Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B7 1.8T Q/ S4 look/ Shadow line/249KM 365Nm/ Vfiz/ Gwint/ Recaro/ Kiera MF zB8 lift/ Hamulce 345/300


Rob@k

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, Gremlin0209 napisał:

Dzieki za spotkanie ?

A teraz się pochwal tym programem... Jest duża różnica co nie? ? Masz kreski?

Podbijam do pytania kolegi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gremlin0209 ja również dzięki za poświęcony czas.

A teraz, kreski podeślę mi Łukasz później ale ogulnie jest lipa. Seria wyszła dobrze, tylko cofa zapłony i udało się ugrać tylko niecałe 200km i 300 parę niuta. Muszę szukać przyczyny,  wyeliminować i zobaczyć wtedy co da się zrobić. Ogólnie auto i tak jedzie lepiej, ale chcę więcej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche słabo ? biorąc pod uwagę że turbo nówka z większym kołem

Wymieniałeś cewki i świece?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lipa ? Miało być inaczej, każdy czułby niedosyt wiedząc co siedzi pod maską ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Rob@k napisał:

@Gremlin0209 ja również dzięki za poświęcony czas.

A teraz, kreski podeślę mi Łukasz później ale ogulnie jest lipa. Seria wyszła dobrze, tylko cofa zapłony i udało się ugrać tylko niecałe 200km i 300 parę niuta. Muszę szukać przyczyny,  wyeliminować i zobaczyć wtedy co da się zrobić. Ogólnie auto i tak jedzie lepiej, ale chcę więcej. 

A na jakim paliwie jezdzisz?

Mi na 95 też cofalo.  Pojezdziłem troszkę  na 98 Plus zastosowałem środek który polecił mi Łukasz i dziś po roku czasu  przy 220km nie cofa nic do samego końca:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spacer.png

@Gremlin0209 Świece wymienione, cewki nie ruszane.

@Misieqq7 Specyfik muszę kupić i zastosować jeszcze raz. Spryskał mi Łukasz cylindry 1,2 odpuściły i się trochę poprawiło zapłony 3i4 nie bardzo. Może wyjeżdże paliwo i zatankuję coś lepszego.

 

 

 

 

image.png

Edytowane przez Rob@k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a na co dzień śmigasz na 98?

ja latałem na 95  i cofało na serii dość mocno . więc zacząłem tankować 98 na orlenie, bo wcześniej na slovan nafta tankowałem. trochę pojeździlem i zapłony mam na 0 po roku jazdy na 98 i sofcie:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Misieqq7 napisał:

a na co dzień śmigasz na 98?

ja latałem na 95  i cofało na serii dość mocno . więc zacząłem tankować 98 na orlenie, bo wcześniej na slovan nafta tankowałem. trochę pojeździlem i zapłony mam na 0 po roku jazdy na 98 i sofcie:)

 

Jeżdże na 95 i tankuje u siebie na wsi. Może to właśnie przez paliwo. Na serii cofało do -3

Edytowane przez Rob@k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Rob@k napisał:

Jeżdże na 95 i tankuje u siebie na wsi. Może to właśnie przez paliwo. Na serii cofało do -3

pojeździj na 98 i za jakiś czas logi zrób i zobaczysz czy będzie poprawa. u mnie była spora:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiąc chipsa u Gregora10 odrazu zalecił przyjechać z zatankowanym paliwkiem 98 i na tym stroił. Nie było żadnych problemów z tym, że robiłem stage 1 i wynik końcowy jak u Ciebie teraz. Jedynie problem teraz mam w tym że u mnie w mieścinie nie ma paliwa 98 ? i muszę tankowac gdzie indziej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Rob@k napisał:

 

@Gremlin0209 Świece wymienione, cewki nie ruszane.

@Misieqq7 Specyfik muszę kupić i zastosować jeszcze raz. Spryskał mi Łukasz cylindry 1,2 odpuściły i się trochę poprawiło zapłony 3i4 nie bardzo. Może wyjeżdże paliwo i zatankuję coś lepszego.

 

 

Mozna wiedzieć co to za środek ?

Jakiś carb cleaner na cylindry ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, soul87 napisał:

Mozna wiedzieć co to za środek ?

Jakiś carb cleaner na cylindry ? 

Xado Anticarbon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.02.2017 o 19:22, Rob@k napisał:

Wczoraj zrobiony serwis olejowy i przy okazji podmiana czujnika zegara z B8 i palemka powróciła :banan:Mała rzecz a cieszy.

x500-DSC_0427.JPG

 

Wojtek, odkopię porządnie temat :decayed:
Powiedz co dokładnie musiałeś kupić (jakiś specjalny czujnik? ) i jak to montować, bo u mnie niestety palemka jakiś czas temu pojawiała się i znikała, aż teraz w ogóle nie che wrócić 
Będę wdzięczny za pomoc :hi:

Edytowane przez jolley
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

18 minut temu, jolley napisał:

Wojtek, odkopię porządnie temat :decayed:
Powiedz co dokładnie musiałeś kupić (jakiś specjalny czujnik? ) i jak to montować, bo u mnie niestety palemka jakiś czas temu pojawiała się i znikała, aż teraz w ogóle nie che wrócić 
Będę wdzięczny za pomoc :hi:

Czujnik zegara z A4 B8 Numeru nie pamiętam ale znajdę. Najwięcej problemu to dostać się do niego. Trzeba tylny zderzak zrzucać. Ja na podnośniku od spodu połamałem stary czujnik i spadł na dół. Podpiąłem nowy i przyczepiłem go trytytką. Zamontowałem go jak bozia nakazała przy okazji montażu haka. Tak wygłąda

spacer.png

Edytowane przez Rob@k
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założyłem dzisiaj długo szukane listwy z S4. Dzięki @misiek95 i miło było poznać.

spacer.png

spacer.png

I jeszcze dokładka dokładki ?

spacer.png

 

Edytowane przez Rob@k
  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Listewki super:good:

A i dokładka dokładki też ładnie pasuje do 4 kominów:ok2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słabo ten dyfuzor leży na dokładce z eSy :confused4: Dużo lepiej wpasowuje się w pojedyncze. Szkoda bo też o niej myślałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...