Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty LRY - odwołane


Kowi87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kowi87 kto ci buchnął ramkę? :decayed:

którą??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no takie sreberko przy szybie tylno-bocznej.

Dziś sobie dokładnie oblukałem twoje cacuszko na ul. Kościuszki (no chyba że to nie twoje)

czekałem tam na Teściową więc miałem sporo czasu na oględziny. furka bardzo fajnie się prezentuje :good: a skórka w środku :kox:

A jak się ludzie na mnie patrzyli z przystanku jak podjechałem swoim 0000 wysiadłem i się przyglądałem na twoje 0000 z każdej strony :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś sobie dokładnie oblukałem twoje cacuszko na ul. Kościuszki (no chyba że to nie twoje)

czekałem tam na Teściową więc miałem sporo czasu na oględziny. furka bardzo fajnie się prezentuje :good: a skórka w środku :kox:

A jak się ludzie na mnie patrzyli z przystanku jak podjechałem swoim 0000 wysiadłem i się przyglądałem na twoje 0000 z każdej strony :polew:

:polew: :polew: to musiało nieźle wygladac :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no takie sreberko przy szybie tylno-bocznej.

Dziś sobie dokładnie oblukałem twoje cacuszko na ul. Kościuszki (no chyba że to nie twoje)

czekałem tam na Teściową więc miałem sporo czasu na oględziny. furka bardzo fajnie się prezentuje :good: a skórka w środku :kox:

A jak się ludzie na mnie patrzyli z przystanku jak podjechałem swoim 0000 wysiadłem i się przyglądałem na twoje 0000 z każdej strony :polew:

A niestety straciłem niedawno szybe boczną i teraz mam wstawioną od wersji z ori chromami których u mnie jak widziałeś brakowało :tongue4: i pewnie bedzie brakować :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.........kto sie pisze pomóc Kowiemu przeorganizować drugą szybkę?? :evil: :evil: :polew:

ZABIJE :rant::polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm to jeszcze z drugiej strony i bedzie prawie ori pakiet chrom :tongue4:

.........kto sie pisze pomóc Kowiemu przeorganizować drugą szybkę?? :evil: :evil: :polew:

w sumie jak będę w pobliżu z jakimś bejsbolem to czemu nie :buhaha::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm to jeszcze z drugiej strony i bedzie prawie ori pakiet chrom :tongue4:

.........kto sie pisze pomóc Kowiemu przeorganizować drugą szybkę?? :evil: :evil: :polew:

w sumie jak będę w pobliżu z jakimś bejsbolem to czemu nie :buhaha::polew:

Wal przednią bo przez boczną ciężko będzie te skórki wytaszyć :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby to powiedzieć, Audi górą :polew:

dsc00006.jpg

Polew oczywiście z BMW. Trzeba było słabszemu pomóc (nie dość, że BMW to jeszcze WG) :tongue4:

Kowi, nie zapuściłeś się wieczorem na teren Dęblina? Chyba Cię na Spacerowej mijałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaniemógł :decayed:

Ja dziś przechodząc przez jakieś slamsy wyczaiłem stare BMW serii 8 :kox: takie z malutkim grillem i wysuwanymi lampami 850 coupe :kox: rarytas dla znawców.

http://video.google.com/videosearch?q=bmw+850&oe=utf-8&rls=org.mozilla:pl:official&client=firefox-a&um=1&ie=UTF-8&ei=fLdhSrv4IIWhjAfuwKzxDw&sa=X&oi=video_result_group&ct=title&resnum=8#q=bmw+860&emb=0&client=firefox-a

a nieco dalej salon AUDI :polew:http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e002c2bde81bbfb3.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie to bmw stoi bo mój kolega takiego czegoś szukał ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi, nie zapuściłeś się wieczorem na teren Dęblina? Chyba Cię na Spacerowej mijałem.

Ano byłem byłem takim lansem przez Dęblin :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie to bmw stoi bo mój kolega takiego czegoś szukał ?

Gibraltar. Dziś idąc do sklepu chciałem bliżej się przyjrzeć temu monstrum ale już zmienił lokalizacje.

Kowi, nie zapuściłeś się wieczorem na teren Dęblina? Chyba Cię na Spacerowej mijałem.

Ano byłem byłem takim lanosem przez Dęblin :hi:

:tongue4: :tongue4: :tongue4::seksiasty::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teee bo niedawno zapisałem sie do klubu lanosa :polew: :polew: oni tam wymiatają :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zloty mają na Spacerowej :nabijasie:

:polew: :polew: :polew: chyba też miałes lanosa :chytry: bo coś za dużo wiesz :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ale kumpel posiadał bolida w dodatku firmowego więc robił 110% normy :decayed:

Kiedyś w św. Zmarłych zamiast ze zniczem na cmentarz wybraliśmy się nad Bałtyk :gwizdanie: i pech chciał że w bolidzie padło sprzęgło - powrót niezapomniany :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh to jednak lanos zalazł Ci za skóre w zyciu :decayed:

Chciałem powiedzieć ze do naszego monochromatycznego składu gdzie są tylko czarne i srebne Aydice dołączy kolejny czarny Avant :polew: :polew: :naughty: chyba że bigos przyjedziesz na spota kolejnego dla urozmaicenia tych barw :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...