Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty LRY - odwołane

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kowi87 kto ci buchnął ramkę? :decayed:

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Wyświetleń 158,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Kowi87 kto ci buchnął ramkę? :decayed:

którą??

Opublikowano

A no takie sreberko przy szybie tylno-bocznej.

Dziś sobie dokładnie oblukałem twoje cacuszko na ul. Kościuszki (no chyba że to nie twoje)

czekałem tam na Teściową więc miałem sporo czasu na oględziny. furka bardzo fajnie się prezentuje :good: a skórka w środku :kox:

A jak się ludzie na mnie patrzyli z przystanku jak podjechałem swoim 0000 wysiadłem i się przyglądałem na twoje 0000 z każdej strony :polew:

Opublikowano

Dziś sobie dokładnie oblukałem twoje cacuszko na ul. Kościuszki (no chyba że to nie twoje)

czekałem tam na Teściową więc miałem sporo czasu na oględziny. furka bardzo fajnie się prezentuje :good: a skórka w środku :kox:

A jak się ludzie na mnie patrzyli z przystanku jak podjechałem swoim 0000 wysiadłem i się przyglądałem na twoje 0000 z każdej strony :polew:

:polew: :polew: to musiało nieźle wygladac :naughty:

Opublikowano
  • Autor

A no takie sreberko przy szybie tylno-bocznej.

Dziś sobie dokładnie oblukałem twoje cacuszko na ul. Kościuszki (no chyba że to nie twoje)

czekałem tam na Teściową więc miałem sporo czasu na oględziny. furka bardzo fajnie się prezentuje :good: a skórka w środku :kox:

A jak się ludzie na mnie patrzyli z przystanku jak podjechałem swoim 0000 wysiadłem i się przyglądałem na twoje 0000 z każdej strony :polew:

A niestety straciłem niedawno szybe boczną i teraz mam wstawioną od wersji z ori chromami których u mnie jak widziałeś brakowało :tongue4: i pewnie bedzie brakować :gwizdanie:

Opublikowano

Hmmm to jeszcze z drugiej strony i bedzie prawie ori pakiet chrom :tongue4:

.........kto sie pisze pomóc Kowiemu przeorganizować drugą szybkę?? :evil::evil::polew:

Opublikowano
  • Autor

.........kto sie pisze pomóc Kowiemu przeorganizować drugą szybkę?? :evil: :evil: :polew:

ZABIJE :rant::polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Hmmm to jeszcze z drugiej strony i bedzie prawie ori pakiet chrom :tongue4:

.........kto sie pisze pomóc Kowiemu przeorganizować drugą szybkę?? :evil: :evil: :polew:

w sumie jak będę w pobliżu z jakimś bejsbolem to czemu nie :buhaha::polew:

Opublikowano

Hmmm to jeszcze z drugiej strony i bedzie prawie ori pakiet chrom :tongue4:

.........kto sie pisze pomóc Kowiemu przeorganizować drugą szybkę?? :evil: :evil: :polew:

w sumie jak będę w pobliżu z jakimś bejsbolem to czemu nie :buhaha::polew:

Wal przednią bo przez boczną ciężko będzie te skórki wytaszyć :gwizdanie:

Opublikowano

No jak przednia pójdzie to Kowi sobie będziesz mógł wstawić nową z grzaniem.... :polew:

.....Boże tyle modów możesz zrobić dzięki nam.. :evil::polew::polew::polew:

Opublikowano

Jakby to powiedzieć, Audi górą :polew:

dsc00006.jpg

Polew oczywiście z BMW. Trzeba było słabszemu pomóc (nie dość, że BMW to jeszcze WG) :tongue4:

Kowi, nie zapuściłeś się wieczorem na teren Dęblina? Chyba Cię na Spacerowej mijałem.

Opublikowano

Zaniemógł :decayed:

Ja dziś przechodząc przez jakieś slamsy wyczaiłem stare BMW serii 8 :kox: takie z malutkim grillem i wysuwanymi lampami 850 coupe :kox: rarytas dla znawców.

http://video.google.com/videosearch?q=bmw+850&oe=utf-8&rls=org.mozilla:pl:official&client=firefox-a&um=1&ie=UTF-8&ei=fLdhSrv4IIWhjAfuwKzxDw&sa=X&oi=video_result_group&ct=title&resnum=8#q=bmw+860&emb=0&client=firefox-a

a nieco dalej salon AUDI :polew:http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e002c2bde81bbfb3.html

Opublikowano

gdzie to bmw stoi bo mój kolega takiego czegoś szukał ?

Opublikowano
  • Autor

Kowi, nie zapuściłeś się wieczorem na teren Dęblina? Chyba Cię na Spacerowej mijałem.

Ano byłem byłem takim lansem przez Dęblin :hi:

Opublikowano

gdzie to bmw stoi bo mój kolega takiego czegoś szukał ?

Gibraltar. Dziś idąc do sklepu chciałem bliżej się przyjrzeć temu monstrum ale już zmienił lokalizacje.

Kowi, nie zapuściłeś się wieczorem na teren Dęblina? Chyba Cię na Spacerowej mijałem.

Ano byłem byłem takim lanosem przez Dęblin :hi:

:tongue4: :tongue4: :tongue4::seksiasty::wink4:

Opublikowano
  • Autor

teee bo niedawno zapisałem sie do klubu lanosa :polew: :polew: oni tam wymiatają :naughty:

Opublikowano

A zloty mają na Spacerowej :nabijasie:

Opublikowano
  • Autor

A zloty mają na Spacerowej :nabijasie:

:polew: :polew: :polew: chyba też miałes lanosa :chytry: bo coś za dużo wiesz :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

Opublikowano

nie ale kumpel posiadał bolida w dodatku firmowego więc robił 110% normy :decayed:

Kiedyś w św. Zmarłych zamiast ze zniczem na cmentarz wybraliśmy się nad Bałtyk :gwizdanie: i pech chciał że w bolidzie padło sprzęgło - powrót niezapomniany :good:

Opublikowano
  • Autor

heheh to jednak lanos zalazł Ci za skóre w zyciu :decayed:

Chciałem powiedzieć ze do naszego monochromatycznego składu gdzie są tylko czarne i srebne Aydice dołączy kolejny czarny Avant :polew: :polew: :naughty: chyba że bigos przyjedziesz na spota kolejnego dla urozmaicenia tych barw :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.