Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty LRY - odwołane

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

widzę avanciory znów rządzą :naughty::decayed:

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Wyświetleń 158,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

http://xracer.pl/index.php?ref=118

Dawać Pany do gry :naughty: rozwalimy team Alfy Romeo :evil:

Opublikowano

Zapraszam w niedziele na spot do Lublina :wink4:

Opublikowano

widzę avanciory znów rządzą :naughty::decayed:

Cicho :tongue4:

Zwerbowałem kolejnego sedana B5 na LRY, niedługo się zaloguje w klubie.

Opublikowano
  • Autor

widzę avanciory znów rządzą :naughty::decayed:

Cicho :tongue4:

Zwerbowałem kolejnego sedana B5 na LRY, niedługo się zaloguje w klubie.

:good: A ja ponawiam apel zna ktos miejscową firme która ma rury z kwasiaka polerowane tu w terenie???[br]Dopisany: 04 Sierpień 2009, 13:33_________________________________________________pany robimy spontana w niedziele :mysli: Solar pisał że bedzie przelatywał i mozemy sie ustawic, jest ktos chętny :chytry:

Opublikowano

pany robimy spontana w niedziele :mysli: Solar pisał że bedzie przelatywał i mozemy sie ustawic, jest ktos chętny :chytry:

nikt chyba nie ma ma chęci na spota :disgust::chytry:
Opublikowano
  • Autor

No własnie cos cicho z tym spotem :mysli: chyba chłopaki do klubu lanosa przeszli :lol1:

Opublikowano

do lanosa :blink::mysli: a ja słyszałem ze do klubu Tico :rolleyes:

Opublikowano
  • Autor

do lanosa :blink::mysli: a ja słyszałem ze do klubu Tico :rolleyes:

WRykach większość zwolenników lanosa :wink4::polew: :polew:

Robimy w niedziele spontana????

Opublikowano

Robimy w niedziele spontana????

jak najbardziej :kox: mnie tam pasi :cool1:
Opublikowano
  • Autor

Napisz o której mniej wiecej będziesz jechał przez te Ryki, to reszta czytajaca będzie wiedzieć a jak nie to zaproszenie im wyśle :naughty:

Opublikowano

myslę ze tak o 18 bym juz był :wink4:

Opublikowano
  • Autor

myslę ze tak o 18 bym juz był :wink4:

troche późno, janjazda pewnie nie da rady :disgust: no ale zobaczymy :gwizdanie:

Opublikowano

a ło której najlepiej by mu pasiło :tongue4:

Opublikowano

Mi to głupio się już umawiać bo jak na razie to na jednym spocie byłem :wallbash:

....A reszte zawaliłem Napiszcie o której i jak dam rade to będe (tylko furkę umyje bo normalnie :sick3: )

Opublikowano
  • Autor

Hmm z reguły to on o 18 pamiętam wyjeżdża do wawy, nie ma go na gg narazie, ale już mu zostawiłem link :good:

Mi to głupio się już umawiać bo jak na razie to na jednym spocie byłem :wallbash:

....A reszte zawaliłem Napiszcie o której i jak dam rade to będe (tylko furkę umyje bo normalnie :sick3: )

Niedziela 09.08 godzina 17-18 :good:

Opublikowano

do lanosa :blink::mysli: a ja słyszałem ze do klubu Tico :rolleyes:

WRykach większość zwolenników lanosa :wink4::polew: :polew:

:cicho: :cicho: :cicho::wstydliwy:

Kowi byłeś u Damiana ? było VAGowanie ?

Opublikowano
  • Autor

Kowi byłeś u Damiana ? było VAGowanie ?

Zamierzam do niego dopiero podjechać, dzisiaj bede u znajomego z zapytaniem czy podejmie sie tego Fmic jak nie to do Damiana pojade

Opublikowano

Ja już mam ustawkę na 17 w ND...... coś mi sie wydaje że na złośc mi i mojej niuni godziny wybieracie :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Ja już mam ustawkę na 17 w ND...... coś mi sie wydaje że na złośc mi i mojej niuni godziny wybieracie :polew: :polew: :polew:

:bicz: :bicz:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.