Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty LRY - odwołane


Kowi87

Rekomendowane odpowiedzi

No czerwony się przyda bo jakoś tak nonofotokolorystycznie :zyzol: się robiło :sarcastic:

byle nie partyjniak jakiś :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja to mam taka propozycje zeby spotkac sie na parkingu bo wszyscy wiedzagdzie to jest a potem zrobimy głosowanie gdzie sie udamy a godzine proponuje 17 bo 20 czerwca mam 18 u kumpla wiec o 20 bym sie już zmył zeby sie wyrobić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co robimy spotkanie na parkingu w Rykach tam rodzi sie pomysł gdzie uderzamy, tylko trzeba ogarnać grila :rolleyes: i kierowców :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tam też pasują raczej godziny póżne, wczesniej bede na zajeciach w wawie wiec powinienem być tak ok 17 dopiero wolny :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nic poczekamy jak jeszcze inni sie wypowiedza 20 czerwca godzina 17 parking koło budowlanki tyle narazie wiadomo :wink4:

No chyba że z góry ustalimy miejsce na grila na wątku, chociaż taka parada 14 tez moze być niezła :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nic poczekamy jak jeszcze inni sie wypowiedza 20 czerwca godzina 17 parking koło budowlanki tyle narazie wiadomo :wink4:

No chyba że z góry ustalimy miejsce na grila na wątku, chociaż taka parada 14 tez moze być niezła :naughty:

jaka parada?? :gwizdanie:

co do godziny to mi pasowało by trochę wcześniej, ale zobaczymy jak reszta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh no tyle A4 podrząd w małych Rykach :kox: :kox: to w głosie ryckim kiedys wyląduje :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh no tyle A4 podrząd w małych Rykach :kox: :kox: to w głosie ryckim kiedys wyląduje :polew: :polew:

:polew: :polew: w sumie tak :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie ty aż 14 audic naliczyłeś ?

kurde jakby tylu sie zjechało to nawet wieksze miasta mogłyby sie schować;P

heheh a tak jakos strzeliłem :tongue4:, przy dobrych wiatrach mogło by być z 7-8 :naughty:

Kurcze 20 czerwca mi nie pasuje :wallbash: Mam drugą zmiane, a poza tym mam egzamin o 11. Jakiś inny termin już macie byle nie 20?

no z tymi terminami to ciagle jakieś jajo wychodzi :disgust: W tygodniu nie mozemy zrobic bo większosci nie ma w okolicy, zostaja tylko weekendy, a co do zmiany to nie wiem czy sie uda na bliski termin przełożyć, w moim przypadku w role wchodził by 1 lipca dopiero i też w sobote w wieczornych godzinach, a 21 Ci pasował by :mysli: Tylko ciekawe co na to reszta :rolleyes:[br]Dopisany: 08 Czerwiec 2009, 15:39_________________________________________________

mi pasuję też 14, niech się inni wypowiedzą

mnie nie ma 14go no chyba ze w godzinach wieczornych 19 -20 powinienem juz wrócic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo zrobimy 20 czerwca i 1 lipca, a co :decayed:

i bedzie szaaał :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli było by nas wiecej własnie z 6-8 to mozna by zrobić ak jak w wiekszych miescinach ze robią regularne spoty co tydzień i przyjezdza kto moze tak jak u nas mozna by ustalic z góry kilka terminów np: co 2-3 tygodnie i coś wykmini sie wtedy :wink4:

narazie by był ten 20 czerwca godzina 17 potem 4 lipca np :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie ustalić stały termin to nie głupi pomysł :gwizdanie:

to zostajemy przy tym 20 czerwca na razie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

póki co ja mysle że nie warto stałego robić bo ciagle każdemu cos nie pasuje, lepiej jeden ustalić a konkretnie zeby kazdemu mogło podpasować, zobaczymy ile ludzi zdoła przyjechać i wtyedy poruszy sie tą kwestie czy opłaca sie robic stały termin..

Lepiej myślcie nad jakims ciekawym miejscem, a nie odkładamy to na ostatnia chwile, bo wkońcu bedzie ten gril na targowicy w Rykach :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...