Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K


KoJ@K

Rekomendowane odpowiedzi

Mati, Ty i tak jesteś oryginalny ^^ Nawet pewne trendy tworzysz na forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie widzisz ile osób już zerżnęło wygląd auta z Ciebie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widze, poza tym nie ja sam go "budowałem" :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestancie juz chlopakowi w glowie macic![emoji34]
Wszyscy teraz modza fury,stylizuja na S-Line lub S4,przerabiaja oske na quattro,diesla na benzyne,B6 na B8...@Kojak chcesz byc oryginalny i wyznaczac nowe trendy?...
ZACZNIJ WRACAC DO SERII![emoji14][emoji6]???
Tego jeszcze chyba nikt nie robil,a przy Twoim stanie auta bedziesz mial duzo modzenia i radosci z kupowania nowych gratow,a o to przeciez w tym wszystkim chodzi![emoji38][emoji28]

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe no ciekawa perspektywa; zejść z "full wypas" na "full naked" :polew:

Może kiedyś nadejdzie moda na największego golasa i rządzić będą stalowe 14" :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mąćcie se ile chcecie, ja tam swoje rozumowanie jakieś tam mam, więc i tak se zrobie po swojemu :cool1: tylko ostatnio póki co systematycznie co miesiac przepierdalam po 3-4 stówy na kosmy do auta, więc jak w przyszłych miesiącach dalej tak pójdzie to szybko go na aucie nie zobaczycie :grin: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawy temat.  Auto miazga.. ! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazło się troszkę czasu na przetestowaniu kilku specyfików, min Car Pro Essence + i jest kilka fotek ;) przed aplikacją odsmalanie i krwawienie :cool1:

mnYuZHN.jpg

ssirrN8.jpg

tLE26yB.jpg

fY5V7Au.jpg

tLE26yB.jpg

6MsGSwo.jpg

uCXKtR0.jpg

MskIWht.jpg

Edytowane przez KoJ@K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to nawet do mycia nie podchodzę bo taka ciapa :P A ten na błysk furę robi hehe :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ten jednorozec Pony z pierwszego zdjecia to gdzie trafil?[emoji848] Czyzby na tylna polke/rolete,jak kiedys pieski z ruchoma glowa w Polonezach czy Fiatach 125p![emoji12][emoji23][emoji23]
A teraz na serio: piekna robota,Mati![emoji122]

Wysłane z Galaxy S8+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co Ty chcesz od tego koloru ;) mega fajnie on wygląda i  nie brudzi się tak szybko jak czarny :facepalm: Dobra robota :kox:

3-4 stówki na kosmetyki ? Ja tam widzę więcej żwirku dla kota niż kosmetyksów :decayed: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tylko opakowania po żwirku, w środku są gazety :wink: pony se siedzi cały czas w tym samym miejscu :cool1: 

Ja nie wiem co Wy w tym kolorze widzicie ... ?! :eusathink: :facepalm: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie mów że to też w pokoju robiłeś ;) pięknie się świeci, chciałbym żeby moja kiedyś też tak miała.

Wysłane z mojego XT1650 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie wyszło, widzę że chorujemy na te same choroby, pasi ci ta lare?

Edytowane przez daniel2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol niestety autem nie dam rady wjechać do pokoju i musiałem to w garażu działać, a tak gdybym miał bez problemowy dostęp do prądu u siebie w garażu to bym już dawno na B8 robił korekty, kwarce itd :cool1:

Hmmm czy lare mi pasi - do finiszów, jakiś klinerów, odświeżeń jest spoko i w sumie raczej w takim budżecie nie znajdzie sie nic z lepszym skokiem i parametrami, a że to tylko do takoego uzytku wlasnego to srednio widze sens wywalania ~ 2000zl na maszyne. Jak sie natrafi chwila wolnego to sprobuje nią zrobic jakies cięcie na B8 i zobaczymy jaki bedzie efekt :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z ostatnio panującą modą na forumie musiałem zakupić licznik w celu zabawy i zrobienia czarnych ramek w środku :wink:

Narazie rozebrany, szybka wycięta - dzięki Karol :drinks:

Tzw "korekta licznika" nie zawsze musi oznaczać to samo :kox:

Tutaj na filmiku efekt wstępny, a finalnie jest już bez żadnych rysek :cool1:

 

DZuY4V3.jpg

 

 

Edytowane przez KoJ@K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...