Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zmiana oleju


Dawidepd

Rekomendowane odpowiedzi

Zwracam honor, przyznaje nie wiedziałem o tym silniku, myślałem że mówisz o AAZ

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwracam honor, przyznaje nie wiedziałem o tym silniku, myślałem że mówisz o AAZ

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka

aaz to był 1.9td z golfa 3 75km na mechanicznej pompie wtryskowej był następcą 1.6td montowany do wypuszczenia pierwszego tdi 90km

występował we vagach z wczesnych lat 90tych passat b3 itp itd

twój silnik to pewnie ma oznaczenie aff

Edytowane przez sebidi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw ustawiasz w opisie AFN a terez robisz gównoburze. Sam nie wiesz czym jeżdzisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw ustawiasz w opisie AFN a terez robisz gównoburze. Sam nie wiesz czym jeżdzisz.

Witam

Twój AFF to bliźniaczy motor do 1Z/AHU. Zastosowane ma wtryski z końcówkami 201G oraz 201J - takie same jak w 1Z oraz AHU.

Jeżeli silnik jest zdrowy chip-tuningiem spokojnie będziesz mógł osiągnąć parametry seryjnej 110ki.

Co do oleju to wszysko mozesz zalac co spelnia norme 505 00. nawet 15w 40 tez juz spełnia tę norme.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie zalalem valvoline 10w40 . Mam nadzieje ze bedzie wszystko ok. Jaka cena zeby troche podciagnac konikow ? Ogolnie zdrowiutki i suchy . MOim zdaniem igielka . Jak na ten wiek oczywiscie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten silnik mechanicznie jest identyczny z 90-konnym 1Z, tylko zdławiony programowo. Wkładając ECU od 1Z'ta masz 90 koni, a robiąc program na seryjnym osprzęcie do 100-110 km powinieneś dobić. Program w zależności od tunera ok. 700-1200 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lo to szkoda mi tyle kasy. A da rade podciagnac chociaz do 90 km nie wydajac tyle kasy ?? Czy tylko i wylacznie hamownia ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lo to szkoda mi tyle kasy. A da rade podciagnac chociaz do 90 km nie wydajac tyle kasy ?? Czy tylko i wylacznie hamownia ???

Jak wyżej, wkładając sterownik od 1Z/ AHU albo innego 1.9 z turbo bez zmiennej geometrii, sterownik kosztuje w granicach 50-200 zł. Musi pasować wtyczka komputera i dobrze gdybyś dostał z komputerem pin do immo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo wtedy jeszcze trzeba przez kompa zakodwac tak ?? :) ALe moze byc ciezka sprawa dostac od 90 tki i jeszcze z pinem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajedz do tunera, polecam ciahciaha z cena gadaj na pw. Ale bedzie taniej a jego koniki sa pewne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taniej tzn ile ?? Nie bede ladowac 500 zł bo mi szkoda. Szukam czegos do maxa 200 zł. A jak nie to bede tak jexdził nie przeszkadza mi to :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taniej tzn ile ?? Nie bede ladowac 500 zł bo mi szkoda. Szukam czegos do maxa 200 zł. A jak nie to bede tak jexdził nie przeszkadza mi to :)

za 200 to co najwyżej allegro boxa se możesz kupić ale to shit straszny równie dobrze mozesz se dawkę na nastawniku na max ustawić [emoji23]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 200zł, oczekujesz chipa? Myślałem że takich ludzi już nie ma... a tu prosze znalazł się rodzynek :D

Do 200zeta to co najwyżej ecu od motoru 90KM, jak już któryś z kolegów wyżej napisał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czlowieku nie napisalem ze szukam tylko szkoda mi kasy i jak bym chcical to jednynie moglbym tylko tyle kasy na to poswiecic bo szkoda mi kasy na takie cos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli szkoda kasy na "takie coś" to po co dyskusja :)

Czlowieku nie napisalem ze szukam tylko szkoda mi kasy i jak bym chcical to jednynie moglbym tylko tyle kasy na to poswiecic bo szkoda mi kasy na takie cos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozatym podwyższenie mocy nie idzie w parze ze szkoda kasy

bo to temat rzeka końca nie widać

wrzuciłem turbo awx z kolektorem,216 zrobiłem program a to w zasadzie stage 1-2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...