Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi Q5 3.0TFSI -> RSQ5


artech

Rekomendowane odpowiedzi

oki wiem ze 3.0 ma dwie rury a sq 5 ma 4 pytanie czu zderzak a raczej mocowanie z sq5 pasuje do q5 wiem ze układ wydechowy jest do przerobienia zaznaczam ze zderzak s sq5 już kupiłem z dyfuzorem na 4 rury chodzi mi tylko o to czy zaloze zderzak z sq5 do mojej q5 wydechy to inna bajka będę robil...


witam czytam twój post i mam takie pytanie kupiłem qq5 2.0 tdi i chce zrobić tyl ala sq5 kupiłem zderzak z sq5 czyli taki na 4 wydechy i dlatego che się upewnić czy do q5 s line podejdzie na 100% zderzak tylny z sq5 na 4 rury wiem ze trzeba przerobić wydech dlatego kupie z 3.0 tdi i planuje dolozyc 4 koncowki bo w mg lub milteku krzycza krocie

ps ile cie kosztowal wydech?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze względu na to że u mnie teraz przycisk jest z boku, a w gałce od RSa z przodu to chyba jednak trochę więcej rzeźby będzie. Z tego co znalazłem trzeba obrócić o 90stopni (po nagrzaniu) taki plastikowy element w który wchodzi przycisk.

vcwihcmd.jpg

Gorzej jak pęknie...nie bardzo mogę znaleźć czy można ten element kupić osobno.

ja mam to u siebie ogarniete. na poczatku zastanawialem sie nad opalaniem tego trzpienia i przekrecaniem go o 90 stopni ale takie podejscie wydawalo mi sie ryzykowne i na dodatek efekt jest tragiczny. koniec koncow trafilem na ten post

http://forums.vwvortex.com/showthread.php?5970306-DSG-S-Tronic-Shift-Rod

dogadalem sie z goscie i za mniej niz 10 USD z wysylka wyslal mi taka koncowke ze stanow. obcialem swoj, zrobilem otwor pod srube M2, obcialem srubie leb, skrecilem i jest za***iście. jak chce wrocic do starej galki to po prostu go obracam o 90 stopni. jezdze z galka z eski juz ponad 2 lata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam to u siebie ogarniete. na poczatku zastanawialem sie nad opalaniem tego trzpienia i przekrecaniem go o 90 stopni ale takie podejscie wydawalo mi sie ryzykowne i na dodatek efekt jest tragiczny. koniec koncow trafilem na ten post

http://forums.vwvortex.com/showthread.php?5970306-DSG-S-Tronic-Shift-Rod

dogadalem sie z goscie i za mniej niz 10 USD z wysylka wyslal mi taka koncowke ze stanow. obcialem swoj, zrobilem otwor pod srube M2, obcialem srubie leb, skrecilem i jest za***iście. jak chce wrocic do starej galki to po prostu go obracam o 90 stopni. jezdze z galka z eski juz ponad 2 lata

Dzieki! Juz zamawiam, bo grzanie i krecenie tego co jest to rzeczywiscie jakas rzezba.

Edytowane przez artech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz widze, ze gosc normalnie otworzyl sklep:

http://www.shapeways.com/shops/transmogrify?awc=6920_1477722331_d83d8c4e15e37f1716e1df8e46c5095d&utm_source=affiliatewindow&utm_medium=affiliate&utm_campaign=affiliate

mozna albo kupic albo sciagnac model i wydrukowac gdzies w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz widze, ze gosc normalnie otworzyl sklep:

http://www.shapeways.com/shops/transmogrify?awc=6920_1477722331_d83d8c4e15e37f1716e1df8e46c5095d&utm_source=affiliatewindow&utm_medium=affiliate&utm_campaign=affiliate

mozna albo kupic albo sciagnac model i wydrukowac gdzies w Polsce.

[emoji15] Grubo! Bede drukowal pewnie [emoji16][emoji41]

S4 B6 + RSQ5 in progress:

659a6d419478544f36fa5ea0ef2c9e22.jpg

Bedzie nisko

06be3af744e86d8bd5fc6d2848450963.jpg

799e3a88003bbe1157e0c91be2e8588d.jpg

I glosniej:

50deba27abc16463ec3b7ddd75d87d3a.jpg

Edytowane przez artech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj!

Podgrzewasz atmosferę :D

Orientujesz się ile Xenonz.uk liczą sobie za front RS do Q5?

Czy oferują także tylni zderzak RS i progi?

Pozdrawiam i trzymam kciuki za realizację projektu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie niestety tyl nam gdzies "zaginal"....wiec musielismy na tym na dzisiaj zakonczyc ;)

A to na dobranoc [emoji41]

02bd20d54dc133fa91ac8111e0589c53.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ladnie to wyglada gril robi mocna robote szacun bardzo mi sie to podoba.....?

Ps. Ja u siebie zakupilem zderzak tyl z sq5 potem wydech wpadnie a na lato planuje przod z sq5....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ladnie to wyglada gril robi mocna robote szacun bardzo mi sie to podoba.....[emoji106]

Ps. Ja u siebie zakupilem zderzak tyl z sq5 potem wydech wpadnie a na lato planuje przod z sq5....

Zderzaki w SQ5 sa takie same jak w S-Line tylko inny grill i dokladka z tylu.

Witaj!

Przód RSQ5 niesamowity!

Prosimy o więcej fot !

PS. Droga ta zabawa?

Pozdrawiam!

Juz niedlugo oficjalna premiera, beda fotki i pelne info o kosztach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bajka.. Czekamy na finalny efekt!

Takie RSQ5 twojego wydania powinno być normalnie w konfiguratorze w audi. Naprawdę bedzie unikat z fajna mocą silniczkiem i wydechem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekalem na taki model i sie nie doczekalem, zreszta znajac Audi to bylby mocno za drogi w cenniku, pewnie kolo 500tys z opcjami, a w koncu to tylko Q5tka

Która gałka lepsza?

3690d1ee98ec8f0503d717a627318b1e.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta z lewej jak dla mnie.

Ps zapodaj wiecej zdjec bo mnie nerwica dopadnie z ciekawosci jesli mozna to jsk ktos wyzej pisal ciekawe sa koszta modow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mala zapowiedz calego przodu (wiecej nie moge pokazac bo...lakiernik tak sie staral ze jeszcze raz kolor musi dobrac [emoji51]

1b65300cc8ae8aff8e3ebf7dcd4d20d9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

artech, świetny projekt. Mam przelatane 260kkm na milletek'u w B7 3.0 ASB i to z DPF'em i wbrew różnym opiniom ja jestem bardzo zadowolony.

Czym malowałeś 4rings na grilu w kolor czarny? Czy demontowałeś je z ramki do malowania ?

Edytowane przez mystic.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym malowałeś 4rings na grilu w kolor czarny? Czy demontowałeś je z ramki do malowania ?

To jest cały nowy grill, można zamawiać w różnych wersjach, czarne lub srebre logo, czarne lub srebrne obramowanie, cały plaster miodu lub z napisem quattro na dole Edytowane przez artech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...