Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AVG] Maksymalna prędkość 1.9 TDI 110KM 1999r.


niumara

Rekomendowane odpowiedzi

u nas panowie nie ma gdzie za bardzo tak smigac :tongue4: :gwizdanie: pełno dziurawyvh dróg i zakrętów :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wyciagnalem 210 km/h na niemieckim autobanie i jechalem tak z 3 min takze to max mojej :) ale i tak niezle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o rany 1.9 przy 200 km/h to dopiero musi byc głośno w środku heheh przecierz to max obr a w polsce i tak nie mam gdzie tak szybko jeździc . pozdrawiam wszystkich szaleńców

wydaje Ci się :wink4: moj dyszelek chodzi cichutko :naughty: jaki tam max :wink4: ja tylko zawsze dusze w gaz do odciecia zaplonu i nastepny bieg wrzucam :naughty::kox::cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed modami 4 osoby pelny bak 215 i moze jeszcze cos by polecialo :naughty:

A po modach jak lata :naughty::kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

215... pelny bak i bagaznik , kombik ,wskazanie licznika a czerwonym pazdziernikiem 1,8 benzin 230 wskazanie licznika tez lekko obciazony obydwa na prostej w dzien bezwietrzny autobahn niemcy paliwa tez niemieckie i chyba lepsze niz nasze : :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wsadzonego AWX i program na 170KM i nie moge dociagnac do 220km/h ;( przy obrotach 4700 mam 217km/h Wydaje mi sie ze skrzynia sie konczy bo mam 5 i niechce wiecej krecic :no: . Zeby szybciej jezdzic musze zalozyc 6 prawda ? czy da sie cos z nia zrobic :mysli: ??? Pzy jakich obrotach macie max predkosci??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

215... pelny bak i bagaznik , kombik ,wskazanie licznika a czerwonym pazdziernikiem 1,8 benzin 230 wskazanie licznika tez lekko obciazony obydwa na prostej w dzien bezwietrzny autobahn niemcy paliwa tez niemieckie i chyba lepsze niz nasze : :>

nie am opcji kolego byś z silnika 125Km wyciągnął 230km/h - musisz mieć straszne przekłamanie licznika okolo 20km/h. Choć i 210km/h z tego silnika to dużo by było-oczywiście mówię o prędkości faktycznej a nie licznikowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a czerwonym pazdziernikiem 1,8 benzin 230 wskazanie licznika tez lekko obciazony

Nie ma takiej opcji zeby zwykły 1.8 pojechał 230 (nawey licznikowe).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na liczniku 198 km/h (nie domkniete 200)

na klimatroniku 190 km/h

Jeszcze szedł, ale odpusciłem bo się zaczynały koleiny na drodze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja leciałem moim automatem po autobanie 199km. nie wiem czy tyle automatem można ale tyle szedł.

Skoro poszedł to można :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś 1.9tdi, golfa 3 90KM i szedł 200,a później golfa 4 110KM i szedł 205. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo zależy od tego jak rozpędzimy autko, jakie opony, jaka nawierzchnia, jakie warunki atmosferyczne, jakie paliwko wlejemy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...