Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 B9 2.0 TFSI 252 KM Quattro S-tronic S LINE


Kosmita

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, jedrekx napisał:

Kosmita, jutro będę w ASO, odezwę się :)

Odezwij się ale już ogarnąłem wszystko (rabat flotowy dla floty ponad 50 aut). Ale z ciekawości daj znać :) podobno mam taką ofertę, że na RS nie ma możliwości być lepiej (słowa handlowca) no i ja sam uważam, że jest dobrze ;)  Niestety mam info od Audi Sport, że na kolor exclusive będę czekał i czekał .. :( Póki co zamówienia układają się w kolejce ale nic nie realizują.. wièc pewnie wrzesień.. 

Edytowane przez Kosmita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.03.2019 o 13:34, Whatson napisał:

To jaki procent rabatu uzyskałeś?

Maksymalnie możliwy dla modeli Audi Sport :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Kosmita napisał:

Maksymalnie możliwy dla modeli Audi Sport :) 

Rozwalają mnie takie "tajemnice" ...

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kamelus_ napisał:

Rozwalają mnie takie "tajemnice" ...

Może i masz rację. Ale handlowcy nie chcą aby mówić głośno o wielkości rabatu jeśli stosują niekonwencjonalne metody aby go dać. Szczególnie na forum publicznym. W każdym razie podpiszę zamówienie to będzie o czym pisać. Na razie mają taki burdel, że mam powoli dość.

Nagle mój konfig jest 7k droższy bo zmienili ceny w konfiguratorze. Sprawa w Poznaniu i znów parę dni zwłoki.. 

Edytowane przez Kosmita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, Niunia wyhuhana i gotowa na BT. 

Felgi zregenerowane, lakier przeszedł dwuetapową korektę i został nałożony twardy wosk (polimer). Wywaliłem tamte ringi z tyłu, kupiłem nowe i teraz leży idealnie :)

Z wcześniejszych prac: ringi w piano black przod/tyl, spoiler lotka w piano black, końcówki układu wyd., w piano black, dach folia w piano black. I ramka a4-klub 3d :) Na tym kończymy mody bo..

Dopiąłem zamówienie na RS5 Sportback. Właśnie poszedł przelew. Odbiór pod koniec sierpnia. Przede mną 5 długich miesięcy.. 

 

24DC1C26-3E25-4FDC-AEEF-D8A4664D0EEF.jpeg

FFE18019-4D47-4188-845E-8E7E26D1DD1D.jpeg

632ECB7E-0D72-4A82-96D6-CEF2DFB484F8.jpeg

FC2DA6BD-BE79-4EEA-9D42-F967E7671C93.jpeg

C69F3D21-75C7-489E-B404-2FEB3E86011B.jpeg

Edytowane przez Kosmita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RS5 będzie w jakim kolorze?? jedynie co smutne to wsiadając do RS5 nie będzie zbytniej różnicy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, marcin_o23 napisał:

RS5 będzie w jakim kolorze?? jedynie co smutne to wsiadając do RS5 nie będzie zbytniej różnicy ;)

Najważniejsza różnica będzie w jeździe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, no to wiadomo :grin:, jeśli chodzi mo rodzinę 8W to A5 miażdży wyglądem A4, szkoda tylko że środek taki sam ;)

Edytowane przez marcin_o23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Plus inne dekory bo karbon, plus będzie Virtual Cockpit i fotele Sport + więc ciut inaczej. Ale i nadwozie ciut inne i przede wszystkim właściwości jezdne - tu już bez porównania :)

Nogaro Blue w Perle- dlatego 5, a nie 3 miesiące czekania bo to już z palety Exclusive..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dekory można dokupić bo na razie tanie jak barszcz, do tego jakbyś wcześniej przy konfiguracji wybrał jedyne słuszne ze zintegrowanym zagłówkiem to już by było prawie to samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Kosmita napisał:

Dokładnie. Plus inne dekory bo karbon, plus będzie Virtual Cockpit i fotele Sport + więc ciut inaczej. Ale i nadwozie ciut inne i przede wszystkim właściwości jezdne - tu już bez porównania :)

Nogaro Blue w Perle- dlatego 5, a nie 3 miesiące czekania bo to już z palety Exclusive..

Gratuluję wyboru :). Kolor będzie na żywo robił wrażenie. Po odbiorze auta warto zabezpieczyć cały przód folią ochronną... Jestem ciekaw czy hamulce dadzą radę, gdyż takie same zamówiłem do siebie :). Mają 6 tłoczków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hamulce testowane bardzo mocno i nie zgrzały się więc będzie ok.

1 godzinę temu, marcin_o23 napisał:

no dekory można dokupić bo na razie tanie jak barszcz, do tego jakbyś wcześniej przy konfiguracji wybrał jedyne słuszne ze zintegrowanym zagłówkiem to już by było prawie to samo

Ani karbonu (ponad 5k doplaty wiec nie wiem czy tak tanio) ani foteli sportowych plus nie moglem zamówić wtedy do a4.. nie było nawet s4 i te rzeczy nie były na ten czas dostepne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś się przymierzałem troszkę do A5 Sportback i mam wrażenie, że poprzednie A5 miało więcej miejsca na tylnej kanapie niż obecne. W każdym razie w Q5 jest więcej miejsca na nogi.. a szkoda ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, jedrekx napisał:

Dziś się przymierzałem troszkę do A5 Sportback i mam wrażenie, że poprzednie A5 miało więcej miejsca na tylnej kanapie niż obecne. W każdym razie w Q5 jest więcej miejsca na nogi.. a szkoda ?

Na nogi jest tyle co w a4. Nie uważam żeby w b9 było mniej miejsca, wręcz imo więcej od b8. Nad głową mi było mniej ale dzieciaki się zmieszczą. W trasę 4 osoby na luzie.

Edytowane przez Kosmita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.03.2019 o 21:58, Kosmita napisał:

Może i masz rację. Ale handlowcy nie chcą aby mówić głośno o wielkości rabatu jeśli stosują niekonwencjonalne metody aby go dać. Szczególnie na forum publicznym. W każdym razie podpiszę zamówienie to będzie o czym pisać. Na razie mają taki burdel, że mam powoli dość.

Nagle mój konfig jest 7k droższy bo zmienili ceny w konfiguratorze. Sprawa w Poznaniu i znów parę dni zwłoki.. 

bez przesady, nie czytają tutaj na pewno Twojego wątku ani nie śledzą go handlowcy, zaklepałeś już to powiedz w takim razie ile % rabat wyszedł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Mosek napisał:

zaklepałeś już to powiedz w takim razie ile % rabat wyszedł?

tajemnica handlowa,

chcesz kupić ? idz negocjuj, bedziesz wiedziec

Edytowane przez Dev
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.03.2019 o 19:53, kamelus_ napisał:

Rozwalają mnie takie "tajemnice" ...

A mnie wścibska ciekawość...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mosek napisał:

bez przesady, nie czytają tutaj na pewno Twojego wątku ani nie śledzą go handlowcy, zaklepałeś już to powiedz w takim razie ile % rabat wyszedł?

a co ma do tego czy czytają czy nie? A może jednak czytają. Jeśli publicznie proszą o nie umieszczenie takich informacji to chyba można uszanować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, H4mm3R napisał:

A mnie wścibska ciekawość...

No faktycznie ale jesteśmy wścibscy. To straszne zapytać na forum jaki kolega  wynegocjował rabat. Straszne. Tak mi wstyd...:facepalm:

  • Pomoc techniczna 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...