Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[TEST] Jaki płyn do spryskiwaczy ?


jarko

Rekomendowane odpowiedzi

Ja używam płynu Sylen i jestem bardzo zadowolony bo nie śmierdzi i nie zostawia żadnych śladów na szybie także polecam innym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A. Sonax - Zimowy płyn do spryskiwaczy - Koncentrat - Xtreme - NanoPro - 1l

B. Sonax - Zimowy płyn do spryskiwaczy (-20°C) - Xtreme - NanoPro - 4l

2 litry B + 1 litr A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale ja bym kupił przez jakąś 'normalną' stronę. Na allegro łatwo się naciąć. Ostatnio kupowałem Sonaxa zielonego tzn jabłko i pachnie świetnie i też dobrze myje, a kosztował w Auchanie 13zł z haczykiem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale ja bym kupił przez jakąś 'normalną' stronę. Na allegro łatwo się naciąć. Ostatnio kupowałem Sonaxa zielonego tzn jabłko i pachnie świetnie i też dobrze myje, a kosztował w Auchanie 13zł z haczykiem ;)

Teraz w którymś hipermarkecie jest jeszcze taniej.

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale ja bym kupił przez jakąś 'normalną' stronę. Na allegro łatwo się naciąć. Ostatnio kupowałem Sonaxa zielonego tzn jabłko i pachnie świetnie i też dobrze myje, a kosztował w Auchanie 13zł z haczykiem ;)

Teraz w którymś hipermarkecie jest jeszcze taniej.

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 4

Gdzie , w którym? Zamówiłem sobie w janexie próbke sonaxa extreme za 5 pln. robi robote aż miło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja musiałem trafić chyba na podróbkę bo kupiłem tego extreme i szału nie robi. Spodziewałem się że będzie lepiej. Pozatym trochę pieni sie co chyba nie jest zbyt porządane przynajmniej w mojej ocenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale ja bym kupił przez jakąś 'normalną' stronę. Na allegro łatwo się naciąć. Ostatnio kupowałem Sonaxa zielonego tzn jabłko i pachnie świetnie i też dobrze myje, a kosztował w Auchanie 13zł z haczykiem ;)

Teraz w którymś hipermarkecie jest jeszcze taniej.

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 4

Gdzie , w którym? Zamówiłem sobie w janexie próbke sonaxa extreme za 5 pln. robi robote aż miło

Jak dobrze kojarzę ostatnio chyba w Carrefourze albo w Tesco był.

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do użytkowników Sonaxa - czy ten SONAX ZIMOWY KONCENTRAT DO SPRYSKIWACZY 1L PŁYN (3593438830) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. wygląda na oryginalny ?

Pytam, bo widziałem różne wersje, nawet częściowo- i w pełni niemieckojęzyczne, a tutaj akurat jest wszystko po polsku.

No a wybrałem tego sprzedawcę, bo ma inny towar, który mógłbym jednocześnie zamówić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki sens ma kupowanie koncentratu za 11zł? Na naszą zime trzeba robić przynajmniej taki do -20*C czyli 1:1. W związku z tym dostajemy za 11zł 2l gotowego płynu. Toz to paliwo jest tańsze niż ten płyn. A jak ktoś jeszcze ma spryski przy reflektorach to tak jakby iść i rozrzucać pieniądze po ulicy. Co innego letni gdzie z litra dostajemy około 25l z 250ml koncentratu. Jak za 10-15zł można kupić dobry płyn do sprysków za 5l.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo dobry jest z biedronki Aura, w testach płynów szczególnie polecany

OK0512_30_31_AR_Plyny_1.jpg

---------- Post dopisany at 16:41 ---------- Poprzedni post napisany at 16:33 ----------

zawsze na koniec zimy bliżej wiosny obnizaja cenę wiec dla bardzo oszczednych :grin:polecam wtedy zakup na nastepą zimę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używałem Biedronkowego ale zapach powalał. Chyba że trafilem na lipna partię bo kiedyś tez uzywałem i bylem zadwlony. Ostatnio kupiłem w Carefourze i bardzo ładnie sobie radzi i przyjemnie pachnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę stron wcześniej były opinie jak pięknie zostawia smugi na lakierze biedronkowy płyn, ja go więcej nie wleję na pewno i nie polecam...:thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś kupiłem ten z biedronki cena szału nie ma 15 pln za 5 l Aura i nie narzekam smug nie mam a na czarnym najbardziej powinno widać jak za te pieniądze polecam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze wyda sie to niektórym dziwne ale ja po przygodach z pseudozimowymi płynami postanowiłem zamienić je na denaturat czyli spirytus 0.5l 3.30zł czyli za 6.60zł mam litr po dodaniu litra wody (destylowana) mam płyn do prawie -50 co prawda troche śmierdzi ale nie zamarzł i ładnie czyści a do tego wychodzi praktycznie taniej niż płyn z biedrony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten biedronkowy kiedyś był na prawdę dobry, a jak im zaczął dobrze schodzić to się zepsuł. Długo dochodziłem do tego czemu mam tak auto uwalone jakbym stał w lecie pod drzewem z którego coś kapało. Smugi i zacieki takie, że masakra, a do tego zapach też się pogorszył.

Od tamtej pory zawsze w sklepie przed kupnem otwieram płyn i wącham.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten biedronkowy kiedyś był na prawdę dobry, a jak im zaczął dobrze schodzić to się zepsuł. Długo dochodziłem do tego czemu mam tak auto uwalone jakbym stał w lecie pod drzewem z którego coś kapało. Smugi i zacieki takie, że masakra, a do tego zapach też się pogorszył.

Od tamtej pory zawsze w sklepie przed kupnem otwieram płyn i wącham.

Wiesz , że ładnie pachnie to nie znaczy że jest praktyczny choć wiadomo śmierdzieć denatem też nie może :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...