Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wahacze SKV


Dystrybutor SKV

Rekomendowane odpowiedzi

Powitać :)

U mnie już też nadszedł czas wymiany wahadła i też jestem skłonny wypróbować SKV, mam pytanie odnośnie końcówek, lepiej wymienić na jakiegoś LEMa czy można spokojnie zakładać te z kompletu ? Jak to u Was wyglądało ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie sie trzymaja.a ja to kat na auta ,nie ma litosci .skv wygladaja solidnie i wszystko pasi

Wysłane z mojego C2105 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie przejechane jakies 3k przy okazji wpadl gwint [emoji14] narazie cisza i sztywno :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są dostępne zestawy dla A4 B6? Gdzie to kupię ?

Witam, pełny zestaw wahaczy do Audi A4 B6 w założeniu miał być dostępny w sierpniu, jednak ostatecznie z przyczyn od nas niezależnych dostępny będzie dopiero pod koniec września / na początku października. Pozdrawiam

To jest odpowiedź od SKV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się wszystko, udało nam się podpisać umowę na dostawy z dużym dystrybutorem w Portugalii i w ramach tej umowy musimy im zapewnić ciągłość dostaw przez co nie każdy towar może być od ręki dostępny w sprzedaży detalicznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

U mnie na liczniku lekko ponad 20k km i cały czas cisza i spokój ;). Zaznaczę, że poruszam się po naprawdę różnych drogach. Oby tak pozostało jeszcze przez wiele przejechanych kilometrów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby tak pozostało jeszcze przez wiele przejechanych kilometrów.

Ze spokojem czekamy na relację z kolejnych 10tek tysięcy km ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dołączam do testów właśnie otrzymałem wahacze SKV (postaram się wrzucić zdjęcia z montażu) obecnie mam zwykłe zamienniki od czasu posiadania auta firmy QAP i przejechałem 47-48tyś km przez 4 lata i pojawił się problem, stuków nie ma ale gumy tulejach padły (byłem na diagnostyce). Niestety nie ocenię wahaczy po wyglądzie wahacz jak wahacz nie miałem ich w rękach jedynie te swoje QAP i te jak wsadzę w samochód i pojeżdżę trochę wtedy się wypowiem czy autko nie pływa po drodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy za zaufanie i zdecydowanie się na nasz zakup. Zachęcamy do zdawania opinii - jesteśmy przekonani, że będzie pozytywna gdyż wahacze spełnią Pana oczekiwania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kupuj szajsu za 500 czy 800zl bo po paru tys km padnie ci kolega napisal ze padlo mu po 10tys km i tak duzo moje krafta padlo po 4tys km.kupilem na juz bo kasy nie mialem na inne ale teraz trza przycisnac pasa i kupic orginalne.
Najlepsza firma to orginal LEMFORDER.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kupuj szajsu za 500 czy 800zl bo po paru tys km padnie ci kolega napisal ze padlo mu po 10tys km i tak duzo moje krafta padlo po 4tys km.kupilem na juz bo kasy nie mialem na inne ale teraz trza przycisnac pasa i kupic orginalne.

Najlepsza firma to orginal LEMFORDER.

Kolego powiem Ci, że Ameryki to ty nie odkryłeś. Poza tym wczoraj założyłeś konto, a dzisiaj nagle wyjeżdżasz w dwóch tematach z tym samym stwierdzeniem. A może by tak wypadało się najpierw przywitać na forum? Hmm??? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P


A może by tak wypadało się najpierw przywitać na forum? Hmm???

Jak widać niektórzy mają inne priorytety - na sile muszą pierw podzielić się swoimi prywatnymi przemysleniami.

Na szczęscie nie jesteśmy KRAFTem, a test umieszczony w tym wątku wierzymy, że da prawdziwy obraz jakości oferowanego towaru.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawiasy SKV założone.

Zobaczymy co to to warte. Wrażenia wizualne są co prawda tylko wrażeniami wizualnymi, ale kości wyglądają solidnie.

Gumy są twarde, a sworznie stawiają należyty opór. Po założeniu wrażenia jak najbardziej ok. Jest cicho i elegancko miękko na dziurach.

No, ale najważniejsza ilość zrobionych km. No to jazda.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dziękujemy za wypowiedzenie się w wątku, cieszymy się, że wrażenia wizualne odnośnie naszego produktu wypadły pozytywnie, jednak zgadzamy się w 100%, że najważniejszym czynnikiem do oceny wahaczy będzie ilość zrobionych kilometrów.

Jak wcześniej wspomniałem nie mamy nic do ukrycia odnośnie jakości produktu - dlatego poddaliśmy go pod ocenę publiczną w tym wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam wygląda eksploatacja wahaczy u osób, które jako pierwsze zamontowały je na swoje auta?

Minęło kilka miesięcy, niektórzy deklarowali po 3kkm na miesiąc, więc wypadałoby zamieścić pierwsze szersze opinie.

Ja ze znajomym czekamy na dedykowane proste do B6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości zapytam : Ile jesteście w stanie zagwarantować przebiegu na tych km? Na pewno macie jakieś dane statystyczne, czy testy przeprowadzone na wytrzymałość materiału. Starałem się dzisiaj przekonać brata na kupno, jednak wybrał FEBI. Nie byłem w stanie zapewnić go ile to wytrzyma. Sam jestem przekonania, że nawet najlepsze wahacze wytrzymają 20k km jak trafi sie wada fabryczna, a można kupić np Wasz produkt i zrobić nim 100k km jeżeli trafi się materiał z najmniejszą ilością skaz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak sa dosc wytrzymale ja tam nie bawie sie w kompromisy i daje ogien narazie wszystko ok zrobilem chyba 25 tys km

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości zapytam : Ile jesteście w stanie zagwarantować przebiegu na tych km? Na pewno macie jakieś dane statystyczne, czy testy przeprowadzone na wytrzymałość materiału. Starałem się dzisiaj przekonać brata na kupno, jednak wybrał FEBI. Nie byłem w stanie zapewnić go ile to wytrzyma. Sam jestem przekonania, że nawet najlepsze wahacze wytrzymają 20k km jak trafi sie wada fabryczna, a można kupić np Wasz produkt i zrobić nim 100k km jeżeli trafi się materiał z najmniejszą ilością skaz.

Zamiast tego Febi to już lepiej, żeby w ciemno poszedł w SKV lub MSa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie także zawitały wahacze od SKV. Ogólne odczucia pozytywne :) Narazie przejechane 1000km. Poniżej kilka fotek zrobionych z kanału, bo już mi się nie chciało koła odkręcać :P

FWyyQ58.jpg

jSk43kW.jpg

SxYX2dt.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...