Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty LRY - odwołane


Kowi87

Rekomendowane odpowiedzi

bedzie miał ktoś u was na spocie vaga no i radio CB bo jak bym był to jakoś bym krzyknął na radiu :wink4:

Z vagiem to problem jest, póki co nikt sie jeszcze nie wyposażył :disgust: a co do CB pare osób ma w tym mam i ja :tongue4: Moge na Ciebie czekać na wjeździe do Ryk

VAG jedynie odpłatnie jest do załatwienia :disgust: kolega Hanson ma znajomego obcykanego w tych sprawach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jak bede w tych godzinach to krzyknę na radiu to najwyżej wyjedziesz po mnie :cool1: tylko jeszcze radio muszę pożyczyć bo własnego nie posiadam :disgust: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak bede w tych godzinach to krzyknę na radiu to najwyżej wyjedziesz po mnie :cool1: tylko jeszcze radio muszę pożyczyć bo własnego nie posiadam :disgust: :gwizdanie:

To mozemy ustawić sie tak samo jak kiedyś z ekipą z Rodzyna :decayed: na pierwszych krzyżówkach w Rykach od strony Lublina skręcasz w Lewo i odrazu bedzie parking z lewej strony i tam możemy czekać :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieję ze jak w granicach godz 18 będę w Rykach to jakoś dojade na spota zobaczymy jak to jeszcze wyjdzie.Muszę już sobie obmyślić plana zebym był po 18 :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm no to staraj sie :naughty: wysle Ci na PW numer do mnie to napiszesz esa czy tam zadzwonisz o której bedziesz :good:

To spocik robimy na godzine 18tą mozna być wczesniej :naughty:

A ja teraz uciekam na grilla z okazji majówki :kox: :kox:

Jutro ustalimy wszystkie szczegóły :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś nie dam rady przyjechać jednak :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś nie dam rady przyjechać jednak :confused4:

:bicz: :bicz3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś macie spota :mysli::naughty:

Tia :naughty:

Solar przejeżdza przez Ryki wiec jakis tam spontan zrobimy tak postać pogadać, ogniska, grile zawody wszelkiej maści odpadają :gwizdanie: ze wzgledu braku atrakcyjnych miejsc, w planie przewidziana sesja zdjeciowa :decayed:

I jak Ci sie to widzi Krzyniek :tongue4:[br]Dopisany: 01 Maj 2009, 14:15_________________________________________________Spocik w bardzo wąskim gronie

dscn7072.th.jpg

A gdzie reszta sie podziewała :angry::bicz::tongue4:

Była jeszcze 80ka ale do zdjecia nie doczekała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale dałem plamę :thumbdown: wybaczcie :notworthy: więcej sie nie będe umawiał jak wiem ze jadę z pasażerami :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i żeby nawet chłopakom nie dać numeru do siebie :thumbdown: Oj Solar Solar... Trzeba było dac im znać że nic z tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:embarrassed:

:bicz3:

żle nie było, fota jest :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert (janjazda) chcesz sprzedać swojego avancika? :gwizdanie: Bo być może mam kupca na niego :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert (janjazda) chcesz sprzedać swojego avancika? :gwizdanie: Bo być może mam kupca na niego :przebiegly:

kupił co dopiero a ty juz chcesz go odkupić, z kim ja będe sie spotował :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ja... mój brat szuka czegoś takiego :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to mówisz zaraziłeś rodzine manią :a4fan::naughty: Jak ja bym teraz kupowałto też bym rozglądał sie za AJM i oczywiscie odrazu mody bym robił :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert (janjazda) chcesz sprzedać swojego avancika? :gwizdanie: Bo być może mam kupca na niego :przebiegly:

kupił co dopiero a ty juz chcesz go odkupić, z kim ja będe sie spotował :polew: :polew: :polew:

nie myślałem o tym raczej, ale jak by ktos dawal dobra cenę :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie myślałem o tym raczej, ale jak by ktos dawal dobra cenę :gwizdanie:

No właśnie podasz dobrą cenę to mam kupca choćby zaraz :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...