Jak minęła zabawa sylwestrowa???

arczi900819

również dotarłem - tramwajem;D Byłem na domówce u znajomego mojego kumpla, znałem tam raptem 4 osoby... Powiem Wam, że kiepska impreza była i tyle - jedno, co dobre - gdy się człowiek napije, to widać, kto jaki jest... Padło hasło "sprzątamy, rodzice będą za pół godziny!!!", to kto sprzątał? Oczywiście ja z kumplem i kilka osób, a nasze drogie panie rozwaliły dupe na fotelu i gitara... Może to nie jest wątek na takie narzekanie, ale jednak alkohol zdradza prawdziwy charakter i naturę człowieka. Na poprzednim sylwku, u mojego kolegi w domu, to o godz. 5 padło hasło, że powoli rodzice sie wybierają - jak przyszli do chaty, to było czyściej, niż wcześniej- pozmywaliśmy naczynia, wynieśliśmy śmieci, nawet podłogę umyliśmy...to rozumiem;) Ok - nie zaczynajmy tego roku od narzekania - oby był lepszy, niż ten poprzedni;) Najlepszego!!!

Co znaczy minęła ??????? :polew::drunk:

Ja nadal piję aby zapomnieć o paleniu :) Aż boję sie przestać hahahahahahha

W skrócie- było super :>

To co DeeJay_Kill napisał to prawda, u kogoś jak są to d*py nie ruszą i nie pomogą, ciekawe jakby się tacy zachowali robiąc imprezę u siebie, ale niewielu chyba takich jest, najczęściej każdy jakoś stara się pomóc. Najgorsze to chyba nie pomóc potrzebującemu, gdy już odleci po %, tylko zostawić w kącie i martwić się czy syfu nie narobi.

u mnie w tym roku nędznie...miałem jechać z kolezanka, kumplem i jego laska do zakopca i jedna dziewczyna sie pochorowala i w domu zostalem :angry: posiedzialem przed TV, wypilem litr wina i zasnolem..do teraz mnie muli po tym winie :sick3:

Było gites.Była pita i wódeczka i szampanik i szpryce (wino ze spritem i z cytrynką......miodzio) Kaca brak , sylwek zaliczony do udanych :good:

Typowa domóweczka u znajomych. Powoli dochodzę do siebie, właśnie jem pierwszy posiłek, jakieś 2 godziny temu wstałem :naughty: Ale nie jest źle - żyję :kox:

Najlepszego! :hi:

no ja w tym roku pooglądąłem TV

poprzytulałem sie do mojej wybranki ;P

pograłem na xboxie :P

zobaczyłe fajerworksy

wypiłem szampana :)

i poszedłem panko dzemka :P:polew:

Ja jestem bardzo zadowolony! :good: Zabawa do 4 nad ranem-dłużej nie wydoliłem :confused4:

A teraz fakty: 4 pary-6x 0,7l i 1x 0,5l :naughty:,ale zdrówko dopisuje także nie jest zle! Sylwek jak najbardziej można zaliczyć do udanych :tongue4: