Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty LRY - odwołane

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

miśki może wpadniecie na spota do Garwolca ?

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Wyświetleń 158,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

miśki może wpadniecie na spota do Garwolca ?

A co tam dają :mysli:

Opublikowano

miśki może wpadniecie na spota do Garwolca ?

A co tam dają :mysli:

materialista .....
Opublikowano
  • Autor

miśki może wpadniecie na spota do Garwolca ?

A co tam dają :mysli:

materialista .....

:decayed:[br]Dopisany: 02 Listopad 2010, 17:23_________________________________________________Byłby ktos chetny na spot w ta niedziele w garwolinie o 13 :mysli: w planie zakupy w TESCO i fotosesja na jakiejs fajniejszej miejscówce :good:
Opublikowano

miśki może wpadniecie na spota do Garwolca ?

Ty wpadnij na Dęblin. Ja będę na święta na rejonie to możemy się jakoś stawić.

Opublikowano
  • Autor

miśki może wpadniecie na spota do Garwolca ?

Ty wpadnij na Dęblin. Ja będę na święta na rejonie to możemy się jakoś stawić.

o widzisz, to pisz kiedy bedziesz dokładnie to cos sie zoorganizuje :wink4: a krzyniek teraz nie ma bata musi przyjechac juz dwa razy u niego bylismy i 3 raz sie szykuje :naughty:

Opublikowano

miśki może wpadniecie na spota do Garwolca ?

Ty wpadnij na Dęblin. Ja będę na święta na rejonie to możemy się jakoś stawić.

o widzisz, to pisz kiedy bedziesz dokładnie to cos sie zoorganizuje :wink4: a krzyniek teraz nie ma bata musi przyjechac juz dwa razy u niego bylismy i 3 raz sie szykuje :naughty:

To dawac mi cyne jak jeszcze bedzie fikał

Opublikowano

zróbmy spota w Dęblinie i niech Krzyniek wpada :kox:

Opublikowano
  • Autor

póki co w niedziele szykuje sie w garwolinie :gwizdanie:

jest nas juz 4 łącznie z chłopakami z Siedlec :wink4:

Tylko stąd nikt cos sie nie deklaruje :gwizdanie:

Opublikowano

póki co w niedziele szykuje sie w garwolinie :gwizdanie:

jest nas juz 4 łącznie z chłopakami z Siedlec :wink4:

Tylko stąd nikt cos sie nie deklaruje :gwizdanie:

no ja pisałem że nie mogę bo do roboty śmigam w sobotę i niedzielę :disgust:

Opublikowano

Ja mam zjazd w ten weekend a w poniedziałek egzamin w pracy :confused4:

Opublikowano
  • Autor

Ja mam zjazd w ten weekend a w poniedziałek egzamin w pracy :confused4:

uu no to kaplica :confused4:

Robercik a moze Ty :mysli:

Opublikowano

To dawac mi cyne jak jeszcze bedzie fikał

spoko loko koguciku :naughty: zjawię się :wink4:
Opublikowano

co znaczy:

Spoty LRY Garwolin 00.11.10 g13 TESCO

Bo nie wiem kiedy przyjechać :polew::decayed: :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

co znaczy:

Spoty LRY Garwolin 00.11.10 g13 TESCO

Bo nie wiem kiedy przyjechać :polew::decayed: :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:

o kórwa juz porawiam bueheheheh

Opublikowano

:polew: :polew: :polew:

o kórwa juz porawiam bueheheheh

ok :good: postaram się być :decayed::polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

:polew: :polew: :polew:

o kórwa juz porawiam bueheheheh

ok :good: postaram się być :decayed::polew: :polew: :polew:

powaznie mówisz czy żartujesz :chytry:
Opublikowano

powaznie mówisz czy żartujesz :chytry:

:gwizdanie: no przecie jaja sobie robię :) W Gdańsku jeszcze będę :wink4:

Opublikowano
  • Autor

I po spocie, szkoda ze nikogo od nas nie było, bo skład z siedlec dopisał :good: z garwolina jak zwykle nikogo nie było na WG :gwizdanie:

Fota jakaś bedzie jak chłopaki na garwolińskim komplet wstawią :gwizdanie:

Opublikowano

I po spocie, szkoda ze nikogo od nas nie było, bo skład z siedlec dopisał :good: z garwolina jak zwykle nikogo nie było na WG :gwizdanie:

Fota jakaś bedzie jak chłopaki na garwolińskim komplet wstawią :gwizdanie:

widzim sie jutro

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.