Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Lampy LED do B7 Tył - Dostępne w styczniu !!!


malik

Rekomendowane odpowiedzi

Wg mnie to auo ma zapalone swiatla stopu. A wlasciciel montujac ledy nie podpial klapy do stopu

tam paliły się tylko pozycje

tak wygląda stop w led ala A6

post70831200862705xe4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie to auo ma zapalone swiatla stopu. A wlasciciel montujac ledy nie podpial klapy do stopu

tam paliły się tylko pozycje

tak wygląda stop w led ala A6

post70831200862705xe4.jpg

nie wiem skad masz to zdjecie ale w A6 stop swieci sie tez w klapie wiec nie mieszaj chlopakom w glowach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie. Stop jak z A6 powinien wygladac tak:

2005-detail-taillights.jpg

Ale w takim razie lampy na klapie nie wiedziec czemy swieca slabiej na postojowkach.

A czy sie na klape swiecic nie powinno, czy powinno to chyba sprawdze u siebie dzis bo juz w sumie nie jestem pewien :mysli:

EDIT: Faktycznie w A4 nie swieci sie klapa... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem skad masz to zdjecie ale w A6 stop swieci sie tez w klapie wiec nie mieszaj chlopakom w glowach ;)

kolego czytaj ze zrozumieniem :cool1:

1.napisałem wyraźnie "ala A6",a nie w A6

2.kolega elmek napisał:

Wg mnie to auto ma zapalone swiatla stopu. A wlasciciel montujac ledy nie podpial klapy do stopu, wiec teraz pala sie tylko te boczne

więc w odpowiedzi na to stwierdzenie wkleiłem zdjęcie przerobionych lamp A4 na "ala A6",specjalnie dla ciebie powtórzę "ala A6" :gwizdanie:,na których wyraźnie widać jak świeci się STOP :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampki konkret tylko cena pewnie będzie dość wysoka i zapewne niebawem znajdą się na allegro itp podróbki made in china :D za nieco mniejszą cenę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampki konkret tylko cena pewnie będzie dość wysoka i zapewne niebawem znajdą się na allegro itp podróbki made in china :D za nieco mniejszą cenę

Czekam już 2 lata i się nie pojawiły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampki konkret tylko cena pewnie będzie dość wysoka i zapewne niebawem znajdą się na allegro itp podróbki made in china :D za nieco mniejszą cenę

Czekam już 2 lata i się nie pojawiły

Czekam już cztery lata (rocznikowo 5) i się nie pojawiły...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam już cztery lata (rocznikowo 5) i się nie pojawiły...

A wiecie moze po jakim czasie pojawily sie do B6?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba coś sie ruszyło. Tylko kurde tak jak już wcześniej było led tylko jest w lampe w błotnik.

http://www.dectane.de/artikeldet.php?proid=16514&bez=LED%20R%FCckleuchten%20Audi%20A4%20Avant%2005+%20_%20red/crystal&sid=208fee37f4040616d8c212ff6a090d73

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sensu brać jeżeli nie wygląda to jak w A6 ew. A3 :)[br]Dopisany: 19 Luty 2009, 20:59_________________________________________________Proponuję zerkać czasami do tego shopu, ceny mają git, np. lampy na tył do Q7 u wariata na Allegro 1400 PLN a tam 240 Eur, sam u nich kupiłem 2 komplety do Q7, szybka wysyłka itd.

http://stores.ebay.de/Tuning-Fanatics-Shop_W0QQcolZ4QQdirZ1QQfsubZ6191802QQftidZ2QQtZkm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ra13dlrccv5.gif

:sick3:

jak już pisałem,jedyna opcja to hybryda ori A4 z ori A6 :cool1:,innej opcji niema i nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://cgi.ebay.de/NEU-Original-Audi-A4-S4-B8-8K-Avant-LED-Rueckleuchten_W0QQitemZ360132748918QQihZ023QQcategoryZ44315QQtcZphotoQQcmdZViewItemQQ_trksidZp1713.m153.l1262

a tu dla porównania cen z Allegro owszem to do B8 ale sam fakt. Przesyłka z de chyba z 20 eur była z tego co pamiętam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tu dla porównania cen z Allegro

na allegro niewiele taniej

http://www.allegro.pl/item553408720_lampy_tyl_audi_a4_s4_avant_od_2008_lampa_diody.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten allegrowicz to jakis dziwny typ, chcialem ostatni cos u niego kupic, juz nie pamietam co to zaden telefon nie odpowiada, wylaczone, na maile nie odpisuje... :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety waluta szaleje więc z DE będzie na styk a jak Euro spadnie to będzie lepiej - fakt jest jeden lampy są made in Poland :) pewnie w TRW :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj wersja do limuzyny.

ra12dlrc.gif

Trzeba by zobaczyć na żywo ale moim zdaniem słabo to wygląda.

Mimo to fajnie, że coś się w końcu ruszyło. Może niedługo pojawią się lampy z ledami w obydwu częściach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj wersja do limuzyny.

ra12dlrc.gif

Trzeba by zobaczyć na żywo ale moim zdaniem słabo to wygląda.

Mimo to fajnie, że coś się w końcu ruszyło. Może niedługo pojawią się lampy z ledami w obydwu częściach.

Tak jak napisał Malik, może jak się zobaczy na zywo to będzie lepiej. Imo chyba decante nie mogło zrobić wiernej kopi A^ led bo to zastrzeżony wzór. Ewentualnie jak stanieją te lampy to będzie można zakupić komplet i przerobić tylko już te lampy w klapę na A6. Ale póki co nieopłacalne jest kupno tej lampy. POzdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie jak stanieją te lampy to będzie można zakupić komplet i przerobić tylko już te lampy w klapę na A6.

to w ogóle wyjdzie szmira :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...