Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[TEST] Jaki płyn do spryskiwaczy ?


jarko

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem tylko czy Aure bierdonka robi też letnią?

Oczywiście mają też letni.

Widocznie mało bywam, albo zawsze jak jestem to nie ma :disgust: W końcu musze trafić, żeby przetestować :mysli:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem tylko czy Aure bierdonka robi też letnią?

Oczywiście mają też letni.

Widocznie mało bywam, albo zawsze jak jestem to nie ma :disgust: W końcu musze trafić, żeby przetestować :mysli:

Ja zalewam u siebie i letni i zimowy z Biedrony i jest pierwsza klasa :good:. W zimie nie zdarzyło mi się, żeby zamarzł czy było -5 czy -25 dawał radę, gdzie nie sprawdził się zimowy z BP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam płyn z biedronki. Zimę u mnie przelatał i nie było z nim żadnych kłopotów.Nazywa sie aura czy cos takiego. Letni również niczego sobie a kosztuje chyba 5 zł za 5l.

jest za***isty bo pozostawia po sobie ślady/wżery na lakierze :gwizdanie: :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej kupić płyn ORY VW koncentrat do -70C z ASO, rozcieńczyć z wodą 1L na 4L wody.

I mamy letni. Nie powoduje wżerów na lakierze i nie niszczy piór wycieraczek ani ich mocowań - w sensie wżerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest za***isty bo pozostawia po sobie ślady/wżery na lakierze

Jakoś tego nie zauważyłem a lejemy go do 10 aut w firmie już od paru lat :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest za***isty bo pozostawia po sobie ślady/wżery na lakierze

Jakoś tego nie zauważyłem a lejemy go do 10 aut w firmie już od paru lat :gwizdanie:

Bo "pierwszy lepszy" tego nie zauważy , niejeden myśli sobie że jego lakier to igła gdzie dla niektórych to totalna kapa :gwizdanie: :cool1:

Koniec :ot::cool1:

[br]Dopisany: 17 Czerwiec 2011, 09:46_________________________________________________

Najlepiej kupić płyn ORY VW koncentrat do -70C z ASO, rozcieńczyć z wodą 1L na 4L wody.

I mamy letni. Nie powoduje wżerów na lakierze i nie niszczy piór wycieraczek ani ich mocowań - w sensie wżerów.

:good: ew. "Psik Psik" z Autolandu do - 22oC ( jeżeli chodzi o zimowy ) , a letni polecam koncentrat Sonax Xtreme http://www.all4auto.pl/plyny-spryskiwaczy-c-35_19.html wystarcza na 25 litrów gotowego płynu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo "pierwszy lepszy" tego nie zauważy , niejeden myśli sobie że jego lakier to igła gdzie dla niektórych to totalna kapa

No nieźle, widze że tym razem już nic ciekawszego wymyślić niemogłeś :good:

Uwielbiam jak ktoś czegoś nie używał albo raz użył a najwięcej ma do powiedzenia na dany temat. :kox:

Dla Biedronki płyny robi organika a to raczej znana firma i raczej by sobie nie pozwoliła na robienie totalnego syfu tylko dlatego że jest to dla biedronki i w niższej cenie tym bardziej że robią to na całą Polskę więc zbyt mają taki że opłaca im się obniżyć cenę bo na ilości sobie odbiją, ale po co ja "pierwszy lepszy" Tobie wszystko wiedzącemu to tłumaczę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj opinie osób o tym płynie z Biedronki które są maniakami jeżeli chodzi o pielęgnację samochodów , lakieru itp ( detaling ) np. tu >>> http://forum.kosmetykaaut.pl/index.php ... po drugie raz przez przypadek stałem się posiadaczem takiego płynu ( zabrakło mi a akurat kumpel miał taki więc nalałem ) na drugi dzień wszystko spuściłem i jeszcze wyczyściłem zbiorniczek z tego syfu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie takie same opinie jak Twoja, raz użyłem i zaraz spuściłem.

Ja pisze na podstawie kilkuletnich doświadczeń na kilku samochodach drogich, tanich, dostawczych i nic złego z żadnym lakierem, uszczelkami się nie działo i nie dzieje, a nie lubię jak mi ktoś wmawia że jest inaczej a nie widział tego na własne oczy tylko gdzieś cos czytał lub słyszał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie takie same opinie jak Twoja, raz użyłem i zaraz spuściłem.

Ja pisze na podstawie kilkuletnich doświadczeń na kilku samochodach drogich, tanich, dostawczych i nic złego z żadnym lakierem, uszczelkami się nie działo i nie dzieje, a nie lubię jak mi ktoś wmawia że jest inaczej a nie widział tego na własne oczy tylko gdzieś cos czytał lub słyszał.

:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj opinie osób o tym płynie z Biedronki które są maniakami jeżeli chodzi o pielęgnację samochodów , lakieru itp ( detaling ) np. tu >>> http://forum.kosmetykaaut.pl/index.php ... po drugie raz przez przypadek stałem się posiadaczem takiego płynu ( zabrakło mi a akurat kumpel miał taki więc nalałem ) na drugi dzień wszystko spuściłem i jeszcze wyczyściłem zbiorniczek z tego syfu

to się podobno leczy. Bo to paranoja :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale byle gnoju nie ma co lać, bo sa później przebarwienia na lakierze. To nie łada czy duży fiat, o audi trzeba dbać :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale byle gnoju nie ma co lać, bo sa później przebarwienia na lakierze. To nie łada czy duży fiat, o audi trzeba dbać :gwizdanie:

jak dbasz o auto znaczy napastowane to i gnój mu nie straszny :tongue4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dbasz o auto znaczy napastowane to i gnój mu nie straszny :tongue4:

mylisz się i to bardzo ... właśnie taki jak mówisz "gnój" bardzo szybko zmywa Twoje położone woski za 10 czy 20 zł ( a nawet te za kilkaset zł ) :gwizdanie: :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dbasz o auto znaczy napastowane to i gnój mu nie straszny :tongue4:

mylisz się i to bardzo ... właśnie taki jak mówisz "gnój" bardzo szybko zmywa Twoje położone woski za 10 czy 20 zł ( a nawet te za kilkaset zł ) :gwizdanie: :cool1:

daremna dyskusja bo kolega widze alfa i omega :notworthy:

życze dalej życ w swoim małym świecie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daremna dyskusja bo kolega widze alfa i omega :notworthy:

życze dalej życ w swoim małym świecie :decayed:

A jakże by inaczej :good::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślicie że taki płyn za 5zł to co ma w składzie? Że taki producent sie przejmuje tym że ten produkt to typowy wyżeracz dla lakieru jak ptasie odchody ? Ważne że skutecznie myje szybe i ładnie pachnie. A konsekwencje tego będą dopiero pewnie po kilku latach, więc cieżkie jest aby to udowodnić, zresztą taki typowy użytkownik - pan Kowalski oszczędzający na wszystkim nie będzie zapewne tego robił.

Płyn sie używa nie tylko w czasie deszczu, który go w miare szybko spłuka, ale czasami też sie psika szybę gdy nie pada, wtedy płyn wysycha na lakierze. I dzieje sie to samo co z ptasim gównem zostawionym na pare dni na lakierze. Później przebarwienie gotowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...