Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B7] Lampy LED do B7 Tył - Dostępne w styczniu !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Powiedzmy sobie szczerze Panowie - te lampy do sedana i avanta są do d*py :sick3:

Mam nadzieje, że inna firma coś lepszego wymyśl.

Opublikowano
  • Autor

Powiedzmy sobie szczerze Panowie - te lampy do sedana i avanta są do d*py

Nie do d*py tylko do avanta i sedana :decayed:

Opublikowano

W wersji sedan przynajmniej nie ma pomarańczowych kierunków :gwizdanie:

Co nie zmienia faktu , że wygląda to bardzo słabo . Skoro się już pokusili o robienie tych lamp to nie rozumie dlaczego olali te w klapie :mysli:

No chyba , że ta cena jest tylko za lampy zewnętrzne a rysunek jest tylko taki poglądowy :polew:

Opublikowano

Wg mnie jak nie bedzie efektu w avancie jak w a6 to bedzie kiszka.

Stop nawet w samorobkach bedzie tylko sie palil w blotnikach, nie bedzie tego na klapie tak jak jest w A6.

Daloby sie zamieszac z kabelkami zeby tez na klapie czesciowo sie stop swiecil?

Opublikowano

Wg mnie jak nie bedzie efektu w avancie jak w a6 to bedzie kiszka.

Stop nawet w samorobkach bedzie tylko sie palil w blotnikach, nie bedzie tego na klapie tak jak jest w A6.

Daloby sie zamieszac z kabelkami zeby tez na klapie czesciowo sie stop swiecil?

właśnie nad tym pracuje :naughty:

prawdopodobnie będę podłączał się pod trzecie światło stopu (tak chyba będzie najłatwiej),lub kombinował ze zmostkowaniem obydwóch pozycji w klapie z np.lewą,a do prawej podłącze stop (zmostkuje przewody stop+pozycja w instalacji),jest jeszcze opcja pogrzebania w tablicy bezpieczników,największym problemem będzie podłączenie wszystkiego tak,żeby FIS nie wariował :disgust:

Opublikowano
właśnie nad tym pracuje naughty

prawdopodobnie będę podłączał się pod trzecie światło stopu (tak chyba będzie najłatwiej),lub kombinował ze zmostkowaniem obydwóch pozycji w klapie z np.lewą,a do prawej podłącze stop (zmostkuje przewody stop+pozycja w instalacji),jest jeszcze opcja pogrzebania w tablicy bezpieczników,największym problemem będzie podłączenie wszystkiego tak,żeby FIS nie wariował disgust

Najs :good:

Czekam na efekty w takim razie.

Opublikowano

Powiedzmy sobie szczerze Panowie - te lampy do sedana i avanta są do d*py

Nie do d*py tylko do avanta i sedana :decayed:

Tak. Ale racja leży po obu stronach Lampy są do "d*py" sedana i avanta :)

W wersji sedan przynajmniej nie ma pomarańczowych kierunków :gwizdanie:

Co nie zmienia faktu , że wygląda to bardzo słabo . Skoro się już pokusili o robienie tych lamp to nie rozumie dlaczego olali te w klapie :mysli:

No chyba , że ta cena jest tylko za lampy zewnętrzne a rysunek jest tylko taki poglądowy :polew:

To właśnie jest dziwne.

Jak już ktoś pisał może nie ma zezwolenia "Audi" na produkcje albo firma dectane chciała być oryginalna...

Światła do B8 też mają tylko didoy w lampie montowanej w błotnik i po co w ogóle ja robili jak są ORI Full LED... ?

Spokojnie zobaczymy jak to LAJV wygląda.

Pewnie jakiś zdesperowany Helmut kupi :)

Opublikowano

Jak już ktoś pisał może nie ma zezwolenia "Audi" na produkcje

Nie wiem jak wygląda sprawa "patentu" ale wydaje mi się , że jeśli by taki istniał to raczej na sam wygląd świateł LED czyli tego wzoru a'la A6 , a wtedy np takie (swoja drogą przeokropne) lampy nie miałyby racji bytu :

ra15lrc.gif

Szczerze wątpie w istnienie jakichś zakazów ;) Po prostu poszli na łatwiznę i to w najgorszy możliwy sposób... A wystarczyło tylko dodać w lampach B7 taki sam pasek LED do klosza w klapie i moim zdaniem całkiem nieźle by to wszystko wyglądało , coś jak w beemce trójce po lifcie .

Światła do B8 też mają tylko didoy w lampie montowanej w błotnik i po co w ogóle ja robili jak są ORI Full LED... ?

To samo zauważyłem :naughty: i to tylko potwierdza , że oni klosze z bagażnika pozostawiają bez zmian... :confused4:

Opublikowano

Witam,

Znalazłem na Audizine.com ciekawy post o Ledach na tył...

img8179large.jpg

w1024.png

img8176large.jpg

A tu Ledy zs Szwecji

w1024.png

ef3a81d2ef90c5bbfe463f0.jpg

w640.png

Efekt podobny do tego w A3 Sportback :good:

64505916491.jpg

w640.png

Tu do poczytania:

http://audizine.com/forum/showthread.php?t=265089

http://audizine.com/forum/showthread.php?t=266710

Opublikowano

No, muszę przyznać że te szwedzkie nie są takie złe... :mysli:

Opublikowano

Efekt podobny do tego w A3 Sportback :good:

64505916491.jpg

w640.png

Gieb! :slina:

Ale to do sedana ;(

I z tego co gosc mowil do Avanta nie zamierza robic, chyba ze ktos mu sprezentuje caly komplet do zabawy...

Opublikowano

szwed odwalił kawał dobrej roboty :good:

Opublikowano
  • Autor

Efekt podobny do tego w A3 Sportback :good:

64505916491.jpg

Mothafucka! :slina: Złapałem smaka! :naughty:

Opublikowano

Nio nie malik też bym się skusił... Może ktoś go zapyta ile by chciał za taką "ręczną robotę" ?? :naughty:

Opublikowano

malik, przypominam Ci... miales juz nie inwestowac w bryke :polew:

Opublikowano
  • Autor

Koleś ze szwecji doszlifuje projekt i być może zacznie robić te lampki dla audizine :dance:

Opublikowano

malik rezaj te lampki bo wyglądają :good: A w Twojej eSie będą :kox:

Opublikowano

A z czego dopasował te środki ten szwed ?? Ze sportbacka ?? Bo może bym się szarpną na takie coś :naughty:

Opublikowano

A z czego dopasował te środki ten szwed ?? Ze sportbacka ?? Bo może bym się szarpną na takie coś :naughty:

ja zdecydowanie też ...ale wcześniej chciałbym zobaczyć je u kogoś ze znajomych :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.