Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czy zna ktoś firme DEPO?


Jarek

Rekomendowane odpowiedzi

nuti, o lexach już sam kiedyś pisałem - wystarczy poszukać :] Jednym słowem NIE WARTO ! Po trzech miesiącach rozkleją Ci się i przy prędkości 160km/h oderwą szkła... Ja tak miałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość spedyt
Czyli z tego co widze, tanie nie oznacza dobre, bo cenowo to wygląda nieźle

Przecież każdy wie że dobre to jest tylko tanie wino, poszukaj dobrych lamp tak jak koledzy pisali wcześniej

BTW przywitaj się jak należy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja mam normalną lampę po 1. lifcie z tyłu firmy DEPO i niedługo jej stuknie pół roku. Nic nie paruje, nie widać różnicy między ori, a nią, tylko napisy. Tylko, że i tak kosztowała 120-130 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojciec kupił sobie do Bumy ori na tył i po kilku tygodniach zaparowała, miała prawo, bo to używka. A ja kupiłem zamiennik, ale dobrze zrobiony i fabrycznie nowy, z kartonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam DEPO Angel Eye i żadnych problemów z montażem, czy ustawieniem tych świateł. Przypasiły idealnie do karoseri samochodu. Nie parują. Może to jest tak że, trzeba trafić na dobry egzemplarz. Sam się zastanawiałem czy je kupić czy nie ale, jednak zaryzykowałem i jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez dorzuce 5 groszy.Załozylem nowiutkie lampy Depo prosto z kartonu i od razu pojechałem do servisu załozyc pod nie xenon.pan pochwalił,ze najlepsze z podróbek,ale nigdy nie bedzie to ori...no ok pomyslałem ..i teraz juz jest 3 tydzien jak jezdze i sie wku.....am ,bo jak stoje łeb w łeb z innym autem na xenonie to mich lamp w Ogóle nie widac..jak popada desz i jest mokro to jak bym na postojówkach jechał,i wcale nie zartuje.Pojechałem do pana raz jeszcze,sprawdził ustawienie itp.i powiedział raz jeszcze,ze soczewka depo to nie valeo i nigdy nie bedzie tak jak bysmy chcieli. A nie zwracam uwagi na wygląd z zewnatrz tylko na to jak swieca i naprawde duzy minus---------- załozyłem juz nawet oddzielny wątek czy moze ktos ma podobny problem z Depo ale powaznie odradzam.Szukam juz soczewki do podmianki z ori do moich depo... :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..jak popada desz i jest mokro to jak bym na postojówkach jechał

Normalka :wink4:

Ja mam Valeo i mam to samo .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..jak popada desz i jest mokro to jak bym na postojówkach jechał

Normalka :wink4:

Ja mam Valeo i mam to samo .

bo tak jest jesli masz xenon w deszczu

8000k to w ogole niknie

6000k jeszcze troche widac

4300k jest w maire ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jeździłem na Valeo na H7 w deszcz to było OK. Ostatnio założyłem xenon 6000K i miałem okazję jechać w deszcz i światło znika. To jest wina barwy światła że się rozprasza na mokrym. Im wyższa tym gorzej. Załóż sobie na chwilę zwykłe żarówki i zobaczysz różnicę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DEPO to kupisz już za 400PLN. I nie świecą one gorzej od tych za 700PLN. To jest to samo, tylko inny kanał dystrybucyjny stąd niższa cena. I nie ma sensu się kłócić o cenę bo pieniądzę wydane na lampki nie świecą, tylko same lampki :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...