Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[TEST] Jaki płyn do spryskiwaczy ?


jarko

Rekomendowane odpowiedzi

Ja od dawna używam płynu z Orlenu; "ładnie" pachnie (w porównaniu np płynów marketowych), ma dobre właściwości czyszczące- pieni się i dobrze zmywa nieczystości z szyby. Auto trzymam pod chmurką i mimo tego nawet przy -25 stopniach zimowy płyn z Orlenu nie zamarzł :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę oryginalny :decayed: Płyn z Biedronki mi odpowiada :decayed:

jak zimowy to odradzam, śmierdzi jak zwykły denaturat, można paść od tego smrodu :tonguemad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę oryginalny :decayed: Płyn z Biedronki mi odpowiada :decayed:

jak zimowy to odradzam, śmierdzi jak zwykły denaturat, można paść od tego smrodu :tonguemad:

Dokładnie zgadzam się z tobą:grin:Nigdy więcej płynu z Biedronki:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę oryginalny :decayed: Płyn z Biedronki mi odpowiada :decayed:

jak zimowy to odradzam, śmierdzi jak zwykły denaturat, można paść od tego smrodu :tonguemad:

Nie będę oryginalny :decayed: Płyn z Biedronki mi odpowiada :decayed:

jak zimowy to odradzam, śmierdzi jak zwykły denaturat, można paść od tego smrodu :tonguemad:

Dokładnie zgadzam się z tobą:grin:Nigdy więcej płynu z Biedronki:facepalm:

Przyznaję, w poprzednich latach gdy go kupowałem miał przyjemny zapach a w tym roku wali denatem jak uj :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wcale nigdy nie kupuje,mam wlasny patent na płyn = koszt na zime 3zł 5l ,na lato 0zł

dawaj recepture ! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wcale nigdy nie kupuje,mam wlasny patent na płyn = koszt na zime 3zł 5l ,na lato 0zł

dawaj recepture ! :D

kran, a na zime domieszka z wódą z czech:decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem w Austrii 5 L koncentratu do - 60 st. Po zmieszaniu 50/50 ma wytrzrzymać -20 i dopiero -22 go brało. 5 euro kosztował, jakiś Niemiecki. Żałuję, że tylko 5 l wziąłem, taniej niż u nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kaju mi ostatnio wspominał, że za 14zł kupił w aso koncentrat do mieszania z wodą, który ma starczać na 10l ale nie wiem jakie są jego właściwości.

Ja już w marketach nie kupuję - śmierdzą niemiłosiernie.

U nas w motoryzacyjnym za 5l płacę 9.90zł :P, ładnie pachnie - owocowy i jeszcze mi nie zamarzł.

Wcześniej miałem taki jakiś za 12.50zł i ładnie rozpuszczał lód na szybie, ale teraz wziąłem ten.

A jak nalałem z dystrybutora pod brico za 2.50zł za litr, to płakać mi się chciało - nawet się nie pienił...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzis kupilem w markecie jakis wynalazlem, niby do -22 , zobaczymy :P Jak beda mrozy duze to wystawie w szklance na balkon :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja się ostatnio skusiłem na ten biedronkowy że niby taki super. Może i w miarę dobrze czyści szybe z syfu z drogi jak się jedzie ale śmierdzi niemiłosiernie. Pozatym przy -5*C przymarzał mi na szybie co jak kiedys kupowałem jakiś marketowy za 7zł chyba to -15 wytrzymywały.

Jutro cos w Tesco zakupie zobaczymy co to da :decayed:

Choc zastanawiałem się nad tym koncentratem z ASO. Macie ewentualnie namiary na jeszcze inne dobre nie koniecznie drogie koncentraty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już nie szukam, nie esperymentuje, kupuje ten z ASO - dasz parenaście złotych za litr - i masz do -70C

Rozrabiasz jak chcesz. Lepszego nie ma.

Choć mam teraz z marketu i zamarza już na szybie zanim wycieraczka wytrze i sie mleko robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam płyn z LIDLA - Power Shine :) Daje rade :) Tej zimy przy - 20 jeszcze go nie brało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam płyn z LIDLA - Power Shine :) Daje rade :) Tej zimy przy - 20 jeszcze go nie brało :)

mój sąsiad też mi go polecał... a jak z zapachem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja historia z płynem z tesco , była następująca przy -15 stopniach jeszcze nie zamarzał, jak stał samochód pod niebem ale jak tylko wyjechałem, w trasę to po spryskaniu szyby po 1-2min po zebraniu wycieraczkami została niebieska maź na bokach która zamarzła momentalnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam płyn z LIDLA - Power Shine :) Daje rade :) Tej zimy przy - 20 jeszcze go nie brało :)

mój sąsiad też mi go polecał... a jak z zapachem ?

Z zapachem ok :) Nie cuchnie jak wszystkie ARO, FAIRLINE itp... dobrze domywa :) Wycieraczki nie "jęczą" i nie zostawia smug na lakierze :) poza tym stosunek jakość cena uważam, że bardzo dobry bo za 14,99 mamy 5L płynu, gdzie Turtle Wax (równie dobry) kosztuje 17,99 (Makro) ale mamy tylko 4L

Polecam jeszcze :

Motul Płyn do spryskiwaczy zimowy do minus 20

Sylen by PlatiniumOil SYLEN ZIMOWY PŁYN DO SPRYSKIWACZY 5L-20C NAJTANIEJ (2834616192) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam płyn z LIDLA - Power Shine :) Daje rade :) Tej zimy przy - 20 jeszcze go nie brało :)
Noo całkiem całkiem też go używam:wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam płyn z LIDLA - Power Shine :) Daje rade :) Tej zimy przy - 20 jeszcze go nie brało :)

mój sąsiad też mi go polecał... a jak z zapachem ?

Z zapachem ok :) Nie cuchnie jak wszystkie ARO, FAIRLINE itp... dobrze domywa :) Wycieraczki nie "jęczą" i nie zostawia smug na lakierze :) poza tym stosunek jakość cena uważam, że bardzo dobry bo za 14,99 mamy 5L płynu, gdzie Turtle Wax (równie dobry) kosztuje 17,99 (Makro) ale mamy tylko 4L

Polecam jeszcze :

Motul Płyn do spryskiwaczy zimowy do minus 20

Sylen by PlatiniumOil SYLEN ZIMOWY PŁYN DO SPRYSKIWACZY 5L-20C NAJTANIEJ (2834616192) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Mam trasę w sobotę to kupię i wleję jak obecny się wypryska.... jak nie śmierdzi to już połowa sukcesu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja przetestuje tego Lidla :wink:

Zawsze kupowalem ten z Biedronki ale tak jak pisałem, kiedys był naprawdę dobry, nie zamarzał i miał przyjemny zapach a teraz jak go kupiłem to już nie jest taki ciekawy i capi :thumbdown:

Ale kiedyś miał inne opakowanie więc może w tym tkwi szkopuł... :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...