Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gdzie warto wykupić OC po podwyższeniu cen?


Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, cabanmat napisał:

Panowie...

 

Dzisiaj przyszła mi listowna kontynuacja ubezpieczenia OC w Proamie... 630zł... (70% zniżki)

Rok temu było 300zł z hakiem :(

Gdzie szukać tańszego ubezpieczenia ?

przy 1.9 taniej możesz nie znaleźć atak na marginesie to można miec 70% znizki? gdybyś rozważał u innego ubezpieczyciela to dadzą Ci max.60%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, do Proamy przeszedłem w lutym 2015 z PZU, a tam miałem 60% zniżki...

Wtedy przechodząc Proama dawała NAWET 70% zniżki.

Tak wyglądało cenowo, płaciłem w jednej racie :

02.2015 - 280zł

02.2016 - 340zł

02.2017 - 630zł :facepalm:

W 2016r była "parkingowa szkoda" z mojej winy, myślałem że stracę coś na zniżkach.. ale w kontynuacji piszę że mam 70% zniżki.

Czyli nie płacę więcej za OC za tą "szkodę" ??

To w takim razie gdzie może być cenowo podobnie, ale które towarzystwo nie dolicza sobie kilkadziesiąt złoty np. gdybym chciał rozłożyć w 2raty.

Edytowane przez cabanmat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem w piątek nowe OC z Liberty na kwotę 760zł rok temu było 498zł. Szkód nie było. Masakra z tym OC bije im w banię ostro z tmi podwyżkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam od 12 lat auta a od 15 prawko, przez ten czas nikt "nie korzystał" z mojego OC, tacy kierowcy powinni być traktowani na innych warunkach, ja rozumie podwyżki ale nie w takim stopniu dla kierowców o takiej historii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 2016 miałem zgłoszoną szkodę. Była to szkoda "parkingowa". Moje auto było sprawcą.

Tak wyglądała szkoda u poszkodowanego (Citroen)...

Uwierzycie, że poszkodowanemu TU (Proama) wypłaciła 4510,03 PLN ?!?!

Chyba musiał coś kombinować... nie wiem poprawić młotkiem... chodzić po lekarzach...

4674423800_1485298884.jpg

Edytowane przez cabanmat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

się dziwić, że są takie podwyżki teraz - ubezpieczyciele muszą swoje teraz wyrównać m.in. od normalnych kierowców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u ciebie na koncie szkoda widnieje jako szkoda - niezależnie czy zrobisz komuś ryskę na drzwiach czy skasujesz mu lamborghini :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, 3r4 napisał:

u ciebie na koncie szkoda widnieje jako szkoda - niezależnie czy zrobisz komuś ryskę na drzwiach czy skasujesz mu lamborghini :kox:

U mnie szkoda była taka że nic nie robiłem :)

Na wakacjach odstawiłem autko do lakiernika żeby spolerował mi reflektory przednie bo miałem zmatowiałe... od razu przypolerował przytarty zderzak i praktycznie nic nie widać.. Za reflektory zapłaciłem 40zł... przytarty zderzak był zrobiony gratis...

Nie wiem za co ten koleś wziął 4,5koła... Jak pokazał mi to mój agent ubezpieczeniowy to wypadły mi oczy na podłogę...

Wydaję mi się, że nie wiem... 500zł w przypadku poszkodowanego i bez śladu ingerencji (profesionalna naprawa)

Edytowane przez cabanmat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tylko wydłużasz niepotrzebnie temat tymi swoimi historiami wklejaniem zdjęć nie swojego auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.01.2017 o 21:32, cabanmat napisał:

Panowie...

 

Dzisiaj przyszła mi listowna kontynuacja ubezpieczenia OC w Proamie... 630zł... (70% zniżki)

Rok temu było 300zł z hakiem :(

Gdzie szukać tańszego ubezpieczenia ?

miałem to samo w tej samej firmie dziś jestem w link4 za 520.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja również wziąłem LINK4,  

Full zniżki itd...

538,6 zł w tym Pakiet OC Link4 (laweta, auto zastępcze, asistance opony) i nawigacja naviexpert na rok(narmalnie 69zika w promo)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie gdzie na tą chwile najtaniej ubezpieczę moje pędzidło ? Dane po lewej :) Jazda bez szkód, full zniżka.

Edytowane przez A4CCH
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, tobias napisał:

w providencie

Prawie spadłem z krzesła, uśmiałem się po pachy. Masz dodawać głupie wpisy to lepiej wcale ich nie dodawaj. Jedynie że twoja profilówka do czegoś nawiązuje to przepraszam :hi:Takim zachowaniem może zaimponujesz kolegą z podwórka, ale nie mi i myślę że większości tu obecnych również.

Wykupione, najtaniej u mnie w HDI wyszło 660zł, rok temu też w HDI 440zł ...  + mini AC w PZU, i prawie pół wypłaty w "tyłek", ciekawe co za rok nas czeka.

Edytowane przez A4CCH
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio szukałem ubezbieczenia OC i najlepiej wyszło szukanie na własną rękę.

Mam 60% zniżek Za A4 2004 2.5 TDI. W AXA wyszło najlepiej 1280 Zl Oc i NNW kierowcy i pasażerów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie ma sensu ta dyskusja po prostu krótko: OC trzeba liczyć w wielu firmach ubezpieczeniowych i brać gdzie taniej !!! :)

A każdemu może wyjść inaczej różnią się przecież  daty wydania prawo jazdy, czy kawaler czy żonaty, jaki kod województwa zarejestrowania samochodu, itp....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to mi wyszło w Mtu 2016 rok 803 zł i maks zniżek a w tym roku 1250 zł a w proamie 900 zł po........ te ubezpieczalnie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AXA DIRECT Jak by ktoś chciał zniżkę na ubezpieczenia AXA to w kalkulatorze proszę wybrać" Rozdawaj Zniżki znajomym" i wpisać 24487627 Promocja tylko do końca lutego.

https://www.axadirect.pl/quote/start#/

Wybierz promocję, z której chcesz skorzystać " Rozdawaj Zniżki znajomym" i wpisać 24487627

Edytowane przez janekkozak1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeszły rok niecałe 600zł za Golfa IV 125 KM 1999 rok z 20% zniżkami. W tym roku najtańsza oferta (a chyba wszędzie już dzwoniłem) 1009zł za samo OC a doszło mi kolejne 10% zniżek (czyli mam już 30).

Masakra... Za to za Audi 1150 OC z tymi samymi zniżkami za 2,4 170 koni.  Co lepsze do golfa była dopisana w celu zniżek moja Matula a Audi jest tylko na mnie :) Niezła rozbieżność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...