Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 BDH] Moja 2.5 TDI quattro (BDH) -2004r. NOWE FOTKI


wentyl

Rekomendowane odpowiedzi

Zderzak na tył od S4 sam bez przedniego będzie głupio wyglądał . A jak będziesz może zmieniał środek to ja się pisze na Twoje fotele. :hi:

nie ma problemu jak będę zmieniał to dam cynk,a zderzak tył juz jest od s-line[br]Dopisany: 11 Marzec 2009, 15:37_________________________________________________Najnowsze foty ze zmiany felunku i zawiasu w pierwszym poście :hi:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie na razie ale dzis założyłemi na razie jest oki :good: :good: :good:[br]Dopisany: 30 Marzec 2009, 20:28_________________________________________________

pikne wentyl :) Kiedy rezanko frontu?

front jeszcze troche brak kaski na razie

:good: :good: :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super prezencja na tym kole i zawiasie... widze ze kolejny "nasz" rezacz swojej B6 idzie w dobrym kierunku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, tak lookam na nowe fotki i... w zasadzie to nawet bym jej już nie obniżał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, tak lookam na nowe fotki i... w zasadzie to nawet bym jej już nie obniżał...

przecież zawias już założony... :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, tak lookam na nowe fotki i... w zasadzie to nawet bym jej już nie obniżał...

przecież zawias już założony... :mysli:

no wlasnie... moze chodzilo mu ze jeszcze bardziej by nie obnizal? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie, dobrze mi zwracacie uwagę - popieprzyły mi się foty, wydawało mi się że na 18 ma jeszcze standard. Wszystko jasne....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wentyl - i co robleś camel trophy - jak dobrze pociśniesz po zakręach, to nie ociera Ci przód o laczki? Tył zresztą też nieco jakby wystaje.. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wentyl - i co robleś camel trophy - jak dobrze pociśniesz po zakręach, to nie ociera Ci przód o laczki? Tył zresztą też nieco jakby wystaje.. :good:

jest wszystko oki nic nie ociera a wystaje delikatnie tył strona pasażera ale to normalne w każdym aucie że ta strona zawsze delikatnie wystaje od drugiej ,ale za pare dni ten mały szczególik będzie rozwiązany :gwizdanie: :gwizdanie: :cool1: zdjęcia najnowsze w poście pierwszym :hi:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry silnik też mam taki, była lekka obawa bo ludzie straszyli że to się sypie że co 100 tys trzeba wymieniać rolki i to jest nie prawda... Zmianę Audi dokonało od 2001 roku i już te V6 2.5 chodzą super i mało palą. Osobiście wole 2.5 TDi niż 1.9 na pompowtryskach pozdrawiam :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry silnik też mam taki, była lekka obawa bo ludzie straszyli że to się sypie że co 100 tys trzeba wymieniać rolki i to jest nie prawda... Zmianę Audi dokonało od 2001 roku i już te V6 2.5 chodzą super i mało palą. Osobiście wole 2.5 TDi niż 1.9 na pompowtryskach pozdrawiam :cool1:

tak, tak, chodzą super, mało palą, są najlepsze..... :gwizdanie:

sorry za OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...