Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Samochodem do Hiszpanii?


myrmex

Rekomendowane odpowiedzi

cześć

Dobry to pomysł? Był ktoś może?:)

Chodzi mi po głowie wypad do Madrytu z żoną i 2 letnim dzieciakiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niby co stoi na przeszkodzie ???

Ja do niemcowni śmigam, 1400 km w jedne mańke i jest ok.

Jak żona ma prawko to spoko, jak nie to zapewne będziesz po trasie potrzebował hotelu.

Dzieciak jak lubi jeździć i nie marudzi podczas podróży to też spoko.

Jak nie to zostaje samolot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z 2 latkiem niekoniecznie będzie to dobry pomysł, kwestia dziecka - jedno lubi jeździć, inne rzyga jak kot albo marudzi.

Poza tym do Hiszpanii wolałbym jednak samolotem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niby co stoi na przeszkodzie ???

Ja do niemcowni śmigam, 1400 km w jedne mańke i jest ok.

Jak żona ma prawko to spoko, jak nie to zapewne będziesz po trasie potrzebował hotelu.

Dzieciak jak lubi jeździć i nie marudzi podczas podróży to też spoko.

Jak nie to zostaje samolot.

No jednak to nie jest 1400 km tylko dwa razy tyle. Jak jechaliśmy na Chorwację to bez problemu sam machnąłem tą trasę (żona jeszcze w ciąży albo spała albo nawigowała;) Do Hiszpanii jednak sam nie dam rady zajechać....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ci przecie nie każe.

Wiem że to daleko ale....

Hotel po trasie i jedziesz dalej.

A jak nie to samolot.

Kup bilety pare miechów wcześniej i wyjdzie taniej jak autem.

PS.

Dodam jeszcze jedno.

Jeśli nie czujesz się na siłach to po co pytasz czy to dobry pomysł ???

Edytowane przez Fido
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja średnio raz do roku sam śmigam z Costa del Sol na Śląsk.

3280 km w jedną stronę, żaden problem.

Z noclegiem lub bez.

Co chcesz się dowiedzieć bo dalej nie rozumiem pytania

Wszystko zależy jak długo chcesz być na miejscu.

Jeśli tydzień to nie warto, minimum 2 tygodnie. Wtedy i coś zobaczysz i odpoczniesz po podróży.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnica między autem a samolotem jest taka, lecąc samolotem nie jesteś pierwszego dnia zmęczony autem natomiast pierwszy dzień musisz liczyć na odpoczynek po podróży . Zdecydowanie wybrałbym samolot do Hiszpanii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byliśmy juz 2x samochodem, zawsze w okolice Barcelony u rodzinki, tata nie wsiadzie do samolotu :( jazda w zasadzie non stop na 3 kierowców. W samochodzie się słabo śpi więc pierwszy dzień trochę przymulony, potem już ok. Plus taki że masz własne auto na miejscu i możesz się dowolnie poruszać i zwiedzać. Nie probuj nawet omijać płatnych autostrad we francji, da się ale to strata kilku godzin, nie warto.

Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sredni pomysl dymac dwa dni autem gdzie samolotem leci sie 3 godziny.

Na miejscu zawsze mozna wypozyczyc auto.

Ja zawsze wypozyczam duzy skuter i smigam do oporu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samolot. Duzo mniejsza szansa na wzbogacenie kulturowe przez ciapate malpy po drodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zalezy jak na to spojrzec,sama podroz to tez fajna przygoda

Zwlaszcza ja Ci cos pier....nie po drodze :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha. Racja. Przygotowanie auta do takiej trasy też kosztuje. Ja bym brał samolot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha. Racja. Przygotowanie auta do takiej trasy też kosztuje. Ja bym brał samolot.

Tzn ? Co kosztuje ? Bo nie czaje....ja jak jade na Cro to laduje do auta tylko pierdoly z garazu typu olej, plyn chlodniczy i narzedzia. Nic innego nie robie :) Sam bym do Hiszpani sie nie pchal autem....juz do Bulgarii mi sie srednio chce jechac. Choc nie powiem, wycieczka fajna, ale tylko jesli po drodze cos fajnego zaplanowac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha. Racja. Przygotowanie auta do takiej trasy też kosztuje. Ja bym brał samolot.

Tzn ? Co kosztuje ? Bo nie czaje....ja jak jade na Cro to laduje do auta tylko pierdoly z garazu typu olej, plyn chlodniczy i narzedzia. Nic innego nie robie :) Sam bym do Hiszpani sie nie pchal autem....juz do Bulgarii mi sie srednio chce jechac. Choc nie powiem, wycieczka fajna, ale tylko jesli po drodze cos fajnego zaplanowac :)

To też zależy indywidualnie od stanu auta. I jak dba o niego właściciel. Żeby po drodze kwiatki nie wyszły. Jeżeli ktoś dba i ma auto ogarniete to faktycznie nic wielkiego nie trzeba robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie to średni pomysł aby autem jechać do Hiszpanii. Pomyśl co się stanie jeśli Ci coś nawali w połowie drogi. Drobne niedomaganie w aucie może przerodzić się w mega usterkę i duży problem. Taka trasa w dodatku jest mega męcząca. Wymęczysz siebie, kobietę a tym bardziej dziecko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja latam na ESP często tylko dużym ,szkoda dziecka,frajda z jazdy żadna bo sie już we Franfurkcie wypompujesz ,pózniej Francja pojedziesz A10 lub A36 widoki z doopy żadne dolatujesz do Bordeux ,po prawej zatoka Biskajska ale ty już nie zobaczysz bo będziesz na w pół przytomny :grin: dolecisz do Kurleku na przejście i będziesz pluł sobie w brodę ze trzeba było lecieć samolotem bo już dwa dni w drodze i gowno widziałeś a tu do Madrytu jeszcze dzien jazdy niby tylko ok 500km ale jak sie wylądujesz w korki i rozkopy to zejdzie zamiast 6 to 12 ;)

Edytowane przez klysek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie opłaca się samochodem.. w lipcu lecę do Barcelony i za bilet płacę (w dwie strony) 200 zł. wylot z Poznania.

a poza tym.. szkoda by mi było auta po Madrycie, sposób ich parkowania... no chyba, że masz poobijane auto i Ci to nie przeszkadza :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...