? Czy nie powinno tak być ? ? ?IMG_20180720_190306.jpg

IMG_20180720_190236.jpg

To się dzieje przy odchyleniu palcem, a chyba nie muszę pisać, że podczas pokonywania zakrętów drążek stabilizatora trochę mocniej naciska :P

Opublikowano
  • Autor

Kolego Kamil-VAG z tego co wiem nasz dział reklamacji jest z  Tobą w kontakcie tymczasem zachęcam obejrzenie "testu wahaczy " raz jeszcze  od 11:40 w tempie 0,25 :D i przyjrzeć się kilku szczegółom wyłapanym na foto

miłej analizy ?

 

https://photos.google.com/share/AF1QipOwdTD0mRZjPW7zxvl6D3m1GmqM2zPjGbDlB6rp2FF9jcLL_2qjj_QG1lzEtd6YYA?key=cDNsOGkxclRQbWo4d2U2TGFIN2xRTFVqczdRT2hR

Opublikowano

Panowie  mam 2 wahacze  osi przedniej do wymiany tzwn. banan.Co brać?  te SKV czy coś innego?

Opublikowano

Taka ciekawostka, ja na SKV zrobiłem prawie 85tys km,dopiero teraz osłona gumowa sworznia pękła, i gumy na wahaczach są podmeczone, ale wynik jak dla mnie dobry,montowałem wtedy gdy nieliczni dostali na testy(ja niestety się nie załapałem), na dniach kupuje kolejny zestaw i montuje, choć mam przeczucie że już następny zawias tyle nie wytrzyma. 

Opublikowano
  • Autor

spokojnie - nie ścinamy narożników i mogę zapewnić, że nic nie zostało z naszej strony "okrojone" czy zmienione:)))

Opublikowano

85kkm tyle to u mnie nie wytrzyma, nie wiem po jakich drogach to jeździło, chyba nie w Polsce, albo u mnie takie c...ujowe. Mija jakieś 18kkm  odkąd zmieniłem na SKV i zaczyna już "coś" pukać na nierównościach. Ciekawe ile to pożyje. Nie myślałem że tak szybko zacznie się to odzywać.

Opublikowano
  • Autor

sprawdz pierw kolego inne elementy zawieszenia i podziel się opinią:)

Opublikowano

Jak będę wiedział co dokładnie dam znać.

Opublikowano

Ja byłem na przeglądzie i diagnosta nie stwierdził zużycia zawiasu. Ja po rotacji opon z tyłu na przód i ponownym napompowaniu nie odczułem pływania po drodze jak to było poprzednio. Na blacie 348k, czyli już ok 37k zrobione na zawiasie i bez luzów, tak samo gumy, żadnego znaku przetarcia czy przedwczesnego parcenia się. 

Opublikowano

W ramach wyjaśnienia co u mnie padło to tuleja prawego banana, reszta zawieszenia ok. Po kontakcie z @Dystrybutor SKV otrzymałem w ramach gwarancji nowy wahacz i już siedzi na miejscu.

Opublikowano

Wahacze SKV przy 260tys km dzisiaj założone w warsztacie .Oby poslużyły bez reklamacji i ponownego zakładania bo montaż to koszt.

Jak bezproblemowo  zrobię 50tys na nich to dla mnie lepiej być nie może .

 

 

 

 

30261504_1506143649508050_5125587599947202560_n.jpg

Opublikowano

a więc .dzisiaj zdemontowałem maglownice u mnie w aucie i w sumie jestem zdziwiony bo końcówki drążków jeszcze b. sztywno chodzą .ale za to banany już raczej do wymiany.już na gumach są miękkie .jak dla mnie itak długo wytrzymały.

 

Opublikowano

Ile na nich zrobiłeś? Wyraźnie można było już usłyszeć stukanie?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam Koledzy Ja zrobiłem juz z jakieś 60/70 tyś i od jakiegoś czasu słychać stuk przy cofaniu z obu stron... obstawiam dolne banany, które wiosną wyglądały trochę styrane na tulejach co wcześniej pisałem. Sprawdzę dokładnie przy okazji zmiany kół pod koniec miesiąca. Co do zawieszenia jestem zadowolony swojego wyniku i mam nadzieje że do wiosny wytrzymają. 

Opublikowano

w jakiej cenie teraz jest kompletny zawias na przod do b7 ??

Opublikowano
19 godzin temu, matisstz napisał:

Witam Koledzy Ja zrobiłem juz z jakieś 60/70 tyś i od jakiegoś czasu słychać stuk przy cofaniu z obu stron... obstawiam dolne banany, które wiosną wyglądały trochę styrane na tulejach co wcześniej pisałem. Sprawdzę dokładnie przy okazji zmiany kół pod koniec miesiąca. Co do zawieszenia jestem zadowolony swojego wyniku i mam nadzieje że do wiosny wytrzymają. 

Skoro już czujesz stuk przy cofaniu, to znaczy, że tuleje są wywalone na maksa, i tak właściwie to wytrzymały do tego momentu, w którym pierwszy raz to usłyszałeś.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

witam .4 zestaw już u mnie .nie długo montaż . a piąty zestaw podobno dostanę gratis .? 

Opublikowano
5 godzin temu, ryba85 napisał:

witam .4 zestaw już u mnie .nie długo montaż . a piąty zestaw podobno dostanę gratis .? 

????

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.