Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wahacze SKV


Dystrybutor SKV

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze miło by było gdyby firma faktycznie, przygotowała proste z węższymi tulejami i prawidłowymi łącznikami pod B6, co by poniektórzy nie musieli rzeźbić we własnym zakresie myśląc, że tak po prostu trzeba. Ale z tego co czytałem to już się chyba ruszył ten temat, więc czekamy na info.

Tak oczywiście jak pisaliśmy za niecałe 2 tyg będą one w ofercie a ich symbol to 04SKV116.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiany master sport nie robi tylu a gwarancji daja na 80 000 hheh

A ile robi?

Darek Twoje ile wytrzymały?

Tapnięte z SGS5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiany master sport nie robi tylu a gwarancji daja na 80 000 hheh

A ile robi?

Darek Twoje ile wytrzymały?

Tapnięte z SGS5

Kolego Wandej czy Ty czasem nie handlujesz MS? Wielokrotnie na forum przewijalo się - więc niech zgadnę napiszesz ze MS robi więcej od Lema, i pewnie znajdziesz ku temu popleczników.

Ja handlowałem (i handluje) obiema markami - i pozwól ze się wypowiem - w mojej ocenie SKV jest wytrzymalszy od MS. Czy tez bedziesz wkręcał ludziom że MS koncówki wytrzymuja po 100 000 km?

Pewnie że tyle wytrzymają jest tylko jeden warunek- muszą jezdzić w bagażniku 95 000 przed montażem, wówczas z czystym sumieniem będziesz mógł powiedzieć że te koncówki MS zrobiły 100 000 km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam taką malutką prośbę - czy mozemy sie skupić na jakości wahaczy i tym ile użytkownikom udało się na nich przejechać - czy nie sadzicie ze ma to najwieksze znaczenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiany master sport nie robi tylu a gwarancji daja na 80 000 hheh

A ile robi?

Darek Twoje ile wytrzymały?

Tapnięte z SGS5

50tkm i latam dalej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie w żaden sposób nie wypowiadamy się co do konkurencji - my jedyne co chcemy to pokazac zaprezentować jakość naszych towarów - mam nadzieje ze nie robimy nic zlego i prosimy o to by dać nam szansę i nie zaśmiecać sukcesywnie wątku.

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pewnie że tyle wytrzymają jest tylko jeden warunek- muszą jezdzić w bagażniku 95 000 przed montażem, wówczas z czystym sumieniem będziesz mógł powiedzieć że te koncówki MS zrobiły 100 000 km.

Coraz ciekawsze rzeczy wypisujesz :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiany master sport nie robi tylu a gwarancji daja na 80 000 hheh

A ile robi?

Darek Twoje ile wytrzymały?

Tapnięte z SGS5

Kolego Wandej czy Ty czasem nie handlujesz MS? Wielokrotnie na forum przewijalo się - więc niech zgadnę napiszesz ze MS robi więcej od Lema, i pewnie znajdziesz ku temu popleczników.

Ja handlowałem (i handluje) obiema markami - i pozwól ze się wypowiem - w mojej ocenie SKV jest wytrzymalszy od MS. Czy tez bedziesz wkręcał ludziom że MS koncówki wytrzymuja po 100 000 km?

Pewnie że tyle wytrzymają jest tylko jeden warunek- muszą jezdzić w bagażniku 95 000 przed montażem, wówczas z czystym sumieniem będziesz mógł powiedzieć że te koncówki MS zrobiły 100 000 km.

Handlowałem ale po przejściu na własny biznes nie mam ich dystrybucji i od 2 lat już w zasadzie ich nie sprzedaje. A gdzie ja napisałem że wytrzyma więcej od lema? To Wy piszecie że wytrzyma podobnie co jest bzdurą. Dlaczego uczepiliście się końcówek?

W MS każdy wie że nie są najlepsze ale wahacze dają radę. Wciskanie ludziom że są produkowane tam gdzie delphi czy coś innego to jedna wielka bujda. Skąd możecie wiedzieć gdzie jest delphi robione jak to też pakowacz? Wszystkie wahacza budżetowe są ryzykiem ile wytrzymają i nie ma ludziom co wciskać że akurat SKV wytrzyma najwięcej. Jak ktoś chce mieć pewność wykłada 1500zł na Lema lub TRW i ma 100tyś spokoju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skąd wiem ze to to samo co delphi? bo mam oczy i rozum.

Miałem w łapach jeden i drugi , widzialem te same wady w odlewie, ten sam sposób wytłaczania z formy, te same cechy powstale na skutek tej samej produkcji technologicznej

Czy przeczytales post azure który z tego co pamietam napisał "mają wiele wspólnego ale na chwilę obecną tyle mogę powiedzieć?

Czy mozesz poczekac na wyniki testu - wówczas wyjdzie na jaw kto gada glupoty -ciekawi mnie jednak czy będziesz potrafił zachować się jak mężczyzna i napiszesz "przepraszam nie mając pojecia wypowiadałem się."

