Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Montaż wskaźnika Oil Pressure + Test


gregory

Rekomendowane odpowiedzi

kolega mówi że filcem nie dojdę do 100%lustra, musi później być bawełna

Bzdura, u mnie na rurkach było głaskane papierami a na wykończenie poszła pasta G3 i filc na trzpieniu. Oto efekt:

polerkafajek09.jpg

Jak nie zrobisz dokładnie operacji z wieloma papierami to nie wygłaskasz go później bawełną. Niestety trzeba się nad tym trochę pospuszczać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aju po jakim czasie scieniały

po 3 tygodniach w wilgotnym garażu (+ mokre w workach były)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zadacie sobie tyle trudu, żeby felgi tak wyglądały tak jak to zrobił "virus01", to naprawdę szkoda byłoby, żeby śniedziały, czerniały i robily się w nich wżery.

Żeby zabezpieczyć tak spolerowaną felgę, można ją pomalować lakierem bezbarwnym. Jednak nie wszystkie lakiery nadają się do tego. Ale jest specjalny do aluminium.

Jeżeli ktoś będzie zainteresowany, to podaję linka:

http://info.lakier-shop.pl/lakier-bezbarwny-alum-exlak/

POZDRAWIAM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ładnie wyszło aż miło popatrzeć na te rurki ale czy to nie zciemnieje ani nie zajdzie ?? Bo tam raczej mało sprzyjające warunki są na samą polerkę...

Rurki robiłem w zeszłym roku, przetrwały więc zimę i nic im nie jest. Wystarczy przetrzeć je od czasu do czasu mokrą ścierą i jest git.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No naprawdę. W wakacje może też sie przyłożę :D mam cel... Też pomalowałem farbą źle nie wygląda. Muszę się przyjżeć i może coś z mojego da też się zrobić.

A co do polerki nikt się nie obrazi jak tu się pochwalę... ;)

622ce5a36ff505bfm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aluminium matowieje bo się utlenia,jedyna rada to klar :good:natomiast te rurki nie zmatowieją gdyż są zrobione z nierdzewki,też wypolerowałem i wyglądają pięknie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witka mam małe pytanie z strony czysto elektrycznej. Z zasilaiem poradziłem sobie bez problemu. Do rzeczy czujnik ciśnienia juz siedzi w podstawce chłodniczki ma on tylko 1 wyjście na jeden przewód a z tyłu na wskaźniku jest 3 śrubki :

b60ede6db285f953.jpg

Rozumiem że na "S" podaje sygnł z czujnika na "+" to wiadomo a na tą 3 śrubke oznaczoną przeze mnie jako "1" sygnał masy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za wskaźnik? Wróżkami nie jesteśmy :naughty: A wszystkich wskaźników też pewnie nie ma nikt w głowie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za wskaźnik? Wróżkami nie jesteśmy :naughty:

To słabo :P No mój błąd nie pomyślalem o tym żeby napisać co to jest za marka wskaźników, do pracy się śpieszyłem bo chwilowo ganiam rowerem :D

To jest "AG seria smoke" wpiołem juz na niego mase juto prawdo podobnie założe podstawe chłodniczki więc się odezwe czy działa :good:[br]Dopisany: 16 Maj 2011, 22:32_________________________________________________Wreszczie sończyłem z tym czujnikiem wszystko działa pięknie ale trzeba się troche pomęczyć. Osobiście proponuje zakładać trójnik w miejsce ori czujnika ciśnienia :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w przyszłym tygodniu zgadam się z mechaniorem i też będę zakładał ten wskaźnik + dodatkowo doładowania turbo :naughty:

W sumie w zamiarach miałem tylko turbo ale co tam :D Ogólnie myślałem, że takie dodatkowe wskaźniki to cięzko jest założyć a tu proszę kolega rozwiał moje wątpliwości. A teraz wskaźnik doładowania kosztuje 90zł z wszystkimi częściami do montażu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...