Spoty LRY - odwołane

• Odpowiedzi 3.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

No właśnie w Puławach , jak jestem w klubie od 3 lat , nie ma żadnej ekipy :thumbdown:

A mi ktoś kiedyś migał drogowymi w Puławach B5 srebrna rameczki klubowe i tak na 95% LPU :naughty:

Troche jest użytkowników z Puław no ale są tacy sami jak u nas w Rykach zarejstrowany i tego samego dnia ostatnio zalogowany :wallbash:

Gość norbertdriver

Witam! Słuchajcie ja bym się z chęcią pisał na jakiś spocik w oklicy Puław. Powiedzcie kiedy i gdzie coś organizujecie, ilu będzie mniej więcej ludzi itp. Pozdrawiam

Jelsi gadzior przeczytał to powinno nas być 5-6 osób i do tego Ty :good: wieć ekipa jest nawet spora juz :naughty:

A gdzie kolego bys proponował dokładnie zrobić spota w okolicy Puław??

spota w okolicy Puław??

ja mam propozycje :naughty: na nowym moście :decayed::kox: w niedzielę jak jechaliśmy to sobie pan z rowerem spacerował lewym pasem :doh1: :bicz:

Nie mam zielonego pojęcia. A Wy z reguły gdzie się spotykacie?

My z reguły to w Rykach na parkingu koło szkoły Budowlanki/urzędu miasta, ale zawsze można to zmienić, ja bym teraz cos w Dęblinie wykminił :naughty:[br]Dopisany: 26 Maj 2009, 15:31_________________________________________________

spota w okolicy Puław??

Krzyniek pewnie Ci chodzi o odwiedzenie Garwolca :tongue4: za daleko jakby brac wszystkich pod uwage :naughty: A pozatym moge tam jechać do was jak samochód ogarne żeby to w trasie batów nie dostawał, dziura w wężu od intercoolera jest :wallbash:

Jak mawia Krzyniek, pany ja w czwartek wstawiam samochód do lakiernika bo odkładam to już z miesiąc. Raczej mnie nie będzie :confused4: chyba, że seatem przyjadę.

no to lipa, bo ostatnio zapomniałem zobaczyc u ciebie jak sie światełka prezentują :kox: poza 7 czerwca, wolną mam dopiero niedziele 21.06 z tym że wtedy bede miał już autko zrobione :naughty:, bo póki co padło prawie nie jeżdzi

Krzyniek pewnie Ci chodzi o odwiedzenie Garwolca

nie spox, nie namawiam was na przyjazd do Garwolca bo sam nie wiem kiedy spota zrobić,

z tym mostem to chodziło mi o ten nowy most w Puławach, jechaliśmy w niedzielę na moto i przy 160km/h zobaczyłem na lewym pasie przy barierce oddzielającej pasy ruchu gościa z rowerkiem :shocked: -wyluzowanych macie ludzi tam

Krzyniek pewnie Ci chodzi o odwiedzenie Garwolca

heheh to nieźle, dobrze że mieszkam 30km od :tongue4:

shocked -wyluzowanych macie ludzi tam

Jak to mawiają - spoko loko luz i spontan.

trzeba było zapytać czy przypadkiem na AUTOBANE nie myka tym wigry 3 :kox:

A tak swoją drogą to chyba całkiem spoko wyszła ta kładka - miałem okazję jechać ale tylko raz i to z mało przepisową prędkością niepozwalającą na ogarnięcie uroków inwestycji :decayed:

Mi jeszcze nie było dane tą obwodnicą lecieć :gwizdanie: ale ze zdjeć wyglada na nawet fajną, choc już słyszałem na CB ze było pare tirów w rowie na którymś skręcie :blink:

ResizedImage380252-H3.jpgResizedImage372279-DSC01652.JPGResizedImage381255-H2a.jpg

ehhh ta czerwień mostu mocno prowokacyjnie działa na prawą stopę :evil:

tzn. tak mówią :gwizdanie: