Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
22 minuty temu, Adam87 napisał:

Działaj, działaj:wink4:

Dzięki Bardzo:hi:

Marcinku to są 19' 8.5J ET38 włoska produkcja, takie a'la S-Line:lol1: a oponki 235/35 :wink4: nie moge tylko dekielków dobrać bo ori dekielki nie dolegaja do felg ok 5mm. Ale chyba nie zakładam bo tak też jest ok:decayed:

Moim zdaniem fajnie wygląda i bez dekielków. Chyba ma letnich mam ten sam kolor tylko w macie :decayed: Bede bluznil przy kazdym myciu i po kazdej jezdzie. 

Edytowane przez Mordeliuss

Opublikowano
  • Autor
7 minut temu, Mordeliuss napisał:

Moim zdaniem fajnie wygląda i bez dekielków. Chyba ma letnich mam ten sam kolor tylko w macie :decayed: Bede bluznil przy kazdym myciu i po kazdej jezdzie. 

To też mat:wink4:

Te i te letnie moje mają ten sam kolor, L7ZJ

Opublikowano
13 minut temu, Adam87 napisał:

To też mat:wink4:

Te i te letnie moje mają ten sam kolor, L7ZJ

wybacz, przegladam na telefonie a tu jakość jak na nintendo :facepalm: 

Jak z utrzymaniem czystosci? Nakladales jakas powloke? :wink:

Opublikowano
  • Autor

Nic nie nakladałem:whistling:

Brudzi się jak każda inna a mycie to normalnie gąbką i tyle. 

Opublikowano
2 godziny temu, Adam87 napisał:

Nic nie nakladałem:whistling:

Brudzi się jak każda inna a mycie to normalnie gąbką i tyle. 

Zobaczymy jak bedzie sprawować się moje lato. Musze wymienic hamulce prod o tyl wiec moze zainwestuje w cos bezpylowego. 

Opublikowano
6 godzin temu, Mordeliuss napisał:

Zobaczymy jak bedzie sprawować się moje lato. Musze wymienic hamulce prod o tyl wiec moze zainwestuje w cos bezpylowego. 

Polecam klocki ATE ceramic - niebo a ziemia w czystości felg :)

Opublikowano
W dniu 24.12.2019 o 06:38, lewiatan1989 napisał:

Polecam klocki ATE ceramic - niebo a ziemia w czystości felg :)

A jak sprawa skuteczności hamowania tych klocków względem nie ceramicznych? Różne opinie czytałem na ten temat. Nie piszcza Ci po czasie? 

Opublikowano
39 minut temu, rafiki5 napisał:

A jak sprawa skuteczności hamowania tych klocków względem nie ceramicznych? Różne opinie czytałem na ten temat. Nie piszcza Ci po czasie? 

Póki co zrobiłem na nich około 10k km i cisza a hamowanie eleganckie :)

Opublikowano

?... Darek, napewno częściej tarcze trzeba będzie zmienić, bo są twardsze... 

Opublikowano
5 godzin temu, kamil-vag napisał:

?... Darek, napewno częściej tarcze trzeba będzie zmienić, bo są twardsze... 

Wiadomo coś za coś :)

Opublikowano

Wczoraj miałem przyjemność posłuchać jak silniczek pracuje po remoncie ? i muszę przyznać, że bardzo ładnie, cichutko, jednostajnie, aż głupio jak na klekota... 

Polecilem Adasiowi, żeby zalał dodatkowo do motoru Archoila 9100 ? 

A fura dosłownie kocur, widzę ją nie pierwszy raz a i tak za każdym razem nie mogę się napatrzeć ??

Opublikowano
  • Autor

Dzięki Kamilku za miłe słowa:cheesy:

Jutro kupuję archoila tego 500ml to jeszcze Paweł zaleje do swojego AVF.

A i twój avancik też jest super:thumbup:  tylko lamp przednich nie będziesz miał tych samych:lol1:

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Powitać:hi:

B7 śmiga sobie fajnie:wink4: 

Jedynie w zeszłym tygodniu zmieniłem akumulator bo był troche lichy. Może nie aż tak, ale po remoncie silnika jakoś tak ciężej odpalał. Był 72ah 680A. Nawet w specyfikacji powinien być min. 74ah. Więc wpadł Centra Futura 77ah 780A. Autko super teraz odpala.

A dzisiaj mały modzik wizualny...

Było tak...

20200609_204106_copy_1152x648.jpg

W trakcie.. :lol1:

 

20200609_193628_copy_1152x648.jpg

I po... 

20200609_203859_copy_1152x648.jpg

Edytowane przez Adam87

Opublikowano

No i bajka :thumbup1: 

Opublikowano

Kurde pasuje to tam B)

 

Opublikowano

Według mojej żony była by to kolejna rzecz do urwania przy przejeżdżaniu przez próg spowalniający :D

Ładnie siadło :thumbup1:

Opublikowano

bardzo dobrze to wygląda ze srebrnym :) dobry mod bo wizualnie obniża, a w rzeczywistości nic ;p

Opublikowano

Adaś weź tak z czystej ciekawości podrzuć jakiś link do tego - chociaż u mnie w czerni one znikną :P
Swoją drogą jak to montowałeś? 

Opublikowano
  • Autor

Dzięki Panowie:hi:

Darku, właśnie nie obniża się nic. 

Tak jak Daniel pisze, to tylko wizualnie. Mierzyłem.. też miałem kontrolę, czy aby nie za nisko i trzeba było poziomicą (czymś prostym) pokazać, że są niższe elementy:lol1: także możesz na spokojnie montować.

 

Opublikowano
2 minuty temu, Adam87 napisał:

także możesz na spokojnie montować

:eusathink:

:kox:

:whistling:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.