Skocz do zawartości
IGNOROWANY

H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak ześ to zrobił?

Otworzymy kiedyś razem flaszkę, to Ci powiem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem Polskiego prawa co to komu przeszkadza jak szyba jest tak lekko przyciemniona , ja sam mam osobiscie 65% z przodu i wszystko doskonale widać a zawsze to mniej razi słońce kierowce , tragedia jest w tej Polsce aż się nie chce wracać tu na wyspie mogę mieć i 95% z przodu i słowem nie powiedzą a tu się uczepią o byle gów...

Slabo znasz prawo w UK bo tam rowniez nie wolno przyciemniac szyb przednich bocznych, a to ze cie jeszcze nie ukarali za to to tylko twoje szczescie nic wiecej:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuźwa tak to jest jak planuje sie jakiegoś ori moda i zwleka z czasem :facepalm: ja narazie kompletowalem tylko przycisk S i moduł pod przepustnicę, możesz zdradzić na priv z czego przepustnica bo gotowe rozwiazania serwowane przez MG itd. zabijają ceną :decayed:

co do dźwięku to szału macicy nie ma bo brakuje 2 cylindrów :kox: ale jak na klekota pozytywnie :jerk:

będzie troche hałasu po mieście robić :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ześ to zrobił?

Otworzymy kiedyś razem flaszkę, to Ci powiem :decayed:

Proponuję H4mm3r zostawić temat obecnie dla nas :wink: dokończymy jeszcze to na innym sterowniku :wink: z czasem sie zastanowimy czy zdradzimy temat przepustnicy wydechu :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu na pokład wpadł przycisk S

http://i.imgur.com/y9PProL.jpg

Ostatnio zmobilizowałem Kubę i podłączyliśmy przycisk S do nowego gadgetu, a oto efekt...

Gdyby nie ten klekot z przodu, byłoby idealnie :grin:

zawsze możesz powiedzieć że przy nagrywaniu poza kadrem stał jakis klekot:wink:

a poza tym fajnie brzmi...swoja droga w koncu dystanse załozyłem:decayed: czemu ja juz dawno tego nie zrobiłem to za cholere nie wiem:grin:

Całkiem całkiem nagraj filmik jak jest podczas jazdy. Z tyłu masz odwrotnie załozoną opone. Dlaczego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest opona asymetryczna i jest dobrze założona :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie to wydechy w Środku brzmią przy konkretnym przyspieszaniu :) Obsłuchane na Żywo podczas jazdy i jest Tomaszu przyjemnie dla Ucha :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hammer fura miażdży suty na żywo:slina: dzięki za mini spota:decayed: jak wrzuci foty to proszę się nie śmiać z moich balonów przy jego 19"....:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wladi za spotkanie :wink: Twoja furmana tez zacna poza tymi balonami :decayed: foty wrzucę jak wrócę na ślunsk :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziękować :decayed:

---------- Post dopisany 18-06-2014 at 19:02 ---------- Poprzedni post napisany 12-06-2014 at 18:54 ----------

Mały up :wink:

Ostatnio odezwały się przednie amorki z weitec'a i zastąpiły je amorki H&R o krótszym skoku

S0QV4o3.jpg

Mały gift od Wandeja

Q97krdH.jpg

I powoli kompletuję graty pod pełnowymiarowy zapas

UbfUQJd.jpg

Jsgzh9e.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten zwijacz do węża ogrodowego też jest elementem wyposażenia ?? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten zwijacz do węża ogrodowego też jest elementem wyposażenia ?? :decayed:

To jest przedłużacz, używany z ładowarką do aku mieści się w kole zapasowym :grin:

---------- Post dopisany at 19:47 ---------- Poprzedni post napisany at 19:44 ----------

Jakby ktoś potrzebował taki wkład do bagażnika + pokrywa na koło (jak na foto) to mam jeden zestaw więcej, który oddam za 50zł :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co zastanawiam sie nad gwintem i widze ze masz pojecie na temat komfortu na takim sprzecie.moglys polecic jakas firme dobra.chodzi o to zeby bylo wygodnie a nie za twardo.cena nie gra roli:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...