Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[TEST] Jaki płyn do spryskiwaczy ?


jarko

Rekomendowane odpowiedzi

A co dopiero po paru latach użytkowania.... Ciekawe co na to Ci co tak bronili tanich płynów i byli antyORY z ASO.

Kupuj Pan ory z ASO koncentrat i bedziesz Pan zadowolony. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co dopiero po paru latach użytkowania.... Ciekawe co na to Ci co tak bronili tanich płynów i byli antyORY z ASO.

Kupuj Pan ory z ASO koncentrat i bedziesz Pan zadowolony. :wink4:

Co ja na to? Poprostu nic :) Ja używam tego płynu od paru lat i jest ok, więc chyba jednak zostanę przy swoim zdaniu.

Ory z ASO jest dobry, ale jak na ilości jakie u mnie tego płynu idą to wyrzucaniem pieniędzy było by kupowanie go w ASO, bo skoro nie widzę różnicy to wolę tą kasę przeznaczyć na inne cele :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja leje już drugi sezon zimowy sonax'a koncentrat. Nie narzekam, dobrze zmywa i nie zamarza na szybie. Rok temu dawał rade przy temp. -25st.

Też go leje i polecam poraz kolejny :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz z ciekawości spojrzeć kto jest producentem na opakowaniu?

Ja leje ten płyn od paru lat do klikunastu samochodów, sam mam czarny lakier na którym wszystko widać i żadnych zacieków nigdy nie było :mysli:

Achtel czy jakos tak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli Organika nie robi na całą Polskę dla nich płynów.

Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do płynów z Bierdy to zależy jaka partia się trafi. Nieraz jest ok, żadnych zacieków etc., a nie raz syf jakich mało :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do płynów z Bierdy to zależy jaka partia się trafi. Nieraz jest ok, żadnych zacieków etc., a nie raz syf jakich mało :wallbash:

Więc widać jaki to dobry płyn ... zależy jak trafisz :kwasny::wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie :disgust: To już lepiej kupić z Lidl'a "Power Shine". :decayed:

Zdecydowanie leje płyn z BP i nie narzekam :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja leje już drugi sezon zimowy sonax'a koncentrat. Nie narzekam, dobrze zmywa i nie zamarza na szybie. Rok temu dawał rade przy temp. -25st.

Mi Sonax koncentrat zamarzl przy -20 C w trasie, zrobiony byl na najnizsza temperature (-25?).

W tym roku przerzucilem sie na gotowy plyn Sonaxa (tez nano).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja leje już drugi sezon zimowy sonax'a koncentrat. Nie narzekam, dobrze zmywa i nie zamarza na szybie. Rok temu dawał rade przy temp. -25st.

Mi Sonax koncentrat zamarzl przy -20 C w trasie, zrobiony byl na najnizsza temperature (-25?).

W tym roku przerzucilem sie na gotowy plyn Sonaxa (tez nano).

No to widzisz, bardzo ciekawe że zamarzł.

Jakieś 2tyg. temu miałem rozcieńczony na -10st. W nocy było -9,5st, mówię pewnie mi zamarzł, ale psikam i wszystko ok, Także się sprawdził....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja od x czasu uzywam sonaxa extreme z nano - zimowego i letniego. Kupuje zawsze przed sezonem hurtowo caly karton i wystarcza mi na kilka m-cy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do lidla mam 50 metrow,urzekla mnie cena a sam plyn tez jest okay(p shine),nie zamarz zima i skuteczny jest w normie.Lejek do napelniania w zestawie.

Cena do jakosci jak najbardziej odpowiednia

---------- Post dopisany at 19:47 ---------- Poprzedni post napisany at 19:47 ----------

do lidla mam 50 metrow,urzekla mnie cena a sam plyn tez jest okay(p shine),nie zamarz zima i skuteczny jest w normie.Lejek do napelniania w zestawie.

Cena do jakosci jak najbardziej odpowiednia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zimowy płyn z biedronki dobry tylko na terenie Polski, w Niemcowni zamarzł mi przy -15 st. Wracałem 800 km bez sryskiwaczy, odwiedzałem co drugi parking żeby przetrzeć szybe. Podobno w biedronce tylko polskie produkty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam tabletek 303 z wodą destylowaną - nie robi zacieków, bezzapachowy ale ładnie czyści szyby, nie wiem jak się spisuje w minusowej temperaturze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę oryginalny :decayed: Płyn z Biedronki mi odpowiada :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...