Dodam jeszcze jedna rzecz - ludzie chcieli zrobić test - zrobili go ale Ty z góry znasz jego wynik, stwierdzasz ze ktoś coś ludziom wciska.

Jasnowidz jesteś czy co? Widziałeś chociaż ten produkt, że go oceniasz?

W hurcie SKV jest tańszy o około 40 zł od MS - faktycznie przepaść cenowa - nie może być lepsze bo jest całe 40zł tańsze czyli 15%.

Zastanów sie po co obrzucasz ludzi hejtem - nie zrobili nic zlego - bedą gówniane wahacze to im się oberwie a teraz obrywa im się mimo że są dobre - ale no tak są tanie.

Proszę byś napisał czy wogóle widziałeś wahacz SKV na żywo, jeśli nie to na jakiej podstawie go oceniasz?

Edytowane przez rachmistrz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skąd wiem ze to to samo co delphi? bo mam oczy i rozum.

Miałem w łapach jeden i drugi , widzialem te same wady w odlewie, ten sam sposób wytłaczania z formy, te same cechy powstale na skutek tej samej produkcji technologicznej

Czy przeczytales post azure który z tego co pamietam napisał "mają wiele wspólnego ale na chwilę obecną tyle mogę powiedzieć?

Czy mozesz poczekac na wyniki testu - wówczas wyjdzie na jaw kto gada glupoty -ciekawi mnie jednak czy będziesz potrafił zachować się jak mężczyzna i napiszesz "przepraszam nie mając pojecia wypowiadałem się."

Dodam jeszcze jedna rzecz - ludzie chcieli zrobić test - zrobili go ale Ty z góry znasz jego wynik, stwierdzasz ze ktoś coś ludziom wciska.

Jasnowidz jesteś czy co? Widziałeś chociaż ten produkt, że go oceniasz?

W hurcie SKV jest tańszy o około 40 zł od MS - faktycznie przepaść cenowa - nie może być lepsze bo jest całe 40zł tańsze czyli 15%.

Zastanów sie po co obrzucasz ludzi hejtem - nie zrobili nic zlego - bedą gówniane wahacze to im się oberwie a teraz obrywa im się mimo że są dobre - ale no tak są tanie.

Proszę byś napisał czy wogóle widziałeś wahacz SKV na żywo, jeśli nie to na jakiej podstawie go oceniasz?

Nigdzie nie napisałem że skv są kiepskie. Napisałem że opowiadacie bajki że wytrzymają niewiarygodnie długo. Testujcie oby wyszło pozytywnie. Za 100zł weźmie każdy a za 500zł i tak kupią ludzie potem MS bo sprawdził się nie jednemu(Prezes przykładem)

Kończę polemikę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skąd wiem ze to to samo co delphi? bo mam oczy i rozum.

Miałem w łapach jeden i drugi , widzialem te same wady w odlewie, ten sam sposób wytłaczania z formy, te same cechy powstale na skutek tej samej produkcji technologicznej

Czy przeczytales post azure który z tego co pamietam napisał "mają wiele wspólnego ale na chwilę obecną tyle mogę powiedzieć?

Czy mozesz poczekac na wyniki testu - wówczas wyjdzie na jaw kto gada glupoty -ciekawi mnie jednak czy będziesz potrafił zachować się jak mężczyzna i napiszesz "przepraszam nie mając pojecia wypowiadałem się."

Dodam jeszcze jedna rzecz - ludzie chcieli zrobić test - zrobili go ale Ty z góry znasz jego wynik, stwierdzasz ze ktoś coś ludziom wciska.

Jasnowidz jesteś czy co? Widziałeś chociaż ten produkt, że go oceniasz?

W hurcie SKV jest tańszy o około 40 zł od MS - faktycznie przepaść cenowa - nie może być lepsze bo jest całe 40zł tańsze czyli 15%.

Zastanów sie po co obrzucasz ludzi hejtem - nie zrobili nic zlego - bedą gówniane wahacze to im się oberwie a teraz obrywa im się mimo że są dobre - ale no tak są tanie.

Proszę byś napisał czy wogóle widziałeś wahacz SKV na żywo, jeśli nie to na jakiej podstawie go oceniasz?

Nigdzie nie napisałem że skv są kiepskie. Napisałem że opowiadacie bajki że wytrzymają niewiarygodnie długo. Testujcie oby wyszło pozytywnie. Za 100zł weźmie każdy a za 500zł i tak kupią ludzie potem MS bo sprawdził się nie jednemu(Prezes przykładem)

Kończę polemikę.

Nie odpowiedziałeś na moje pytanie - widziałeś choć jeden wahacz SKV, że się na jego temat wypowiadasz?

Chłopie jeśli klienci mi mówią że przejechali tyle i tyle km to dlaczego mam napisać ze przejechali mniej. Ty za to nie widząc towaru wiesz dobrze że to "bajka że wytrzumują niewarygodnie długo" jasnowidz jesteś?

