Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty LRY - odwołane

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na telefonie znalazłem stare foty jak na moją A4 19" felgi założyłem :)

Kowi powinien mieć filmik jak na nich jeździłem :))))

20110410054.jpg

By hoffnersklep at 2012-03-25

20110430072.jpg

By hoffnersklep at 2012-03-25

20110430074.jpg

By hoffnersklep at 2012-03-25

---------- Post added at 21:19 ---------- Previous post was at 21:18 ----------

Gdzieś ty kurfa tyle czasu był:eusathink:

Heh... jak bym był młodszy to bym się kukuryną wytłumaczył .. :P

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Wyświetleń 158,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

tylko opona profil45:polew: niezły allroad

Opublikowano
tylko opona profil45:polew: niezły allroad

no przód już nie wszedł i kolko tylko przystawione :)))

A co z tym filmikiem? Na telefonie miałeś, może znajdziesz jeszcze... Niezły brecht musiał być

Opublikowano
  • Autor

Miałem..

Zgubiłem telefon, to ci chyba wspominałem tą historie, odzyskałem go spowrotem ale karta pamieci była inna

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Kowi co rezałeś przy lusterku pod blokiem :wink:

Opublikowano
  • Autor

angielskie wsadziłem:decayed:

Opublikowano

Siema, :wink:

Pany z piątku na sobotę ruszam w wasze strony na wesele i interesuje mnie trasa radom-lublin-chełm,

stoją tam często niebiescy albo są jakieś czynne fotoradary?

Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

to przez ryki nie bedziesz jechał, tylko przez puławy, w puławach przejedziesz obwodnicą przez wisłe:wink:

Wiec od radomia przez puławy-kurów(pare fotoradarów na tym odcinku)-lublin- chełm, na lubelskiej czesto vectra i alfa latają:hi:

Opublikowano
to przez ryki nie bedziesz jechał, tylko przez puławy, w puławach przejedziesz obwodnicą przez wisłe:wink:

Wiec od radomia przez puławy-kurów(pare fotoradarów na tym odcinku)-lublin- chełm, na lubelskiej czesto vectra i alfa latają:hi:

Dzięki Kowi :hi:

Opublikowano
  • Autor

Ogólnie odcinek kurów - lublin to tragedia, zero dynamicznej jazdy lecisz z zabudowanego w zabudowany i w kazdej miejscowosci fotoradar:facepalm:, jesli chodzi o odcinek lublin-chełm to nie pomoge, ale w spotach lubelskich chłopaki mogą coś dopisać np. Mrogal:hi:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Za kim jechałem objeżdżając Kołbiel aż do Zakrętu ? czarny avant z ramkami na LRY 35??

Migłem światłami ale kierownik nie skumał :grin: Fura pewnie nie raz była na mineralnej bo jakaś taka żwawa z kpl. na pokładzie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Ja obstawiam robercika on tylko tamtędy lata w niedziele:decayed:

Bigos kiedy robimy oficjalna prezentacje padła:banan:

Opublikowano

Bywam w weekendy więc zbierajmy ekipę i pod biedronę :naughty: pewnie na tygodniu podskoczę jeszcze przerejestrować do urzędu komunikacji.

Opublikowano

to ja byłem, czym ty leciałeś?

Opublikowano

Czarnym Avantem na blachach SM

Zmyliły mnie naklejki a dokładniej ich brak :decayed: bo z tego co pamiętam to miałeś na bocznych szybach.

Ale zbiera się fajnie, czyżby Witek Ci go zaraził :naughty:

Opublikowano

A no to Cię widziałem i się zastanawiałem czy to toś z klubu, ale nie widziałem jak migałeś. Trzeba było trąbić, zajechać drogę:decayed:

Naklejki i znaczki pościągałem.

No Witek zaraził jakiś czas temu, ale ostatnio wymieniłem jeszcze parę gratów pod maską i byłem u Spankiego. No i troche kucy jeszcze doszło:evil:

Opublikowano
  • Autor

o której zwineliście sie z lotniska??? bo chyba jakoś szybko

Opublikowano

no dość szybko, jakoś po 15, pogoda nas totalnie zniechęciła, w ogóle mieliśmy wpaść w piątek z namiotami i większą ekipą, ale nie wypaliło, za rok trzeba będzie nadrobić

a Wy do której siedzieliście?

Opublikowano
  • Autor

Mrogal nocował ja sie zawinąłem ok 20 bodajze:whistling: póxniej pogoda zrobiła sie w miare dobra, deszcz wygonił troche narodu, jak bys został złapał byś sie na sesyjke i wybór najładniejszego auta zlotu

wygrał parch golf, ale to chyba ze wzgledu na koleżeństwo bo nie należało mu sie to:facepalm:

Opublikowano

Myślałem, że z tej pogody już nic nie będzie, ale rzeczywiście się poprawiło później.

Słyszałem, że ten golf to trochę z d*py wygrał

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.