Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B7 1.8T Q/ S4 look/249KM 365Nm/ Vfiz/ Gwint/ Recaro/ Kiera MF zB8 lift/ Hamulce 345/300

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
10 minut temu, pelonek1 napisał:

Łączniki pasują te które były? Może jeszcze numer tuleii posiadasz? Może coś poszukam w wolnej chwili i zmienię kiedyś.

 

Łączniki zostają te co były, nowe od S4 w ASO 200 zł sztuka. Gumy 8E0511327A

Opublikowano
1 godzinę temu, Rob@k napisał:

Tak bo ciągle przez ramię zaglądałem :polew:. Gumy były jak nowe łączniki poszły nowe, Z przodem to się zastanawiam, bo czytałem że pogarsza prowadzenie. Może zamontuje i się sam przekonam. Muszę jeszcze gwint wyregulować po tył poszedł trochę do góry, ale dopiero jak letnie kółka wlecą.

??? Ja jak założyłem przód od S4 i nowe gumy to same plusy, auto sztywniejsze, a układ kierownicy bardziej precyzyjny, także polecam. 

Opublikowano
  • Autor
37 minut temu, K4rol81 napisał:

??? Ja jak założyłem przód od S4 i nowe gumy to same plusy, auto sztywniejsze, a układ kierownicy bardziej precyzyjny, także polecam. 

To mni przekonałeś. Założę i dam znać. 

Opublikowano

A jaki zawias masz, bo może szkoda roboty? Przód od S4 jest taki sam jak przy 1BE.

 

Opublikowano
  • Autor
5 godzin temu, staniek napisał:

A jaki zawias masz, bo może szkoda roboty? Przód od S4 jest taki sam jak przy 1BE.

 

Zawias mam 1BE. A to dzięki za info, nie potrzebnie bym zmieniał.

Opublikowano

Odpaliłem jeszcze dla pewności etkę i muszę doprecyzować.

S4 B6/7 mają przedni stabilizator z końcówką 309B, taki sam jak B6 z zawiasem 1BE/BV. Taki kupiłeś.

W B7 dla zawieszenia 1BE/BV etka podaje stabilizator przedni z końcówką 309N czyli taki sam jak ma rs4. Taki powinien być u Ciebie aktualnie, ori sztywniejszego już nie ma.

Tak czy inaczej nie warto przekładać, chociaż teoria mówi, że słabszy stabilizator na przodzie zmniejsza podsterowność.

 

Pozdr

Edytowane przez staniek

Opublikowano
17 godzin temu, Rob@k napisał:

Zawias mam 1BE. A to dzięki za info, nie potrzebnie bym zmieniał.

A widzisz , to nawet ni wiedziałem , ja kupiłem s4 B7  i był zdecydowanie cięższy od tego który miałem założony czyli końcówka 309N ,stąd pewnie różnica w prowadzeniu .

Opublikowano
  • Autor
6 godzin temu, K4rol81 napisał:

A widzisz , to nawet ni wiedziałem , ja kupiłem s4 B7  i był zdecydowanie cięższy od tego który miałem założony czyli końcówka 309N ,stąd pewnie różnica w prowadzeniu .

Z tego co tu wyczytałem ten 309N jest z S4. Kurcze nie kumam już. Ten co kupiłem napewno jest z S4 bo sam waży 4.6kg. Musiał bym wyjąć swój i zważyć. 

 

Opublikowano

W temacie, który podlinkowałeś, w pierwszym poście jest wszystko ładnie opisane.

I zgodne z tym co wcześniej Ci już napisałem ;)

Opublikowano
  • Autor

Z racji ładnej pogody wziąłem się za opuszczenie zawiechy na dół, bo żal było patrzeć na tą kozę. Korzystając z okazji nie mogłem się powstrzymać i założyłem nowy zestaw na lato :banan:

IMG_20220215_155106.thumb.jpg.8e4e405e0f9dfa4072b1b402570b8e0f.jpg

 

IMG_20220215_143352.thumb.jpg.ce9cb202e3386e0d01da13e4a285b517.jpg

Pojeżdżę trochę i zobaczę czy nie zejść niżej. Załapała się przypadkiem taty Kuga odbita na lakierze :lol:

Edytowane przez Rob@k

Opublikowano

niesamowity wóz

Opublikowano
  • Autor
27 minut temu, szaryy napisał:

niesamowity wóz

Podziękował :hi:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj po długich bojach i z braku czasu w końcu udało się zrobić korektę softu. Na tą chwilę auto generuje 249KM i 365NM :banan:

 

 

IMG_20220317_144158.png

Edytowane przez Rob@k

Opublikowano

:thumbup1:

Napisz co tam masz pomodzone? Hybrydę skąd brałeś? Kto Ci stroił?

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, pelonek1 napisał:

:thumbup1:

Napisz co tam masz pomodzone? Hybrydę skąd brałeś? Kto Ci stroił?

To co zostało wymienione (nie wiem czy wszystko potrzebnie)

Tip z kwasu

sportowy kat

dolot z kwasu i centralny intercooler

wtryski z saaba 370

hybryda od Geremiego

wydech z kwasu bez środkowego tłumika, końcowe puchy ori ( i tak musiałem wymienić bo środkowy tłumik się skończył)

Korekta robiona w Vag4You

 

Opublikowano

Wynik fajny:oklasky:

Już się ładnie odpycha:witch:

Opublikowano
  • Autor
54 minuty temu, Adam87 napisał:

Już się ładnie odpycha

Powrót autostradą był całkiem przyjemny. Odpycha się dobrze. 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
W dniu 15.02.2022 o 16:07, Rob@k napisał:

Z racji ładnej pogody wziąłem się za opuszczenie zawiechy na dół, bo żal było patrzeć na tą kozę. Korzystając z okazji nie mogłem się powstrzymać i założyłem nowy zestaw na lato :banan:

IMG_20220215_155106.thumb.jpg.8e4e405e0f9dfa4072b1b402570b8e0f.jpg

 

IMG_20220215_143352.thumb.jpg.ce9cb202e3386e0d01da13e4a285b517.jpg

Pojeżdżę trochę i zobaczę czy nie zejść niżej. Załapała się przypadkiem taty Kuga odbita na lakierze :lol:

Jak dl mnie idealnie leży ? nic bym nie ruszał :kox: 

Opublikowano
  • Autor
4 godziny temu, Norbas napisał:

Jak dl mnie idealnie leży ? nic bym nie ruszał :kox: 

Niżej zejść nie mogę, bo już przód obciera przy wyjeździe z podwórka.

Opublikowano

Trzeba podwórko  poprawić :kox: 

Ale tak poważnie to idealnie jest obecnie ? 

Regulowałes bumstop’a na masce? Coś nie leży z błotnikiem jak powinno ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.