Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[TEST] Jaki płyn do spryskiwaczy ?


jarko

Rekomendowane odpowiedzi

"Ostatnio zabrakło mi płynu do spryskiwaczy i przez zupełnie czysty przypadek zostałem posiadaczem zimowego płynu z Biedronki (...) płyn robi się coraz gęstszy ( a nawet jakby tłusty ) wraz z spadkiem temp. "

Ja dołącze raczej do tych którzy chwalą płyn z Biedronki.... :good:

Fakt faktem, że tez mam czasem wrażenie jakby robił sie gęsty i tłusty- tak wygląda to na szybie, ale nie jestem pewny czy to nie wina TESCOwycieraczek za 6zł :>

Zaleje innym, droższym dla porównania.

Ogólnie... wcenie 5zł/4l ... jak najbardziej polecam Biedronke :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt faktem, że tez mam czasem wrażenie jakby robił sie gęsty i tłusty- tak wygląda to na szybie, ale nie jestem pewny czy to nie wina TESCOwycieraczek za 6zł :>

Moje wycieraczki łącznie z tylną są firmy SWF więc to raczej nie wina wycieraczek :wink4:

... wcenie 5zł/4l ... :>

Ja kupuję droższą wodę mineralną :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leje płyn z Shella zimowy, mogę polecić, ładnie zmywa i to co skłoniło mnie do dalszego kupowania go to to, że nie śmierdzi w aucie denaturatem :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuję droższą wodę mineralną :cool1:

i co to ma do rzeczy? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuję droższą wodę mineralną :cool1:

i co to ma do rzeczy? :mysli:

to się ma, że się nie ma :polew: biedronka ma dobry płyn i już :tongue4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalałem ostatnio letni Autoland psik psik i w sumie daje radę, nie wali aż tak w środku :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również polecam :thumbup:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również polecam Sonax-a, czasami dostaje od przedstawiciela za darmo z Statoila :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert a tego sonax'a gdzie kupie ? oprócz allegro. Po stacjach paliw szukać ? Świeci mi się kontrolka od 3 dni i denerwuje mnie to :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czasem widuje je w sklepach motoryzacyjnych, więc może warto i tam poszukać :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert a tego sonax'a gdzie kupie ? oprócz allegro. Po stacjach paliw szukać ? Świeci mi się kontrolka od 3 dni i denerwuje mnie to :wink4:

Niedaleko mnie jest taki mały sklepik z olejami , filtrami , świecami , kosmetykami samochodowymi itp. , właśnie też tam jest ten koncentrat , w zeszłym roku go kupowałem i dałem za niego coś koło 18 zł ( wystarcza na 25 litrów płynu :wink4: ) ... są jeszcze tej samej firmy za ~ 13 zł i też takie wydajne ale nie jest to linia "Extreme" - nie są w nanotechnologii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert a tego sonax'a gdzie kupie ? oprócz allegro. Po stacjach paliw szukać ? Świeci mi się kontrolka od 3 dni i denerwuje mnie to :wink4:

Niedaleko mnie jest taki mały sklepik z olejami , filtrami , świecami , kosmetykami samochodowymi itp. , właśnie też tam jest ten koncentrat , w zeszłym roku go kupowałem i dałem za niego coś koło 18 zł ( wystarcza na 25 litrów płynu :wink4: ) ... są jeszcze tej samej firmy za ~ 13 zł i też takie wydajne ale nie jest to linia "Extreme" - nie są w nanotechnologii

Wielkie dzięki, poszukam u mnie na mieście może akurat znajde... :) A jak nie to allegro pozostaje :wink4:

Maxcudo, chriss - :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki, poszukam u mnie na mieście może akurat znajde... :) A jak nie to allegro pozostaje :wink4:

Maxcudo, chriss - :good:

Podjedź na najbliższego spota w Rybniku , to Ci przywiozę :naughty:

Sorki za :ot::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolę zimową Aure z Biedronki od Sylenu (który ma logo Orlen Platinum) na opakowaniu.

Nie wiem tylko czy Aure bierdonka robi też letnią?

Z tego co kojarzę, to sklepy dyskontowe typu Lidl, Biedronka, Aldi sprzedają płyny tylko zima, zimowe. Nie widziałem jeszcze na ich wyposażeniu płynów letnich :confused4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem tylko czy Aure bierdonka robi też letnią?

Oczywiście mają też letni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...