Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Ukradli mi auto

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

masakra ukradli mi auto z przed bloku :( :( :( :( :( :( :( miedzy 22 - 4.30

w czestochowie na 1000leciu

Opublikowano

f*ck :confused4: Mam nadzieję , że AC było :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

bylo AC :( :( :( :( :( :( ale ostatnim czasem gruba kasa poszla w niego :( :( :( :( :( :(

Opublikowano

Współczuję wiem co to za ból po takiej stracie przerabiałem to już :angry: Trzymaj się :good:

Opublikowano

Kolejne auto z forum skradzione :kwasny: Całe szczęście, że tym razem AC było :notworthy:

Opublikowano

Popyt rośnie kurfa :blink::kwasny:

Kolego współczuję :embarrassed:

Opublikowano

Ja pierdziu... Takich to tylko :baseball:

Opublikowano

Współczucia, ale może i tym razem Niebiescy się spiszą i odnajdzie się

Opublikowano

szkoda .... :confused4:

napewno juz jest rozebrane ....

dobrze ze AC bylo .... troche zamortyzuje strate ...

Opublikowano

To skur..... dobrze że AC chociaż masz, szkoda tylko ostatnich modów.

W zeszłym roku roku mojemu sąsiadowi na Pólnocy też Audi podprowadzili, widać co jakiś czas się złodzieje uaktywniają w tych okolicach.

Opublikowano

Przykro :(

Pisałeś, że ostatnio troszkę kasy włozyłeś.

Sam coś robiłeś czy gdzieś mechaniory w warsztacie ?

U nas był taki przypadek, że gościu oddał auto do naprawy i po miesiącu fura mu "odjechała"

Trzym się mocno, może sie znajdzie albo zadzwonią po "okup"

Opublikowano

Foto skradzionego auta kolegi Piotra

822391eabb9c7d08.jpg

Opublikowano

Przykra sprawa, szkoda furki :(

Opublikowano
:(
Opublikowano

współczuje takich to centralnie pozabijać :(

Opublikowano

;(,współczuję,znam ten ból z autopsji :(

mała rada,przejedz się wzdłuż możliwych dróg ,którymi mogli odjechać złodzieje,wypatruj gdzie jest jakiś monitoring,sklepy,banki,stacje itd.(ręczę,że psy tego nie zrobią),z monitoringu przemysłowego kierowcy raczej nie dojrzysz,ale może chociaż zobaczysz w którym kierunku odjechali,może zauważysz jakieś auto jadące przed lub za twoim,gliniarze od przestępczości samochodowej wiedzą mniej więcej jakimi autami poruszają się złodzieje,może po kierunku w którym odjechało twoje auto skojarzą jakąś dziuple?

Opublikowano

Znam ten ból, wyrazy współczucia, bądz dobrej myśli może się odnajdzie.

Opublikowano

Że tak jeszcze powiem brzydko ...

Takich ch.ujogłowców tylko pozabijać ...że taki człowiek nie ma serca , sumienia ..ukraść coś na co człowiek pracował szmat czasu :angry:

Sam do pracy nie tylko łatwych pieniędzy sie chce .. do roboty na wagony ..ale za kratami !

Opublikowano

Znam ten ból - wyrazy współczucia :hi:

A jakby się sprawca znalazł to daj znać - zrobimy SPOT-ŁOMOT :evil:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.