Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polecane opony letnie

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Wyświetleń 785,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie jakie polecicie opony 'budżetowe' na 19stki.

Myślałem nad Imperial EcoSport

:hi:

Bardzo dobre oponki

Opublikowano

Panowie jakie polecicie opony 'budżetowe' na 19stki.

Myślałem nad Imperial EcoSport

:hi:

Bardzo dobre oponki

masz takie oponki? tez wlasnie szukam budzetowych 19stek

Opublikowano

Vredestein Ultrac Sessanta ja również nie polecam miałem je w rozmiarze 225/45/17 94Y XL, wszystkie popękały od środka. Żal prawie 400zł/szt. a taki shit

Edytowane przez michal_g84

Opublikowano

Vredestein Ultrac Sessanta ja również nie polecam miałem je w rozmiarze 225/45/17 94Y XL, wszystkie popękały od środka. Żal prawie 400zł/szt. a taki shit

Nie wiem co Wy macie z tymi oponami>

Mam drugi komplet. Lekko nie mają i dają radę.

Ojciec w suvie też 2 komplety zjeździł i było super.

Opublikowano

moze ktos cos wiecej powie o imperial ecosport?

Opublikowano

moze ktos cos wiecej powie o imperial ecosport?

czesc co myslicie o takiej oponie uniroyal rainsport 245/35/19 do b8

Opublikowano

Panowie jakie duże sklepy polecacie do zakupu opon ?

Oczywiście gdzie jest taniej i bez "niespodzianek"

Oponeo, inopony,...

Potrzebuję 2 sztuki oponek na lato w rozmiarze 205/60/R15

Muszę dobrać coś do Dunlop SP Sport FastResponse (asymetryczna), myślałem o kupnie Dunlop SP Sport BlueResponse.

Edytowane przez cabanmat

Opublikowano

tirendo.pl zamawiam tam co roku jakiś kpl, jest najtaniej. Czas realizacji szybki, wysyłka z berlina.

Opublikowano

Ja najtaniej już drugi raz z rzędu znalazłem opony na polskihurtopon.pl

Dla porównania na tirendo.pl 18'' Dunlopy sport maxxy RT są po 435zł /szt na polskihurtopon.pl po 350zł.

Więc nie wiem o czym mówisz kolego.

Opublikowano

Wiem co mówię bo szukałem do siebie nankangi ns2. Kupiłem je w sklepie który poleciłem za 313zł sztuka, na stronie którą podałeś kosztują 338zł.

Opublikowano

Sprawdziłem i opony najtaniej wychodzą w polskihurtopon.pl w cenie 255zł z hakiem, ale sklep na internecie ma niezbyt pochlebne opinie :eusathink:

Czasem lepiej dołożyć kilkadziesiąt złoty więcej i nie marnować nerwów i czasu...

Edytowane przez cabanmat

Opublikowano

miał ktoś z Was styczność z oponami VIKING PROTECH?

dostałem u swojego wulkanizatora dobrą cenę na te opony i teraz się zastanawiam czy je nie wziąć...

Opublikowano

1opony1 dobre ceny ;) ja juz kupilem Dunlop Sport BluResponse 205/55/16 w sezonie sie okaze czy to byl dobry zakup !

Opublikowano

możesz być pewny że to dobry zakup, sam z nich korzystam i polecam jak najbardziej :) świetnie trzymają auto na drodze :)

Opublikowano

masz takie oponki? tez wlasnie szukam budzetowych 19stek

Osobiście nie mam ale kumpel jeździ na Imperialach i chwali sobie


czesc co myslicie o takiej oponie uniroyal rainsport

A co mamy myśleć? Opona bardzo dobra


Panowie jakie duże sklepy polecacie do zakupu opon ?

Oczywiście gdzie jest taniej i bez "niespodzianek"

porównaj sobie ceny w tych sklepach:

oponeo.pl

oponytanio.pl

tirendo.pl


miał ktoś z Was styczność z oponami VIKING PROTECH?

Nie kombinuj z oponami no chyba, że ci nie zależy na bezpieczeństwie

Opublikowano

Ja mogę polecić: http://opony.strefakierowcy.pl/kupiłem u nich z odbiorem osobistym w Krakowie Uniroyale R3 225/45/17 za 288 zł sztuka. Taniej nigdzie nie znalazłem ;)

Opublikowano



cacek89, dnia 23 Lut 2016 - 21:03, napisał:


miał ktoś z Was styczność z oponami VIKING PROTECH?

Nie kombinuj z oponami no chyba, że ci nie zależy na bezpieczeństwie

o jakim kombinowaniu mówisz bo nie bardzo rozumiem? :/

nikt wśród znajomych ich nie użytkował, w sieci zbierają dość dobre opinie, z tym że chciałbym jeszcze zasięgnąć opinii wśród "forumowej braci"

Opublikowano

Ja miałem na jednej osi używane Protech II bez szaleństw opona ok ,ani na plus ani na minus

Wysłane z mojego SM-N910C

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.