Ciekawi mnie co napiszesz - o ile się wypowiesz bo pewnie kopara opadnie i zamilkniesz gdy wyniki testu potwierdzą moje słowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje uciąć dyskusje, lada dzień wrzucę zdjęcia wahaczy Delphi i SKV - każdy wizualnie porówna, każdy indywidualnie podejmie decyzję co kupić.

Chłopaki jeżdżą to zobaczymy jak to będzie eksploatowało się.

Czasu nie przyśpieszymy, na wyniki trzeba poczekać.

Do tego dobrze gdyby pojawiła się informacja jak się wyjaśni kwestia wahaczy prostych pasujących pod A4 B6/B7 i że są już dostępne.

Edytowane przez azure
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i git - proponuje co niektórym kupić sobie maść na ból d..y bo pewnie będzie im żal ją ściskał :D

Fajnie by bylo czekac ze spokojem na wyniki testu problem w tym, że jednak Polska mentalność widać jest górą - opluć zgnoić zgnieść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chce mieć pewność wykłada 1500zł na Lema lub TRW i ma 100tyś spokoju.

Taa... z tym 100tys to bym akurat polemizował :decayed:.

Edytowane przez X18XET
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak ms mialem w rece zjezdzonyz mojego zaeieszenia i lema ms to juz smietnik ,lm znosnie ,skv wydaje sie solidniejsze od ms ,narazie jezdze ,zobaczmy co to potrafi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chce mieć pewność wykłada 1500zł na Lema lub TRW i ma 100tyś spokoju.

Taa... z tym 100tys to bym akurat polemizował :decayed:.

Nie polemizuj liczą się klapki na oczy i tylko LMO i ewentualnie MS (bo tym handlują)

Co do reszty jest "be" co wiecej potrafią wydać ocenę nie widząć towaru

Jak już nie szło się doczepić do jakości wahaczy to dopieprzyli się do firmy - brawo brawo brawo -gratuluję.

Ps. Ciekawi mnie jak wyjdzie że porównanie Delphi i SKV to to samo - co głupiego wymyślicie byle dopieprzyć nowej marce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie od SKV. Prawda jest taka, że nikt tu nie robi żadnej kłótni prócz was. Wystarczy, że pojawiły się informacje o firmie i obu z was zaczęło się strasznie spinać. Niewinny się tak nie zachowuje.

Jakby nie miało to dla was znaczenia to byście w ogóle się do "bzdur" nie odnośili, jednakże po kilku postach robicie to w każdej wypowiedzi działając na własną szkodę. Przykre i bezsensu, bo nawet jak wahacze okażą się w porządku to pozostanie po waszym zachowaniu niesmak.

Atakujecie do tego Wandeja którego zupełnie nie znacie.

Próbujecie pokazać, że każdy chce wam dokuczyć, bo sprzedajecie super produkt i każdy robi to, bo jest konkurencją... Przykre trochę. Lepiej pozostańcie przy kwestiach merytorycznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego emejcz masz bardzo dużo racji w swojej wypowiedzi jednak wyraznie czuje ze pijesz do kolegi Rachmistrz.

To za niego nam się obrywa - ja kilkukrotnie apelowalem o merytoryczne wypowiedzi - zwróć proszę uwagę.\

My absolutnie nie mamy nic do nikogo z forum - jednak prosze niech nie obrywa się nam po raz kolejny za to ze ktoś coś do kogo ma.

Swoją drogą nie sposób się nie zgodzić z kolegą rachmistrzem, że zapytał kolege wandeja czy fair jest oceniać produkt nie widząc go nawet.

Pozdrawiam serdecznie i po raz kolejny apeluję o merytoryczne wpisy.

Edytowane przez Dystrybutor SKV
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to po 5 latach jak nie będą stukać to można brać .

To ile Ty chcesz zrobic na nich km żebyś powiedział że można brać? Przyjmując 30 000 rocznie chcesz na nich nakrecic 150 000? TRW kosztuje 3 razy tyle i gwarantuje Ci ze nie nakrecisz heheh

W Polsce jesteśmy, więc można śmiało przyjąć 15tkm rocznie

dokładnie .15 tys rocznie i po 5 latach masz 75 tyś km .tyle powinny wytrzymać . :hi:

no to wysoko im stawiacie poprzeczke - ale moze i dobrze. Uwielbiany master sport nie robi tylu :D a gwarancji daja na 80 000 hheh

W zaleznosci chyba od tego jak kto jezdzi, ludziska roznie przynosili i po 30 sie zdazalo i po 65.

O koncówkach nie wspomnę i z tym mielismy odwieczny problem bo ludziska wolali caly komplet zawieszenia nowy gdy koncowka padla po 20000 ;) Kupowal zawieszenie wiec chce dostac zawieszenie :D

Pewnie że tyle wytrzymają jest tylko jeden warunek- muszą jezdzić w bagażniku 95 000 przed montażem, wówczas z czystym sumieniem będziesz mógł powiedzieć że te koncówki MS zrobiły 100 000 km.

Coraz ciekawsze rzeczy wypisujesz :grin:

Yhy. Ja cisne na SKV a Wy na konkurencję nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...