Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
10 minut temu, kamil-vag napisał:

Wzór kosmos ?

Dzięki Kamil:hi:ale do Ciebie przyjadę B6:decayed:

@karol1981pierwsze co w niedzielę jak wróciłem, to odpał i przejażdżka kilkanaście km dla sprawdzenia dmuchawy...

 

Powiem tak, KOSMOS.. różnica w zbieraniu kolosalna no i mocy więcej.

W kontakcie.. teraz jak się przewieziesz to będzie różnica:paker:

Opublikowano

Koło mega ? wzór prezesa ?

Choć już jakiś czas temu wiedziałem co będzie ?

Opublikowano
Godzinę temu, Adam87 napisał:

Siemka:hi:

Jako, że jestem wreszcie w Polsce, to można było założyć koła lato:decayed: 

Fotki narazie wieczorne, ale z wrażenia odrazu musiałem wstawić post:wub:

Ciekaw jestem jak wam się spodoba wzór, bo ja gdy zobaczyłem pierwszy raz to koło, to powiedziałem, że muszę je mieć:buhaha:

A więc...

JR28 w kolorze Hyper Black, rozmiar raczej oczywisty do tej budy tj. 19'. Parametry: 9.5J ET35, a oponki 225/35...

 

20210420_203231.jpg

20210420_202341.jpg

20210420_204433.jpg

Ależ to siedzi ładnie :kox::shock3:

Opublikowano
  • Autor
5 minut temu, Gremlin0209 napisał:

Koło mega ? wzór prezesa ?

Choć już jakiś czas temu wiedziałem co będzie ?

Dzięki :hi: Dokładnie, koło to samo co @Hugo miał w B8.

Kilka osób wiedziało o moich planach:evil:

4 minuty temu, R4xx napisał:

Ależ to siedzi ładnie :kox::shock3:

:hi:

Opublikowano

Parametry spoko. Wzór też. :thumbup1:

Ale jednak coś mi tu nie gra. Chyba jednak za mały placek gumy przy tym zawieszeniu i stosunek odległości między oponą, a błotnikiem względem dołu koła i odległości rantu felgi do podłoża jest tutaj zaburzony. :eusathink:Guma 235 lepiej by tu leżała przy tej wysokości zawieszenia ale pewnie gorzej byłoby ze spasowaniem przy et35. Nie wiem... :ph34r:

Tak czy siak dobrze odświeżony exterieur. :)

Opublikowano

Bardzo ładnie, modny wzór ostatnimi czasy:thumbup1:

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, afroo. napisał:

Parametry spoko. Wzór też. :thumbup1:

Ale jednak coś mi tu nie gra. Chyba jednak za mały placek gumy przy tym zawieszeniu i stosunek odległości między oponą, a błotnikiem względem dołu koła i odległości rantu felgi do podłoża jest tutaj zaburzony. :eusathink:Guma 235 lepiej by tu leżała przy tej wysokości zawieszenia ale pewnie gorzej byłoby ze spasowaniem przy et35. Nie wiem... :ph34r:

Tak czy siak dobrze odświeżony exterieur. :)

Powiem Ci, że też tak mi się wydaje jak są założone. Ta oponka jest taka jakaś inna.. Felgi kupiłem używki, więc był kpl już. A własnie się zastanawiałem nad zmianą opon na 235. Dlatego też w kilku wątkach nawet pytałem o rozmiary opon względem felg. Teraz jeszcze jakie oponki do tego zestawu?  Takie chyba najlepiej z rantem ochronnym. Te co są teraz, to są nówki, wiec się sprzedadzą.

Godzinę temu, HOLMATRO napisał:

Bardzo ładnie, modny wzór ostatnimi czasy:thumbup1:

Dzięki Grześ:hi:

 

20210421_120536.jpg

Opublikowano

Kolor i wzór me gusta ? oponkę bym 235 tam widział. Chociaż każdy producent będzie  miał inne parametry :) 

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, Norbas napisał:

Kolor i wzór me gusta ? oponkę bym 235 tam widział. Chociaż każdy producent będzie  miał inne parametry :) 

Dzięki Norbi :hi:

Tylko jaką oponkę? Bo jednak zmienię na 235. 

Opublikowano

To teraz, jak nic zlot organizować ?

Może z 3 osoby przyjadą ?

Opublikowano
  • Autor

Można spróbować, ciekawe jak wyjdzie:paker:

Opublikowano

Z tymi oponami 235 musisz uwazac. U mnie jest felga 9 cali ET35 opna hankok 235 i zdarzaly się przycierki. Kółka mega :buhaha:

Edytowane przez Rob@k

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, Rob@k napisał:

Kółka mega :buhaha:

Dziękuję:hi:

1 godzinę temu, Rob@k napisał:

Z tymi oponami 235 musisz uwazac. U mnie jest felga 9 cali ET35 opna hankok 235 i zdarzaly się przycierki.

Przycierki miałeś z tyłu czy z przodu???

Opublikowano
Godzinę temu, Adam87 napisał:

Dziękuję:hi:

Przycierki miałeś z tyłu czy z przodu???

Z tyłu. 

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, Rob@k napisał:

Z tyłu. 

Miałem podobnie z tyłu poprzednimi kołami. 19' 8.5J opona 235/35 + 20mm dystansu, też przytarło czasami:decayed:

Opublikowano

Jest kosa Panie Kolego!!! 

 

 

To kiedy recaro??  ? 

 

 

Ps mi przy 235przy et 35 i 9J przycierało z tyłu. Adaś zakładaj gwint kręć i bedzie dobrze. Teraz masz 225 tak? 

Edytowane przez MARCIN607

Opublikowano
57 minut temu, MARCIN607 napisał:

To kiedy recaro??  ? 

To nie takie proste. Towar deficytowy. :unsure:

Opublikowano
7 minut temu, afroo. napisał:

To nie takie proste. Towar deficytowy. :unsure:

Ale ziarnko trzeba zasiać :-) 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.