Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dobrze jara :decayed:

Opublikowano

O czlowieku!!!... W mojej dlugie nawet tak mocno nie daja![emoji23] [emoji106]

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Dasz może jakiś link do tych światełek co masz w halogenach ? :D

Opublikowano

http://allegro.pl/zarowki-led-h11-360-stopni-super-mocne-3300-lumen-i6660603196.html
Ten sam producent tylko troszkę mocniejsze.
Ja jednak bym chciał zobaczyć jak one świecą za dnia, bo gdy jest ciemno to każde nieźle dają.
BTW. Super Audica :wub:

Opublikowano

nie wierzę, że kodżu dał tyle za halogeny :D on zawsze okazje znajduje :P

Opublikowano
  • Autor

Przecie nigdzie nie napisalem, ze za tyle kupilem :D

Ja mam cos takiego, no ale nie za tyle :D

https://www.olx.pl/oferta/mocne-led-h1-h7-h4-hb3-hb4-h8-h9-h11-6000lm-zarowki-mijania-drog-obd2-CID5-IDdTJmw.html

Edytowane przez KoJ@K

Opublikowano

O fak :shock3::shock3: Świecą konkretnie :kox::kox: Montaż P&P czy coś rezałeś ?

Opublikowano

kurde to i tak drogie to :P używać będziesz do doświetlania sobie pobocza w trasach czy cuś? ;)

Opublikowano

Zobaczy sarnę w lesie zanim zdąży wybiec z niego ;)

Opublikowano

teraz to sarny będą się zatrzymywać, żeby podziwiać halogeny :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Montaz normalnie p&p :)

Przy Intemo pobocza doswietlac zbytnio nie cza ;) ale fakt, ze po wlaczeniu halogenow z tymi ledami swiecenie jest dosyc szerokie :)

Poki co to mam w halogenach dzienne, ale chyba bede chcial zrobic z tego rowniez clh ;)

Opublikowano

No przy clh będzie to świetnie wyglądało no i przede wszystkim będzie bardzo praktyczne :) Ogólnie to jestem pod dużym wrażeniem tego projektu.

Opublikowano

bede chcial zrobic z tego rowniez clh

Oryginalny clh czy tańsza nie oryginalna wersja bo tez sie nad tym zastanawiam...

Opublikowano
  • Autor

Gdzie tam oryginal, za duzo rzezby jest pod oryginalny clh. Modul sie jakis yebnie i bedzie ;)

Opublikowano

Przecie nigdzie nie napisalem, ze za tyle kupilem :D

Ja mam cos takiego, no ale nie za tyle :D

https://www.olx.pl/oferta/mocne-led-h1-h7-h4-hb3-hb4-h8-h9-h11-6000lm-zarowki-mijania-drog-obd2-CID5-IDdTJmw.html

ciekawe jakby to grało na h7 w drogowych z modułem od kogiel-a?
Opublikowano

Dopieszczone auto. Z zewnątrz przed modami praktycznie jak moja była.

Opublikowano
  • Autor

Nie wiem jak by to się spisywało w długich pod modułem, jako dzienne !? :eusathink:

Tutaj fotki za dnia, przypominam,że na halo jest naklejona jeszcze żółta folia ;)

oBMtnNH.jpg

8NrA1yT.jpg

QAGYhdU.jpg

57ekuTi.jpg


A tutaj przypomnienie lata i myciaaaaaa ... :witch:

P40YHE1.jpg

O6yfnEC.jpg

Edytowane przez KoJ@K

Opublikowano

musze sobie w b6 czarne lusterka ogarnąć , fajnie to wygląda ;)

Opublikowano

musze sobie w b6 czarne lusterka ogarnąć , fajnie to wygląda ;)

:good:

Opublikowano
  • Autor

Prawie jak kłattttro :D;)

5Yamnsv.jpg

oaeK9ss.jpg

fqBadjf.jpg

Zarowki "filipsa" , ktore mialy byc biale, ale chyba im sie troche nie udalo ;) nawet z zarnikami 4300K nie "łapią" jednej barwy ;)

zEbVQHs.jpg

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.