Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[TEST] Jaki płyn do spryskiwaczy ?


jarko

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka razy się naciąłem na taki co tak denatem walił, że dziwne, że nie był fioletowy.

Wiadomo, że jakości płynu w sklepie nie sprawdzisz ale przynajmniej zapach można :wink:

Kiedyś też miałem taki który nazywał się "Kryształek" jak wysychał na szybie to faktycznie robił się kryształek :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę stron wcześniej były opinie jak pięknie zostawia smugi na lakierze biedronkowy płyn, ja go więcej nie wleję na pewno i nie polecam...:thumbdown:

potwierdzam.zepsuł się i jest do kitu.oszczędzają jak na wszystkim teraz :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całą zimę lałem ten z carefoura za 11-12zł za 5l.

Zapach nie jest zły. Nie zamarzł mi i smug też nie zostawiał...

Niestety u mnie płynu trochę schodziło... zwłaszcza zanim się nauczyłem nie włączać sprysku lamp :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też leje płyn z biedronki "Aura" letni i zimowy i jestem bardzo zadowolony,nadmienię że w/w płyn w teście Auto Świata zajął pierwsze miejsce :good: :good: :good:

Też mogę polecić. Ładnie pachnie i przy temp poniżej -15 dalej ładnie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi ten Doris na nerwy działa. Toż to wali niemiłosiernie.

Sonax jest super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś Biedronkowy był produkowany przez Organikę i był przyzwoity. Ten obecnie sprzedawany to zupełnie coś innego, inna firma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do swojego auta leje płyn do spryskiwaczy z Lidla 5L za chyba 14zł i powiem że ładnie zmywa brud z szyby oraz co ważne nie zostawia smug a jeśli chodzi o zapach to nie jest źle pachnie alkoholem:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przyznam szczerze, że nawet nie wiem, jakiego używam ;) Na co akurat trafię - to kupuję. Raz w marketach, kiedy indziej stacjach beznzynowych albo sklepach motoryzacyjnych. I nie widzę zbytniej różnicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten z Biedronki śmierdzi że wytrzymać nie można w aucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystkie letnie poniżej 5zl za 5l to shit . albo smierdzą błekitem paryża :lol: albo wogóle nie zmywają i smugi zostawiają ,to juz lepiej troche pur -a wlać na cała bańke ,tez prawie nic nie daje ale przynajmniej prawie nic nie kosztuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to ten biedronkowy ma dobrą temperaturę krzepnięcia, wykazało jakieś -23-24*C..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może ktoś używa jakiegoś koncentratu do spryskiwaczy i może coś polecić?bo zamiast kupować po 5,50 za litr płynu to wolę zalewać więcej paliwa do zbiornika :decayed: ,na lato używałem koncentratu wurta nie wiem jak z zimą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aura straciła poważanie i szacunek po "letniej wtopie" tzw. wadliwą serią

Sam się zastanawiam co brać w miarę taniego.. zawsze brałem Aurę z Biedry...

Edytowane przez cabanmat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba mieć jeszcze Lidla nie daleko :grin: w poniedziałek zajrzę do jednego ze sklepów i zobaczę co mi wcisną,wiem jedno że nie kupię płynu w biedronce po szkodach jakie poniosłem po użyciu jego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...