Spoty LRY - odwołane

Kowi87

Mechanik powiedział, że to NIE turbina :dance: Najprawdopodobniej wąż przy IC.

To dobrze :good:

Ja dzisiaj ogarnałem temat tego tylnego wachacza, toszto masakra była od 12 do 18:30 u mechaniora, tym razem u Lesisza w Dęblinie :gwizdanie: na zbierzności miałem 13mm róznicy miedzy ustawieniem wymaganym :wallbash:

to niezła rożnica, zresztą gołym okiem było widać, że coś jest nie tak

• Odpowiedzi 3.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

_Solar_

A to Ty na Wawe będziesz po spontanie śmigał ? czy po prostu lubisz sobie tak w niedzielę po wieczornej mszy wpaść z Chełma do Ryk na spontana :przebiegly::hi::decayed:

To pewnie się miniemy gdzieś na trasie :decayed: ja o 18 kończę pracę i na Richmond śmigam. Więc to dopiero będzie spontan :kox: sekundowy :witch: no chyba że na obwodnicy Garwolca się miniemy :zyzol:

Nie ale radio Maryja i Józef łapię :sesese: to moze bym smsa z wiadomością do ojca prowadzącego wysłał że cię namierzyłem i podał bym koordynaty zatoczki a on by wtedy to no wiesz w eter :kox:[br]Dopisany: 23 Sierpień 2009, 14:40_________________________________________________

tyle że byś musiał na nasłuchu jechać :buahaha:

Nie...... Rydzyk zmienia fakty i jak by on koordynaty puścił w eter to pewnie byśmy wylądowali w Jeruzalem albo przynajmniej w Licheniu :kox:

A radio Józef to porządna firma :naughty: na stałe w unitrze mam ustawione pod pierwszym przyciskiem i w autostarcie (unitra 215gp - najnowszy model świeżo odebrany po ostatniej sumie z zakrystii - radyjko KOX nie to co jakieś tam te wasze RNSe itp.

:kox: :kox: :kox:

A tak na marginesie to w Lanosach takie montują w standardzie - prawda Kowi87 ??

:grzywa:

:hi: Ja sie wakacjowałem od środy :kox:

:decayed:

:hi: Ja sie wakacjowałem od środy :kox:

:decayed:

Miałem napisać, że jak Kowiego nie ma to cisza na forum :naughty:

Hehehe i tak ładnie rozkreciliście tematcik jak mnie nie było :naughty:[br]Dopisany: 24 Sierpień 2009, 13:56_________________________________________________ebapano.th.jpg :naughty: