Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B7 1.8T Q/ S4 look/ Shadow line/249KM 365Nm/ Vfiz/ Gwint/ Recaro/ Kiera MF zB8 lift/ Hamulce 345/300


Rob@k

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Rob@k napisał:

IC z bexa jest już na miejscu. Turbo, sportowy kat i wtryski z Saaba. No i program rzecz jasna.

a sprzęgło jak? (przebieg) i w jaką moc celujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MarcinL napisał:

a sprzęgło jak? (przebieg) i w jaką moc celujesz?

Na razie sprzęgło jest OK. Jak nie będzie wyrabiać to będę myślał nad zmianą, ale to się okaże po programie. Jak rozmawiałem z Perunem to mówił, że spokojnie i bez wysiłku turbo dmuchnie 230km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, to hybryda. Trochę większe koło kompresji ale pod oryginalnego tipa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ori i mi wydmuchało ponad 210km, tak że Tobie zapewne dużo więcej ?

To montuj i czekamy na info ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Rob@k napisał:

Na razie sprzęgło jest OK. Jak nie będzie wyrabiać to będę myślał nad zmianą, ale to się okaże po programie. Jak rozmawiałem z Perunem to mówił, że spokojnie i bez wysiłku turbo dmuchnie 230km.

w końcu to będzie jechać!:)

wczoraj byłem z kolegą w opolskim po b7  1.8t i wracałem  nią po zakupie, to po przesiadce z mojej brakuje mocy fest..;D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Misieqq7 napisał:

w końcu to będzie jechać!:)

wczoraj byłem z kolegą w opolskim po b7  1.8t i wracałem  nią po zakupie, to po przesiadce z mojej brakuje mocy fest..;D 

To fakt z mocą to jest marnie, tym bardziej że stara turbina swe najlepsze lata ma już za sobą. Jadąc na urlop z rodziną i pełnym bagażnikiem trza się było zastanawiać przed każdym wyprzedzaniem?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Rob@k napisał:

To fakt z mocą to jest marnie, tym bardziej że stara turbina swe najlepsze lata ma już za sobą. Jadąc na urlop z rodziną i pełnym bagażnikiem trza się było zastanawiać przed każdym wyprzedzaniem?.

teraz przy 230-240 km i 320-340nm bedzie fajnie to latac:) i co najważniejsze na turbinie k03s i mocniejszych hybrydach taką jak Ty masz np moment będzie fajnie rozłożony i będzie moc w prawie całym zakresie:) bo na zwykłej k03 nieraz widziałem moment w górę a potem mocno w dól i jazda jak w dieslu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taką nadzieje. Do końca miesiąca postaram się ogarnąć wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Docierają kolejne paczki. Tym razem zaciski 345mm od kolegi @golden87. Trzeba będzie jakoś zatrzymać te wściekłe konie ?

spacer.png

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Rob@k napisał:

Docierają kolejne paczki. Tym razem zaciski 345mm od kolegi @golden87. Trzeba będzie jakoś zatrzymać te wściekłe konie ?

spacer.png

Teraz to będzie hamować:)!

Na 320mm jest przepaść między 312mm a na 345mm to juz konkret:) też takie chciałem Ale musiałbym 17 na zimę i odpuściłem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, nie spojrzalem ze ta jedna naklejka juz na jednym odchodzi, @Rob@k postaram sie znalezc gdzies i wyslac Ci nowe nalepki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos takiego:

AUDI-S4-naklejka-na-zacisk-hamulcowy
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 10 zł - AUDI S4 naklejka na zacisk hamulcowy (8379224332). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki...

lub

AUDI-S4-S5-S8-naklejka-na-zacisk-hamulco
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 15 zł - AUDI S4 S5 S8 naklejka na zacisk hamulcowy odblask (8395022076). Allegro.pl - Radość zakupów i...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@golden87 już miałem odpisywac, a tu szef wpada na budowę jak do siebie ???. Z naklejkami spoko aż takim detalistą nie jestem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usprawniłem trochę nagłośnienie w aucie. W końcu zaczęło to jakoś grać.

spacer.png

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa turbina i kat na miejscu, W przyszłym tygodniu program ?.  Po tym zabiegu wrażenie jak by samochód już miał z 200KM, a tu odzyskał pewnie swoje bo stary kat zapchany i cały w środku lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dużo szybciej turbo wstaję i odrazu lepiej jedzie:)

a gdzie albo u kogo program robisz?

kusi mnie kiedyś zmiana turbo z k03s na hybryde...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...