Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polecane opony letnie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

I Dunlop i Continental to najwyższa półka także moim zdaniem każda, którą wybierzesz będzie OK!

  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Wyświetleń 787,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Podtrzymuje, że Dunlop i Continental to klasa premium, więc co nie wybierzesz to będzie dobrze :wink:

Opublikowano

Wlacze sie do tematu bo tez chce kupic oponki na lato.Aktualnie to mam Continentala premium contact 2 i powiem ze sa to super opony,nie zawiodly mnie jeszcze.Chce kupic wlasnie tez Continental ale premium contact 5 ale Dunlopy tez sa ladne te nowe.Wiec mam tez dylemat czy Dunlop czy Continental

Opublikowano

U mnie wlazły właśnie Bridgestone Adrenalin RE 002 w miejsce Vredestain Sessanta. Po przejechaniu jakiś 1500km powiem wam, że Bridge są cichsze i jak dla mnie lepiej się prowadzi. Sessanta starczyła mi na 1.5 sezonu letniego. Po tym czasie na dwóch miałem z 2mm a pozostałe dwie były slicki. Inna sprawa, że nie była geometria ustawiana wcześniej. :wink:

Opublikowano

No ja przejechalem juz 1500km na sessantach i jestem bardzo zadowolony. Najcichsze opony jakie do tej pory mialem. Przyczepnosc super. Jesli jednak starcza na 1,5 sezonu to bede bardzo zawiedziony...

Opublikowano

Ja dziś wrzuciłem na samochód koło z oponami Goodyear Eagle F1 Assymetric 2 225/45/17- przy jeździe panuje totalna cisza :D Mam nadzieję, że wystarczą na dłużej niż 20 tyś. km.

Opublikowano
Ja dziś wrzuciłem na samochód koło z oponami Goodyear Eagle F1 Assymetric 2 225/45/17- przy jeździe panuje totalna cisza :D Mam nadzieję, że wystarczą na dłużej niż 20 tyś. km.
ile dałeś za te oponki?

---------- Post dopisany at 18:33 ---------- Poprzedni post napisany at 18:30 ----------

Mial ktoś z was przyjemnośc z:

Falken ZE914 ??

Matador MP46 ??

co myślicie o tych markach w opiniach sobie bardzo chwalą.

Opublikowano

Co powiecie o oponach Fulda SportControl 235/45/17?

Opublikowano
Co powiecie o oponach Fulda SportControl 235/45/17?

Wysoka jakość wykonania, świetne na deszczu, nowość 2011, fajny bieżnik i wygląd.

Kupiłem je ojcu i zazdroszczę mu ich teraz, są nowocześniejsze niż moje dunlopy, oczywiście mają rant zabezpieczający

Opublikowano
Ja dziś wrzuciłem na samochód koło z oponami Goodyear Eagle F1 Assymetric 2 225/45/17- przy jeździe panuje totalna cisza :D Mam nadzieję, że wystarczą na dłużej niż 20 tyś. km.
ile dałeś za te oponki?

400 zł/szt -Polecam

Wysyłane z mojego GT-N8010 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

witam wszystkich a co powiecie o oponach Dunlop Sport 215/45 16" . Mam okazje kupić urzywki tylko nie wiem czy są warte zakładania :)

Opublikowano
witam wszystkich a co powiecie o oponach Dunlop Sport 215/45 16" . Mam okazje kupić urzywki tylko nie wiem czy są warte zakładania :)

Uważam, że nie warto ponieważ:

- niestandardowy rozmiar, będziesz mial problem jak Ci walnie jedna opona i będziesz musiał sztukować, standard na 16 to 205/55/16

- używane opony są dobre jak sprzedajesz auto albo zmieniasz felgi.

- ważne ile maja mm i z jaki DOT, opony starsze niz 6 lat to poprostu szrot

Opublikowano

mają 6 mm są z 2009r

Opublikowano
Ja dziś wrzuciłem na samochód koło z oponami Goodyear Eagle F1 Assymetric 2 225/45/17- przy jeździe panuje totalna cisza :D Mam nadzieję, że wystarczą na dłużej niż 20 tyś. km.
ile dałeś za te oponki?

---------- Post dopisany at 18:33 ---------- Poprzedni post napisany at 18:30 ----------

Mial ktoś z was przyjemnośc z:

Falken ZE914 ??

Matador MP46 ??

co myślicie o tych markach w opiniach sobie bardzo chwalą.

Moje ostatnie opony letnie to Falkeny. Nigdy więcej. Auto pływało że kilka razy byłem na geometrii. Huczały jak diabli. Po założeniu zimówek Goodyer UG 7 auto zaczeło normalnie jeździć. Falkeny wytrzymały dwa sezony. Wszystki inne trzy (Kleber, Pirelli, goodyer) Średnio 60 000.

Opublikowano

panowie ,psiada ktos bridgestone potenza re050a, na ile macie je nadmuchane :)? ja dalem 2.6, wystarczy? rozmiar 235/45/17

Opublikowano

Koledzy czy to prawda ze oponki Dunlop sie szybko zuzywaja?Bo slyszalem to od kolegi

Opublikowano

Panowie prosze o sugestie co wybrac?:205/55/16

Vredestein Sportrac 5 91V

Dunlop SP Sport Fastresponse 91W

Hankook Ventus Prime 2 K115 91H

Firestone Firehawk TZ300a 91H

Fulda Ecocontrol HP 91H

Goodyear Optigrip 91H

Opublikowano
Koledzy czy to prawda ze oponki Dunlop sie szybko zuzywaja?Bo slyszalem to od kolegi

Problem może leżeć też w koledze.

Opublikowano

Ja mam Vredestein Sportrac 5 91V i jestem zadowolony :grin:

Opublikowano
Panowie prosze o sugestie co wybrac?:205/55/16

Vredestein Sportrac 5 91V

Dunlop SP Sport Fastresponse 91W

Hankook Ventus Prime 2 K115 91H

Firestone Firehawk TZ300a 91H

Fulda Ecocontrol HP 91H

Goodyear Optigrip 91H

Po prostu weź te, które wyszły najlepiej w testach w rozmiarze który Cię interesuje. Włanie przyszły zamówione Dunlop Sport BluResponse. Pisze na nich Made IN Poland. Ale wolę to niż Made In Czechy.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.