Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 APT] Mruga 3 razy kontrolka z wykrzyknikiem

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. jak odpalam rano samochód to mruga i piszczy mi czerwona kontrolka z wykrzyknikiem co to może być. 3 razy zapiszczy i koniec, słyszałem ze to od płynu hamulcowego ale z tym jest wszystko ok może jakiś czujnik?pozdrawiam

Opublikowano

moze masz czujniki zuzycia klockow zobacz czy sie koncza!

Opublikowano

Witam. jak odpalam rano samochód to mruga i piszczy mi czerwona kontrolka z wykrzyknikiem co to może być. 3 razy zapiszczy i koniec, słyszałem ze to od płynu hamulcowego ale z tym jest wszystko ok może jakiś czujnik?pozdrawiam

Jeśli poziom płynu hamulcowego jest ok to dociśnij czujniki ABS. (sprawdz czy nie są luźno zamocowane) ewentualnie przyczyna może byc ich zawilgocenie/zabrudzenie)

Opublikowano

płynu w chłodnicy nie za mało?????

Opublikowano

Podepnij prostownik-do akumulatora-naladuj :naughty:

Opublikowano

Witam. jak odpalam rano samochód to mruga i piszczy mi czerwona kontrolka z wykrzyknikiem co to może być. 3 razy zapiszczy i koniec, słyszałem ze to od płynu hamulcowego ale z tym jest wszystko ok może jakiś czujnik?pozdrawiam

Jeśli poziom płynu hamulcowego jest ok to dociśnij czujniki ABS. (sprawdz czy nie są luźno zamocowane) ewentualnie przyczyna może byc ich zawilgocenie/zabrudzenie)

to jest odpowiedz

Opublikowano

kolego miałem to samo u siebie pomogła wymiana klocków tył mimo,żę klocki wygladały jeszcze całkiem całkiem

Opublikowano

kolego miałem to samo u siebie pomogła wymiana klocków tył mimo,żę klocki wygladały jeszcze całkiem całkiem

tyle że on nie ma czujników

Opublikowano

podładuj akumulator na 99,9 % to jego wina

Opublikowano

Witam.

Ja mam podobny problem.

Jezeli postoi nieużywany kilka dni, to wyświetla się ten sam symbol. Przyczyną może być tutaj słaby akumulator, ponieważ przy odpalaniu jest za duży spadek napięcia, przez co sterownik ABSu nie generuje ten błąd. Jak masz VAGa to go podepnij i sprawdź błedy, powinien pojawić się komunikat o zbyt niskim napięciu. Jeżeli masz voltomierz, to możesz sprawdzić spadek napięcia podczas odpalania. Z tego co się orientuję, to nie powinno być mniej niż 9V.

Opublikowano

Mówicie o tej kontrolce . jednej z czterech na sirodku deski rozdzielczej?? bo taka sama jest jeszcze z prawej strony od ręcznego.

Więc jak ta czerwona z wykrzyknikem po środku nie zgaśnie od razu to świadczy to o słabym akumulatorze??

Opublikowano

Jeśli fis wyswietla ten wykrzyknik, to możliwe że z winy akumulatora. Nie wiem jak to jest w przypadku zwykłych kontrolek :mysli:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

ja mam podobnie zapala mi sie ta kontrolka czerwona ((!)) jak dłużej krręce silnikiem oraz na dołkach i głębszych i zakrętach, wynikało by na jakis płyn moze, ale wszystko w normie hmmm.... jakies rady??

Opublikowano

ZGADZAM SIĘ Z PANEM FOXEM.MAŁEM TEN SAM PROBLEM.JEST ZA NISKIE NAPICIE PODCZAS URUCHAMIANIA SILNIKA.MÓJ PROBLEM ZNIKŁ PO WYMIANIE

AKUMULATORA.CHYBA I CIEBIE TO WKRÓTCE CZEKA...NARA.

Opublikowano

ja mam podobnie zapala mi sie ta kontrolka czerwona ((!)) jak dłużej krręce silnikiem oraz na dołkach i głębszych i zakrętach, wynikało by na jakis płyn moze, ale wszystko w normie hmmm.... jakies rady??

Mogą to być czujniki od hamulców. Może gdzieś się styka z masą i daje sygnał. I sprawdź jeszcze dobrze nakrętkę od płynu hamulcowego.

Opublikowano

SORY OCZYWIŚCIE Z PANEM POX-EM

Opublikowano

podczas jazdy to raczej nie akumulator bo wtedy juz ma ładowanie, jutro popatrze przy tych czujnikch jeszcze z tyłu, pozdrawiam

Opublikowano

SORY OCZYWIŚCIE Z PANEM POX-EM

Nie pisz dużymi literami. Oznacza to krzyk

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.