Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 1.8T ANB Q

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam.

po rezygnacji z koreańca z silnikiem z opla przyszedł czas na wygodę :decayed:

model- A4 B5

Typ nadwozia- kombi
Rok produkcji- 1999
Przebieg- 220 000
Paliwo- PB
Silnik- 1,8T 150 km Quattro

Zawieszenie- seria
Hamulce-przód 280 Jurid tył 240 Jurid
Styling- seria
Plany- ogromne

przebieg 220 000 sprowadzony osobiście z niemiec

więcej nie ma co opisywać bo seria :decayed:

16b09df99fd596b6.jpgb8742b9b70b11ccb.jpgd3920c09d7b55d46.jpg

Edytowane przez przemolll

Opublikowano

zadbana seria, coś planujesz zmieniać? :banan:

Opublikowano
  • Autor

zmiany już są zrobione masz przedsmak :D

DSC_4894.jpg

Edytowane przez przemolll

Opublikowano

pięknie siądzie 8,5 z takim ET :kox:

Opublikowano

dawaj foty bo szykuje sie niezle

Opublikowano

Już zazdroszę foteli :kox: , dobre koło, soft i bezawaryjności życzę.

ps. czarny czy ciemno granatowy??

Opublikowano
  • Autor

ciemny grafit :)
felga fajna i bez dystansu się obejdzie :D
wpadły nowe oponki Nexen n8000 205/40/18 :banan:
DSC_4893.jpg

Edytowane przez przemolll

Opublikowano

ciemny grafit :)

felga fajna i bez dystansu się obejdzie :D

wpadły nowe oponki Nexen n8000 205/15/18 :banan:

6119271275bdc9f3.jpg

Kozacko

Opublikowano
  • Autor

czekam na gwint i zobaczymy co to będzie :wink:

fotele wypadają i wpadnie jasna skóra :decayed:

Edytowane przez przemolll

Opublikowano

Od czego jest ta felga? Od TT czy RS4? Bo mam identyko i tak z ciekawości, nigdy nie wiem od czego one :decayed: Bo tego wzoru to jak mrówków, albo chinole i dwa rozstawy albo ET inne albo coś tam

Opublikowano
  • Autor

Od czego jest ta felga? Od TT czy RS4? Bo mam identyko i tak z ciekawości, nigdy nie wiem od czego one :decayed: Bo tego wzoru to jak mrówków, albo chinole i dwa rozstawy albo ET inne albo coś tam

Rs4 ;)

Opublikowano

ok ok ale ten przebieg to mocno naciagany

Opublikowano

Ładne autko :) Pozostało życzyć bezawaryjności :)

Opublikowano

Felgi z RS4 mialy ET20. Ta z ET30 jest z s6 c5

Wysłane z mojego GT-I9505

Opublikowano

Felgi z RS4 mialy ET20. Ta z ET30 jest z s6 c5

Wysłane z mojego GT-I9505

No własnie mi też się wydawało, że RS4 miało mniejsze ET niż 30. Dobra dziena!

Opublikowano
  • Autor

ok ok ale ten przebieg to mocno naciagany

chyba że niemiec sam na podwórku skręcił :wink:

mi się wydawało ze od sr4 felgi :grin:

Opublikowano

Zamieniasz Recaro na jasną skórę? nie rozumiem :decayed: nie zamienił bym moich Recaro na kubełki czy placki.

Opublikowano
  • Autor

zmieniam bo mam inny pomysł na auto ;)

Opublikowano

Mam jasną skórę jak chcesz, możemy sie zamienić :) Kubełki oczywiście, podgrzewane, elektryczne ledzwia, i poduszki :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Już mam pełno wiadomości na pw dotyczących foteli:-q
Foteli nie sprzedaje tylko wymieniam się z bratem na biała skórę;9

małe zmiany..

niestety musiałem wywalić kiere od eski bo była brzydka, no i ori radio ładnie się komponuje :wink:

i listwa z właściwym napisem QUATTRO

DSC_4884.jpg


pomodzone

gwint KW :wink:

DSC_4880.jpg

Edytowane przez przemolll

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.