Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wiecznie zakurzony RS4 B8 Ibis White Rock Black

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam prośbę.

Jeśli mógłbyś zrobić zdjęcie lotki na klapie i wrzucić na forum.  Takie zdjęcie żeby było widać jak ona leży na aucie.

 

Opublikowano
  • Autor
10 godzin temu, l.e.s.t.e.r napisał:

Mam prośbę.

Jeśli mógłbyś zrobić zdjęcie lotki na klapie i wrzucić na forum.  Takie zdjęcie żeby było widać jak ona leży na aucie.

 

Jak już będę w kraju i odbiorę auto z ceramiki ;-) (sobota-niedziela) to zrobię kilka fot. Z monetami dla odniesienia? ;)

Opublikowano

hehe no możesz ;) Piwo mogę Ci postawić bo będę w Dubaju 21-25 ;) 

Opublikowano
  • Autor
Dnia 4/6/2017 o 16:00, l.e.s.t.e.r napisał:

ehe no możesz ;) Piwo mogę Ci postawić bo będę w Dubaju 21-25 ;) 

zostaw numer na PW, powinienem być ze dwa dni na miejscu.

Zrobiłem "kilka" fot po ceramice i jestem zachwycony (tylko od razu po wyjechaniu z garażu auto było już brudne).
Jak skończę obrabiać tablice (bo to nielegalne tutaj a nie chcę z durnego powodu trafić na jakąś czarną listę) to wrzucę wszystkie foty:

l4.jpg

c2.jpg

 

Zawartość dodana 35 minutes later

Jeszcze w warsztacie, gdzie robili ceramikę zrobiłem kilka zdjęć, ale w ogóle nie podoba mi się to co wyszło - nie umiem jeszcze robić fotek w zamkniętych przestrzeniach:

c10.jpg

c17.jpg

Na aucie została taka fajna żółta poświata jak się przyjrzeć w świetle jarzeniowym:

c5.jpg

c4.jpg

A później w znaną miejscówkę zrobić kilka fot z burj khalifa w tle:

c12.jpg

Czujecie ten żar? (+38 C...)

c15.jpg

c13.jpg

Edytowane przez was002

Opublikowano
  • Autor

Jeszcze dorzucę do wczorajszych fot:

c11.jpg

c18.jpg

Przeglądając "zielone" menu zaczaiłem, że mam google earth, więc karta SIM w samochodzie może faktycznie do czegoś tam służyć - włączyłem, poklikałem, działa!

c19.jpg

Czy jest jeszcze jakiś powód dla którego trzeba/warto mieć kartę SIM w 3G+HDD? Można w jakiś sposób youtube'a może włączyć albo jakieś radio internetowe? 

No i jeszcze paczka dziś przyszła z Audi Cardiff (parodia, żeby wszystko tutaj kosztowało na tyle dużo, żeby się opłacało części z UK ściągać)

c19.jpg

Parodia nr 2: grzane dysze są tańsze od tych "niegrzanych"... :facepalm:

Zawartość dodana 7 minutes later

dopiero teraz znalazłem wątek o konkursie - podsyłam fotę ;) może pomożecie w głosowniu :D 

Edytowane przez was002

Opublikowano

no liczę, że zobaczę na mailu Twoje zgłoszenie do kalendarza ;)

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, jedrekx napisał:

no liczę, że zobaczę na mailu Twoje zgłoszenie do kalendarza ;)

już od wczoraj tam jest ;)

Opublikowano

Piękne foty. Ja na maj zrobię swojej również :) Mam już pomysła. Ale RS-a będzie miała mój głos :)

Opublikowano

Mój głos też już masz :decayed:

Opublikowano

Ceramika :hi:

Zdjęcia wyszły pierwsza klasa! Ja chcę tam jechać... :mellow:

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, Mango155 napisał:

Zdjęcia wyszły pierwsza klasa! Ja chcę tam jechać... :mellow:

szykuj lniane ciuchy bo od następnego tygodnia już ponad 4-dychy będą...

spędziłem godzinę dziś na poczcie w poszukiwaniu kolejnych fantów z aliexress... doszła wkładka do schowka w podłokietniku i nawet pasuje (wykonanie niczego sobie). Pomoże uporządkować bałagan...

c21.jpg

Za to tutaj fail na całej linii. :facepalm: Zamówiłem nie ten co trzeba filtr...

c24.jpg

Ale nie ma tego złego - wyjąłem ten co jest i porządnie go przetrzepałem i przeciągnąłem odkurzaczem. Jak nowy ;)

Zabrałem się też za wymianę dyszy spryskiwaczy. Myślałem, że będzie z tym jakoś dużo roboty a tu proszę - wystarczy chwycić i już - oryginalny sprysk ustępuje bez walki. Niespodzianka - w specyfikacji pustynnej też mam grzane dysze!

c22.jpg

Porównanie czeskich oryginałów z węgierskimi dyszami do A7:

c22.jpg

Nie wiem czy to kwestia regulacji, ale moje "mgiełkowe" dysze walą normalnie trzeba strumieniami (tylko trochę się mieszają u dołu strumienia). Wyregulowałem żeby środkowy strumień mniej-więcej celował w środek wysokości szyby. Zobaczę jak to w trakcie jazdy wygląda.

Edytowane przez was002

Opublikowano

Dokopalem sie do tematu. Alez piękne to auto... no i cala zajawka. Gratki !

Tapniete z SGS7

Opublikowano

Może Ci przysłali zwykłe zamiast mgiełkowych skoro leją strumieniami

Opublikowano

One tak mają, nie są aż tak bardzo mgiełkowe jak te VW.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

wróciłem z szybkich "wakacji"... biorę się za obróbkę fot bo jest co pokazywać ;-) Może się w końcu zmuszę do napisania czegoś na blogu...

f4.jpg

A tymczasem paczki, paczki... nowe gadżety przyszły i czekają na instalację:

f5.jpg

Opublikowano

Dynamiczne kierunki czy co to za puszeczka? :)

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, LukiKRK napisał:

Dynamiczne kierunki czy co to za puszeczka?

dynamische ;) od @Love-AUDI to drugie to obsługa zamykania klapy z pilota. Zobaczymy czy podołam w tym upale (ponad 30 oC w nocy już jest).

Opublikowano

To montuj w nocy :) Dynamiczne bułka z masłem tym bardziej że zamówiłes u Love-Audi tak jak ja od razu z ori wtyczkami. Z klapą pewnie trochę więcej roboty...

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

 

wyszło prawie 5 minut roboty... z 4 minutami szukania instrukcji na youtube ;)

Z klapą jakoś mi się nie chce dziś walczyć...

Opublikowano

Niby takie nic a człowiek cieszy się jak małe dziecko co nie? :)

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.