Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty LRY - odwołane

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
rafalekx - jeszcze jedno pytanko mam, orientujesz się, czy do CC podejdzie felga z audi? otwory centrujące chyba takie same mają? bo myślałem, żeby zimówki od audi 16nastki założyć do CC. ET prawdopodobnie 42
  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Wyświetleń 158,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
rafalekx - jeszcze jedno pytanko mam, orientujesz się, czy do CC podejdzie felga z audi? otwory centrujące chyba takie same mają? bo myślałem, żeby zimówki od audi 16nastki założyć do CC. ET prawdopodobnie 42

A jakie Ty masz tam tarcze na przodzie? Jaki silnik? Bo z tego co kojarzę to chyba 17'' to minimum do tego autka :wink: Co prawda nie próbowałem pchać 16'' ale z tego co pamiętam to tam zbyt wiele miejsca od zacisku do felgi w przypadku 17'' nie ma... hmmm... Nie walczyłem jeszcze z felgami przy tym aucie. Seryjne 17'' mam na zimę a na lato będzie troszkie więcej calów :whistling:

poka no to Twoje cudo :wink:

Opublikowano

O kurcze, to mnie zagiąłeś.

Też są 17, ale myślałem, że na zime 16 wejdzie, jutro jak dam rade zrobie foto, bo to ojciec jeździ, ale jak tak to trzeba oponki kupić, a na nowy rok 17 na zime, bo większych letnich napewno nie zechce;-)

Wysłane z mojego Androida

Opublikowano

Nie próbowałem 16 wsadzić :wink: i ogólnie CC sprzedawane było z 17'' minimum. Patrząc na felgę i zacisk miałem wrażenie że to minimum jakie tam wchodzi. Ale niekoniecznie - przymierz może wejdzie 16 :wink: tylko to będzie komicznie wyglądało :decayed: 17'' w CC to wg mnie jak 15'' w B5 :decayed:

Opublikowano

Pewnie masz racje:-) najwyżej kupi się oponki a w nowym roku nowe fele na zimke lub fajniejsze na lato.

Wysłane z mojego Androida

na stronce VW, ktoś zrobił tabele rozmiarów opon do wszystkich "passków" o faktycznie napisane jest, że w CC zaczyna się od 17 ;)

z drugiej strony to nie dziwne, takie usportowione autko.

Opublikowano

Kowi myślałeś nad tą ściemą szyb w Garwolcu ?

Opublikowano
  • Autor
Kowi myślałeś nad tą ściemą szyb w Garwolcu ?

Nie wiem ile w końcu za całosć, bo nie będe robił auta pogrzebowego przecież, ogólnie ścieme tez mam w cenie folii u jednego kumpla... przynajmniej tak było jeszcze w sierpniu..

teraz mam do zmiany sprzęgło, ostatnio daje sie co 5 strzał we znaki:facepalm:

Opublikowano

pewnie ze 100- 150 więcej niż w PW za tył.

Opublikowano
  • Autor
pewnie ze 100- 150 więcej niż w PW za tył.

pewnie ze 450zł za 7 szyb

Opublikowano

jak to jest z tymi foliami ? ile najmniej % można nakleić na boczne ?

---------- Post dopisany at 22:40 ---------- Poprzedni post napisany at 22:39 ----------

pewnie ze 100- 150 więcej niż w PW za tył.

pewnie ze 450zł za 7 szyb

to dobra cena ? bo się nie orientuję. ja bym podjechał chyba.

Opublikowano
  • Autor

Dla mnie to jest standardowa cena:wink: kwestia jak to wykonują jeszcze

A z foliami oczywiscie na przednie boczne nie mozna nic naklejać:decayed:

Opublikowano

A są takie folie które nie przyciemniają mocno - na te boczne, ale zniwelują różnice między przodem a tyłem coby karawanu nie było. Takie minimalnie przyciemniające.

Opublikowano
  • Autor

a to tył chcesz ściemnic jak farbą czarna? ja to jak będe ściemniał to wszystko delikatnie:wink: a folie maja rózny stopień przyciemnienia:wink:

Opublikowano

Gdyby za calosc byly 3 stowki to bym podjechal:naughty:

Opublikowano

Kowi a ten Twój kontakt to z Ryk ? Bo jak cena podobna to można by było przetestować. Jak z Adamem to już może byśmy łapali się na grupowe usługi :wink:

Opublikowano
  • Autor
Kowi a ten Twój kontakt to z Ryk ? Bo jak cena podobna to można by było przetestować. Jak z Adamem to już może byśmy łapali się na grupowe usługi :wink:

ten mój kontakt to kolega:wink: a usługi leca podobna ceną do tej z garwolina:wink:

Opublikowano

rafalekx - a jaki masz rozmiar opon na zime?

bo ja juz głupieje, lato 235/45/17 a nie wiem co na zime wziąć w 17"

chciałbym coś węższego, w VW powiedzieli, że 235/45 albo 205/50

na forum VW ktoś zakłądał 215/50/17

pojęcia nie mam co kupić na zimę a ceny już lecą powoli w górę.

do audi jakoś łatwiej dobrać wszystko :P a to nisko siedzi i nie wiem co i jak :/

Opublikowano
  • Autor

235/45 albo 205/50

straszna rozbierznosć

Ja bym chyba wrzucił cos pomiedzy 225/45, chociaż na zime to i tak szeroko, kwestia jakiej szerokosci masz felge

Opublikowano

żebym to ja wiedział jaka ta felga jest :P

podejrzewam, że felga jak z fabryki wyjechała, to powinna być: 6 1/2 17", ET 39

tak mi podała w VW na info linii :D

problem jest taki, że w 205 /50, to oponka będzie nawet trochę niższa niż przy 235/45...

a lepiej węższa i wyższa :P co by za pług nie robić.

bez kitu, z audiczkami łatwiej jest :P

Opublikowano
  • Autor

dla 6,5 to 205 będzie własnie idealne, 235 będzie zdecydowanie za szeroka pod taka felge, z 8" musiała by mieć, a i 205/50 jest wyższa:wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.