Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czerwonek :)


lukaszkostecki

Rekomendowane odpowiedzi

Musiałem cos zrobić z klasycznymi szybkami no i trafiły pod folię :) woz odrazu lepiej wygląda.

13228098_10201627244440608_183235567_n.j

13220164_10201627244000597_14704542_n.jp

13239343_1790970204468038_57643959236714

Edytowane przez lukaszkostecki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko. Zmieniłem tłumiczek bo Ori juz umarł no i wpadła wieksza końcówka z nierdzewki od srodkowego poprzez poprawe puchy końcowej no i Nowe Końcówki :) brzmi lepiej i wygląda ciekawiej:) jeszcze tylko polerka końcówek..

IMG_20160624_111940.jpg

IMG_20160624_111947.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przód o 50 % przyciemniłeś? Jeśli tak to niebiescy zabierają za to dowód rejestracyjny, poza tym w nocy średnio z widocznością będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też chciałem przyciemnić u siebie tylną i tylne boczne tylko zastanawiam się ile % :decayed:

A za przednie boczne faktycznie bagiety się mogą doczepić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mogą ale wygląda spoko a nocą nie przeszkadza . Oczywiście bez czołowej hihi chociaż znam takie dziwne przypadki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładny kolor ja bym zrobił czarne wstawki :) czyli znaczki audi oraz grill i do tego szyby na czarno :) takie moje zdanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też myślałem nad taką konfiguracją ale jednak przód 50% folia to za dużo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mistrzu wrzucaj foty w jeden temat, a tu widzę dwa nowe zdjęcia i już kolejny temat założyłeś. Moderator chyba już na wakacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam przyciemniłeś? Masz lepszy patent od spryskania szyby wodą z płynem do naczyć i na niej "wodować" folię ? :)

Ja mam zamiar przyciemnić folią, ale a'la lustro weneckie, czarne są już oklepane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mistrzu wrzucaj foty w jeden temat, a tu widzę dwa nowe zdjęcia i już kolejny temat założyłeś. Moderator chyba już na wakacjach.

Własnie zauważyłem forumowego spamera, a tak na przyszłość to jest taki przycisk "Zgłoś" pod każdym postem i trzeba go używać w takich sytuacjach. Moderatorzy nie są w stanie wszystkiego wyłapać. :hi:

Co do autora wątku jeszcze raz takie wybryki na forum i otrzymasz odpowiednią karę,a tematy polecą do kosza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...